gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Tarkan İle Hadise Birlikte mi ?

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

tarkan hadise tarkan ve hadise ve birlikte mi Eveeeet Ali Ayşe aşkını tatlıya bağladık. Bir ton haber bir ton gündemi meşkul eden gerekli gereksiz yazılar. Onlar evlendi arkadaşlarım. Şimdi Hadise ve Tarkan olayını takip ediyoruz. Ne olduda aralarında böyle bir dedikodu oldu ve birlikteliğe karar verdiler. [​IMG]
    Öncelikle şunu belirtmekte yarar var, ikiside kulvarlarında baya iyiler. Yani hiç birşey olmasa bile bu yazılanlar çizilenler yalan bile olsa bence birlikte olmamılar. Neden ?
    İkiside mesleğinin zirvesinde
    İkiside birbirine yakışıyor
    Yaz geldi haber lazım
    Gündemde durmak lazım
    :D:D

Peki nasıl gelişti bu olaylar diye soracak olursanız meleklerim.
    Öncelikle Tarkan Hadise İçin
    " Çok seksi, çok ateşli " dedi
    Ardından Hadise ise
    " Tam tipim, Tarkan'da çok seksi "
    demişti. Eeee bu kadar sinyalin ardından aşkın olması gayet normal. Hani olmasada olması normal. :kedi:

Hatırlıyorum da 2006 senesinde bu Hadise yeni yeni Hadise olduğu zamanlarda bir röpörtajında, Tarkanı çok seviyorum küçük yaştan beri.. demesinin ardından biraz daha ilerlersek; Hadisenin Eurovizyon yarışmalarındaki durumunu bir hatırlayalım. Herkes eleştirirken, Tarkan; " Çok geliyorlar üzerine Hadise'nin ben çok beğeniyorum çok hoş bir kadın " şeklinde açıklama yapmıştı.

TARKAN İLE HADİSE GERÇEKTEN BİRLİKTE Mİ ?

Rivayet olunuyor ki ; İsveç'te iki kez buluşmuş ve birlikte yemek yemişler. Bence kesinlikle birlikte olacaklar. Yada birlikteler.

Bakalım ne olacak :D:D

2. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    magazin dünyasına yeni eğlence lazım ali ayşe bitti tarkan hadise başladı hadi hayırlısı bakalım bunların fantastik serüvenleri kaç gün sürecek merakla bekliyoruz yeni haberleri :D:D

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Ben yetişemitorum artıkın yaww..

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Eee yaz geldi artık bir şekilde ekranların önünde olmalılar, değillerse bile aşık olmalılar. Orhan Veli'nin de dediği gibi

" Beni bu güzel havalar mahfetti, böyle havalarda aşık oldum, böyle havalarda unuttum evime ekmek ve tuz ***ürmeyi " :D:D

CeMoŞ bunu beğendi.
  5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    :d OLABİLİR NEDEN OLMASIN SİNAN AKÇIL KISKANIR AMAA MEGA STAR TAARKAAN LA ARASINDA DÜNYA KADAR FARK VAR

6. tarkan yağmur

tarkan yağmur Forum Okuru

hadise Allah belanı versin =)

tarkan nolur yapma birtanem o sana layık mı ki he paylaşamam ben seni:) o hadise pisliği orta malının teki :) sakın aşkım sakın seni seviyorum beni tanıyorsun yağmur ben :) Allaha emanet ol :)

7. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Tarkan yapma buz gibi soğurum senden :D:D

8. rkbsmnhmm

rkbsmnhmm Forum Okuru

hic yakışmamışbu nebiçim tarz bee

Tarkan İle Hadise Birlikte mi ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hadise ve Tarkan 7 Haziran Elazığ Konseri

Hadise ve Tarkan 7 Haziran Elazığ Konseri

tarkan elazığ konseri hadise tarkan Megastar Tarkan ve 'Düm tek tek' adlı şarkıyla Eurovision'da dördüncü olan Hadise, 7 Haziran'da Elazığ'da hayranları ile buluşacak.Elazığ Atatürk Stadı'nda sahneye çıkacak olan Tarkan ve Hadise, hayranlarından gelen yoğun istek üzerine bir şarkıda da düet yapacak. Elazığ'da şehrin bütün bilboardları Tarkan ve Hadise fotoğraflarıyla süslendi....
  2. Naz Elmasın sevgilisi Hadise ile birlikte mi?

Naz Elmasın sevgilisi Hadise ile birlikte mi?

naz elmas sevgilisi sina cem ayrıldı mı naz elmas sevgilisi sina cem hadise haberleri burada arkadaşlar. Güzel oyuncu Naz Elmas uzun süredir magazin gündeminde yer almıyordu ama bu uzun süre bitti :) Çünkü Naz Elmas sevgilisi ile bir dargın bir barışık ilişkisini sürdürürken, çıkan dedikodulara kayıtsız sessiz kalamadı Melek'lerim. Çıkan dedikodulara göre, Naz Elmas'ın sevgilisi Sina Cem...
  3. Kızlar Bade İşçil ile Semih Erden Birlikte mi?

Kızlar Bade İşçil ile Semih Erden Birlikte mi?

Merhaba arkadaşlar ben Bade İşçil hayranıyım magazinden sürekli takip ederim ve uzun zamandır adını kimseyle duymamıştım ta ki geçenlerde Bade İşçil ile Semih Erden Birlikte haberini görünceye kadar gerçekten de Bade İşçil ile Semih Erden Birlikte mi?
  4. Hazal Kaya İle Umut Kurt Birlikte mi?

Hazal Kaya İle Umut Kurt Birlikte mi?

Bu sayfa; Hazal Kaya İle Umut Kurt Birlikte mi haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir süredir magazin dünyasında dolaşan bir söylentiye göre oyuncu Hazal Kaya ile yine oyuncu olan Umut Kurt arasında ilişki yaşanıyormuş. Bu söylentilerin ardından iki ünlü oyuncu geçtiğimiz gece Asmalımescit'te basın tarafından görüntülendi. Okan Bayülgen’in “Disko Kralı” ve “Medya...
  5. Kıvanç Tatlıtuğ Serenay Sarıkaya İle Birlikte mi?

Kıvanç Tatlıtuğ Serenay Sarıkaya İle Birlikte mi?

kıvanç tatlıtuğ haberleri, serenay sarıkaya haberleri, kıvanç tatlıtuğ serenay sarıkaya Sevgili melekler, alemin ağzı torba edğil büzesiniz, Kıvanç Tatlıtuğ'la ilgili yeni bir aşk iddiası ortaya atıldı. Ünlü oyuncunun kendisi gibi oyuncu olan Serenay Sarıkaya ile aşk yaşadığı iddai edildi. Tatlıtuğ 30.yaşını kutladığı Halas Yatı'nda dostlarına "Güzel gidiyordu, ama ayrıldık. Florence...

Sayfayı Paylaş