Tarkan:Şarkılarım çay gibidir, bekledikçe demlenir

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Tarkan:Şarkılarım çay gibidir, bekledikçe demlenir
Tarkan, “Benim şarkılarım çay gibidir, bekledikçe demlenir. Bekleyin, daha da tadına vararak dinleyip eğleneceksiniz” dedi.

279056.jpg
blank.gif

Tatil için Dubai’ye Tarkan, Atatürk Havalimanında gazetecilere açıklama yaptı. Tarkan, Dubai tatilinin planlanmış bir tatil olmadığını, yoğun bir çalışma döneminin ardından dinlenmek için tatile çıktıklarını söyledi.

Tarkan, gazetecilerin, “Metamorfoz” adlı albümüyle ilgili soruları üzerine de, “Şu an çok güzel gidiyor, daha da güzel olacak. Benim şarkılarım çay gibidir, bekledikçe demlenir. Bekleyin, daha da tadına vararak dinleyip eğleneceksiniz. Albümde başka şarkıcıların şarkılarının bulunmaması kimseye küs olduğum anlamına gelmesin. Albümüm bu kez sadece kendi şarkılarımdan oluşsun istedim” dedi.

Tarkan, bir gazetecinin, “TRT’deki yılbaşı gecesinin ardından hakkınızda olumsuz konuşan bazı meslektaşlarınız ve gazeteciler oldu. Küs müsünüz?” şeklindeki sorusuna da “Hayır, kimseyle küs değilim. Benim yapım da zaten küskünlüğe, kin duymaya müsait değil” yanıtını verdi.
279057.jpg

Geri