gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tarkan, Minik Serçe'yi çok kızdırdı!

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Tarkan, Minik Serçe'yi çok kızdırdı! Megastar Tarkan'la Sezen Aksu'nun yine arası açıldı. Tarkan, Aksu'dan aldığı 'Biraz Nezaket' adlı şarkıyı albümüne koymaktan vazgeçince ortalık karıştı.

Yeni albümüyle ilgili açıklamalarda bulunan Tarkan, Sezen Aksu'dan aldığı 'Biraz Nezaket' adlı parçayı repertuarından çıkardığını belirtti. Megastar, 'Sezen Hanım'ın size verdiği parçayı albümünüzden neden çıkardınız?' sorusuna ise 'Şimdi nedenini açıklamak istemiyorum' şeklinde bir yanıt verdi.
    SPEKÜLASYON ÇILDIRTTI
    Ancak Tarkan'ın yakın çevresi 'Biraz Nezaket' adlı şarkıyı 6- 7 ay önce Aksu'nun, Ferhat Göçer'e dinlettiğini, Tarkan'ın da 'Bunun benzeri yapılabilir' endişesiyle almaktan vazgeçtiğini öne sürdüler. Tarkan'ın şarkısıyla ilgili spekülasyon yapmasına çok bozulan Sezen Aksu ise adeta çıldırdı.
    HİT OLACAK
    Yeni albümünün çalışmalarını sürdüren Sezen Aksu, 'Bu şarkı göreceksiniz benim sesimden hit olacak' diyerek parçayı geri alıp kendi albümüne koydu. Tarkan'la Sezen Aksu uzun süre dargın kalmışlar, Tarkan'da kendisine beste vermeyen Aksu yerine Nazan Öncel'den şarkı almıştı.

Tarkan, Minik Serçe'yi çok kızdırdı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Minik Ayıcık (çok tatlı)

Minik Ayıcık (çok tatlı)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Tarkan murat'a çok destek olmuş

Tarkan murat'a çok destek olmuş

ŞARKICI MURAT BOZ, BİR DÖNEM VOKALİSTLİĞİNİ YAPTIĞI TARKAN'I ÇOK SEVDİĞİNİ SÖYLEDİ. Bir izleyicinin 'Tarkan'ın ismi altında ezildiğini düşünüyor musun?' şeklindeki sorusunu yanıtlayan Murat Boz, 'Yok hayır öyle bir düşüncem olmadı. Tarkan'ı çok seviyorum, yıllarca beraber çalıştık' diye konuştu. Murat Boz, albüm çıkartmak istediğinde Tarkan'ın kendisine doğru zamanı beklemesini tavsiye...
  3. Mahsun'u kızdırdılar

Mahsun'u kızdırdılar

ünlü....... ne desem bilemedim şimdi bu haberin üstüne...... Yönetmenliğe soyununan Mahsun Kırmızgül kendisine türkü diyenceler ateş püskürdü.... iyide Mahsun sen bir türkücüsün bir insan 7 sinde ne ise 70indede öyle anılır bunda kızacak bişey yok........ HALA TÜRKÜCÜ MAHSUN'UN FİLMİ! İKİNCİ FİLMİ 'GÜNEŞİ GÖRDÜM' İLE BEYAZPERDEYE ISINAN MAHSUN KIRMIZIGÜL'DEN SİTEM: EŞEK GİBİ ÇALIŞTIM. HALA...
  4. Miniklerden evlilik yorumları.. Çok dadlu cevaplar !!!

Miniklerden evlilik yorumları.. Çok dadlu cevaplar !!!

MİNİKLERDEN MÜTHİŞ YORUMLAR! Miniklerden Evlilik Yorumları :piha: KİMİNLE EVLENECEGİNİZE NASIL KARAR VERİRSİNİZ? 'Buna biz karar veremeyiz, Tanrı bunları önceden ayarlamıştır. Biz de kime takılacaksak, bir gün yolda yürürken karşımıza çıkar.' Zeynep, 10 yaşında. EVLENMEK İÇİN EN UYGUN YAŞ KAÇ OLMALI? 'Yaşla ilgisi yok, evlenmek için aptal olmak yeter'. Ali, 6 yaşında ANNENLE BABANIN...

Sayfayı Paylaş