gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Tarkan & Nazan Öncel "Hadi O Zaman" Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

nazan öncel ft tarkan, nazan öncel tarkan düzeti, nazan öncel tarkan hadi o zaman
    Sevgili melekler, usta müzisyenler Nazan Öncel ve Tarkan yepyeni bir düetle müzikseverlerle buluşuyor. Bu yıla damgasını vuracak gözüyle bakılan bu taptaze düetten önce de Hay Hay ve Nereye Böyle şarkılarını birlikte okuyan ünlü ikilinin yeni şarkıları ses getirecek gibi. İşte 2014 Tarkan & Nazan Öncel "Hadi O Zaman" Şarkısının Sözleri...

tarkan-nazan-öncel.jpg

İçimde bir sıkıntı var
    Yerli yersiz bir korku var
    Bilsem benimle olacaksın
    Dağılacak o bulutlar
    Bir sürü güzel anımız var bizim
    Onları da alıp gidelim mi ?
    Ama bunun yanması,sönmesi,ölmesi,bitmesi var
    Sonra birde dağılması toplaması var
    Hadi o zaman ne duruyoruz ?
    Yürü o zaman ne bekliyoruz ?
    Ne yaparsan yap beni al o zaman
    Benden günah gitti
    Yan o zaman
    İnsan yanlışlarıyla doğru
    Bizde hata yapmadık mı ?
    Bilsem benimle geleceksin
    Ne yanlış kalır ne de doğru
    Bir sürü güzel anımız var bizim
    Onları da alıp gidelim mi ?
    Sarıl bana sıkı tutun öyle gidelim
    Deli deli sevişelim ölüp bitelim
    Ne yaparsan yap beni al o zaman
    Benden günah gitti
    Yan o zaman

Tarkan & Nazan Öncel "Hadi O Zaman" Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nazan Öncel - Bir Şarkı Tut

Nazan Öncel - Bir Şarkı Tut

gel benim karasızım kalbe ziyan amansızım karda kışta boranlarda bana inat havalarda gel gün geceyle barışırken zor günlere alışırken bulutlandım dağlandım tam güneşe kavuşurken biri kaldı biri gitti biri yalnızlığı seçti bu masalda burda bitti vay gönlüm vay vay gönlüm vay bir şarkı tut senin olsun bir şarkı tut benim olsun yalnızlık yalnızlıktır zor dayanıyorum bir şarkı tut senin olsun bir...
  2. Nazan Öncel - Beyoğlu

Nazan Öncel - Beyoğlu

Beyoğluna götür beni kitaplara bakalım Sokaklarda gitar çalalım, tatil için para yapalım Oturalım bir yerde, bir iki laf edelim Sinemaya gidelim sonra karanlıkta öpüşelim Mesela acı yok, ağrı yok sızı yok Cepte para çok Hadi gel gidelim, yaraları saralım Hadi gel gidelim, anıları yazalım Afrika'ya götür beni ......... Çöllerde dolaşalım, derelerle mesela Avrupa'ya gel benle, uyuruz...
  3. Nazan Öncel - Beni Hatırla

Nazan Öncel - Beni Hatırla

Resimlere bak Mektubumla avun Şarkılar tutu Kendinden vazgeç Yastığına sarıl Korkular tut Dağılsın kalbin Öl hatta orda Lanetler yağdır Beni hatırla Her telefona sen çık Her kapıya sen koş Beni hatırla Sen bir yerlerde Ben bir şehirde Akşam olunca Beni hatırla Mektupları yak Şarkılara küs Hasretler giy Depremler olsun Üstüste sonra Kahrından öl Dağılsın kalbin Öl...
  4. Nazan Öncel - Atıyorsun

Nazan Öncel - Atıyorsun

Burası dingonun ahırı değil Burası yolgeçen hanı değil Peri masalıyla uyuttun beni Yıldızları saya saya avuttun beni Her gece bir hatunun derdine düştün Kim uysa işte onu öptün Esmer sarışın karı kızlarla Marilyn Monroe gibi bombalarla Her gece orada her gece burada Daha sayayım mı anlatayım mı daha Senin yalanlarına doyum olmaz Benim kalbimle oyun olmaz Arı gibi uçuyorsun kitap...
  5. Tarkan Acımayacak Şarkı Sözleri

Tarkan Acımayacak Şarkı Sözleri

Tarkan, acımayacak, 2011, şarkısı, şarkı sözleri, aradığınız herşey burda meleklerim... Son zamanlarda kendinden pek iyi söz edilmemiş olsada Tarkan bir hit bundan öteside yok ne yapsa olay ne söylese olay olan Tarkan bence tam bir megastar bu ona yakışıyor.şarkıları dilden dile dolaşıyor yalnızca Türkler değil yabancılar tarafındanda seviliyor.Tarka'nın Acımayacak şarkı sözleri sizler...

Sayfayı Paylaş