gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

Tarkan:Şarkılarım çay gibidir, bekledikçe demlenir

Konu, 'Müzik Sohbet' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Tarkan, “Benim şarkılarım çay gibidir, bekledikçe demlenir. Bekleyin, daha da tadına vararak dinleyip eğleneceksiniz” dedi.
    [​IMG] [​IMG]

Tatil için Dubai’ye Tarkan, Atatürk Havalimanında gazetecilere açıklama yaptı. Tarkan, Dubai tatilinin planlanmış bir tatil olmadığını, yoğun bir çalışma döneminin ardından dinlenmek için tatile çıktıklarını söyledi.

Tarkan, gazetecilerin, “Metamorfoz” adlı albümüyle ilgili soruları üzerine de, “Şu an çok güzel gidiyor, daha da güzel olacak. Benim şarkılarım çay gibidir, bekledikçe demlenir. Bekleyin, daha da tadına vararak dinleyip eğleneceksiniz. Albümde başka şarkıcıların şarkılarının bulunmaması kimseye küs olduğum anlamına gelmesin. Albümüm bu kez sadece kendi şarkılarımdan oluşsun istedim” dedi.

Tarkan, bir gazetecinin, “TRT’deki yılbaşı gecesinin ardından hakkınızda olumsuz konuşan bazı meslektaşlarınız ve gazeteciler oldu. Küs müsünüz?” şeklindeki sorusuna da “Hayır, kimseyle küs değilim. Benim yapım da zaten küskünlüğe, kin duymaya müsait değil” yanıtını verdi.[​IMG]

Tarkan:Şarkılarım çay gibidir, bekledikçe demlenir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Bardak Çay Gibi Ömür

Bir Bardak Çay Gibi Ömür

Bir Bardak Çay Gibi Ömür… Kiminin Ki Bir Dikişte Biter Kimininki İse Yudum Yudum… Dibinde Kalan Çöpler İse Hayattan Kalan Kalıntılar Üç Şeye Dikkat Etmek Gerekir Yaşamda… Göz, Dil Ve Gönül… Göz Ve Dile Hâkim Olmak Zor Ama Gönül’e Hâkimiyet Daha Güç… Gönlü Sakınmak Lazım; Kin Nefret Ve Kıskançlık Yatağı Olmaktan… Tereddütte Kalmamak, Ne İstediğini Bilmek Veyahut Neyi İsteyeceğimizi Bilmek…...
  2. Şarkılarım bekledikçe demlenir

Şarkılarım bekledikçe demlenir

Tatil için Dubai’ye giden sanatçı Tarkan, Atatürk Havalimanı’nda gazetecilere şarkılarıyla ilgili ilginç açıklamalarda bulundu. Sanatçı Tarkan, ”Benim şarkılarım çay gibidir, bekledikçe demlenir” dedi.Atatürk Havalimanında gazetecilere açıklama yapan Tarkan, bunun planlanmış bir tatil olmadığını belirterek, albüm ve yılbaşı çalışmalarının ardından dinlenmek için tatile çıktıklarını söyledi....
  3. Tarkan Karakolda krallar gibi ağırlandı!

Tarkan Karakolda krallar gibi ağırlandı!

tarkan karakol tarkan karakolda Kokain kullandığı gerekçesiyle gözaltına alınan Tarkan'a polis karakolunda 'general muamelesi' uygulandı! Kokain kullandığı gerekçesiyle önceki gece gözaltına alınan Tarkan, geceyi, Balyoz Operasyonu'nda gözaltına alınan emekli generaller gibi polis dinlenme odasında geçirdi. Tarkan'ın, Beykoz Ömerli'deki çiftlik evinde bir miktar esrar...
  4. Tarkan Acımayacak Şarkı Sözleri

Tarkan Acımayacak Şarkı Sözleri

Tarkan, acımayacak, 2011, şarkısı, şarkı sözleri, aradığınız herşey burda meleklerim... Son zamanlarda kendinden pek iyi söz edilmemiş olsada Tarkan bir hit bundan öteside yok ne yapsa olay ne söylese olay olan Tarkan bence tam bir megastar bu ona yakışıyor.şarkıları dilden dile dolaşıyor yalnızca Türkler değil yabancılar tarafındanda seviliyor.Tarka'nın Acımayacak şarkı sözleri sizler...
  5. Çay Nasıl Demlenir İyi Çay Demlemenin Püf Noktaları burada!

Çay Nasıl Demlenir İyi Çay Demlemenin Püf Noktaları burada!

İyi Çay Nasıl Demlenir Çay Demlemenin Püf Noktaları Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda çay tiryakileri için ve benim gibi çay demlemekten pek anlamıyan arkadaşlarımız için, iyi çay demlemenin püf noktaları neler öğreniyoruz ve acaba çay nasıl demlenir diyen tüm arkadaşlarımızıda bu sayfamıza davet ediyoruz. Porselen demlik tercih edilmeli. Demlik önceden ısıtılmalı....

Sayfayı Paylaş