gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Tarkan murat'a çok destek olmuş

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

ŞARKICI MURAT BOZ, BİR DÖNEM VOKALİSTLİĞİNİ YAPTIĞI TARKAN'I ÇOK SEVDİĞİNİ SÖYLEDİ.

Bir izleyicinin 'Tarkan'ın ismi altında ezildiğini düşünüyor musun?' şeklindeki sorusunu yanıtlayan Murat Boz, 'Yok hayır öyle bir düşüncem olmadı. Tarkan'ı çok seviyorum, yıllarca beraber çalıştık' diye konuştu.

Murat Boz, albüm çıkartmak istediğinde Tarkan'ın kendisine doğru zamanı beklemesini tavsiye ettiğini ve çıkartmaya karar verdiğinde de destek olduğunu belirtti.

gecce.com

Tarkan murat'a çok destek olmuş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tarkan, Minik Serçe'yi çok kızdırdı!

Tarkan, Minik Serçe'yi çok kızdırdı!

Tarkan, Minik Serçe'yi çok kızdırdı! Megastar Tarkan'la Sezen Aksu'nun yine arası açıldı. Tarkan, Aksu'dan aldığı 'Biraz Nezaket' adlı şarkıyı albümüne koymaktan vazgeçince ortalık karıştı. Yeni albümüyle ilgili açıklamalarda bulunan Tarkan, Sezen Aksu'dan aldığı 'Biraz Nezaket' adlı parçayı repertuarından çıkardığını belirtti. Megastar,...
  2. Berksan'da Murat'a laf attı

Berksan'da Murat'a laf attı

gündem yaratan murat Boz hala sessizliğini koruyorken ünlülerden eleştiri almaya devam ediyor...... SIRT DEKOLTESİNE BOZULDU! KUŞUM AYDIN İLE MURAT BOZ'UN DEKOLTE KAVGASI, POPÇU BERKSAN'I ÇİLEDEN ÇIKARDI.. 'Onların yüzünden herkes pop camiasını kadınsı sanıyor' diyen şarkıcı, aksini ispat için bıyık bırakacak. Popçular soyundu, Berksan da camianın imajını korumaya soyundu! Her şey Murat...
  3. Bülent Ersoy Tarkan düeti muhtşeem olmuş kızlar

Bülent Ersoy Tarkan düeti muhtşeem olmuş kızlar

bülent ersoy tarkan düeti şarkıları aşktan sabıkalı sözleri şarkıları dinle albümü burada arkadaşlar. Bülent Ersoy ve Tarkan Düeti albümü haberini az önce sizlere sunmuş ve Bülent Hanım'ın bu albüm için muhteşem pozlar verdiğinide haber etmiştik Melek'ler. Bu iki güçlü sesin, seslendirdiği Aşktan Sabıkalı Şarkısı kulaklarımızın pasını silecek Melek'lerim. Tarkan'ın Türk sanat müziği...
  4. Bana destek olun diyetteyim

Bana destek olun diyetteyim

Artık kilomdan bol kıyafetlerden çok yemekten sıkıldım,ben artık karar aldım zayıflayacam az yicem bol spor yapıcam.........siz değerli melekler mekanı sakinlerinden manevi destek bekliyom bana mesajlarınızla gaz verin,bildiğiniz ve denemiş zayıflama yöntemlerini benimle paylaşın lütfen....size hergün zayıflama uğruna yaptıklarımı bu topikte paylaşıcam inşallah,ya zayıflayacam ya zayıflayacam...

Sayfayı Paylaş