gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Tarkan Ortalığı Yıktı Attı

Konu, 'Magazin' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

tarkan tarkan, konserleri, resimleri, haberleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar.

Tarkan herzaman ki gibi yine konserinde ortalığı yıktı attı sevgili melekler :D:D valla ben de çok gitmek istiyorum şu adamın konserine yahu :D:D neyse gelelim tarkanın konser haberine ;

FANTA Gençlik Festivali konser serisinin İzmit durağında yaklaşık 30 bin kişiye konser veren Tarkan’ın hayranları, Sekapark’ı doldurdu. Konser alanına giden yollar kilitlenirken, Tarkan, hayranları coştu.

Sekapark’taki konser, saat 21.30’da başladı. Tarkan’ı izlemek için İzmit’in yanı sıra çevre il ve ilçelerdeki hayranları da konsere akın etti. Konser alanını yaklaşık 30 bin kişi doldurdu. Sekapark’a giden yollar da saat 20.00’den itibaren kilitlendi. Araç park edecek yer kalmadı :D:D

Kocaeli’nin Karamürsel İlçesi’nde doğup büyüyen Tarkan, 2 saat sahnede kaldı. Tarkan’ı yakından görmek isteyen hayranları çığlıklar atarken, getirdikleri posterlerle ve ona hayranlıklarını dile getirmeye çalıştı. Konser zaman zaman Tarkan’ın parçalarına tüm hayranlarının da katılmasıyla 30 bin kişilik koroya dönüştü. Konserin sonunda Tarkan Sekapark alanından güçlükle ayrılabildi.

EnCey bunu beğendi.
  2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    doğal yani tarkan buuu :D

3. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    ama bende çok istiyorum konserine gitmek yawww :D:D

Tarkan Ortalığı Yıktı Attı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. At

At

rüyada pegasus görmek Makam ve rütbe, yolculuk ve düşmana galip gelmeye delalet eder. Kuyruğu, yelesi ve ayakları kızıl olan at dindarlıktır. At, güzel evdir. Beyaz at düşmana galip gelmeye, Siyah at saltanat, ululuk, devlet ve dünyalığa, Bekarın kısrağa binmesi asil ve zenggin bir kadınla evlenmesine, Beyazı siyahına galip olan at ile kızıl kısrak, neşeli, dindar kadına delalet eder. Birçok...
  2. ::.. Atlar ::..

::.. Atlar ::..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. at

at

Makam ve rütbe, yolculuk ve düşmana galip gelmeye delalet eder. Kuyruğu, yelesi ve ayakları kızıl olan at dindarlıktır. At, güzel evdir. Beyaz at düşmana galip gelmeye, Siyah at saltanat, ululuk, devlet ve dünyalığa, Bekarın kısrağa binmesi asil ve zenggin bir kadınla evlenmesine, Beyazı siyahına galip olan at ile kızıl kısrak, neşeli, dindar kadına delalet eder. Birçok ata sahip olan...
  4. Yıkın heykellerimi

Yıkın heykellerimi

YIKIN HEYKELLERİMİ ''EY MİLLETİM, BEN,MUSTAFA KEMAL'İM ÇAĞIN GERİSİNDE KALDIYSA DÜŞÜNCELERİM HALA EN HAKİKİ MÜRŞİT DEĞİLSE İLİM KURUSUN DAMAĞIM,DİLİM ÖZÜR DİLERİM.. UNUTUN TÜM DEDİKLERİMİ, YIKIN..! DİKTİĞİNİZ HEYKELLERİMİ... ÖZGÜRLÜK HALA EN YÜCE DEGER DEĞİLSE EĞER.. PRANGALI KALSIN DİYORSANIZ KÖLELER UNUTUN TÜM DEDİKLERİMİ, YIKIN..! DİKTİĞİNİZ HEYKELLERİMİ... YOKSA ,ÇAĞDAŞ MEDENİYETİN BİR...
  5. "Beni Yıka" :))

"Beni Yıka" :))

Beni yıka olayını abartanlar ve ortaya çıkanlar :D

Sayfayı Paylaş