gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Tarkan Taciz Etmiş!!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

tarkan haberleri tarkan haberleri 2013
    Sevgili melekler ,ben haberi okuduğumda gözlerime inanamadım. Hele resmi görünce dilim tutuldu diyebilirim, eminin siz de öyle olacak ve haberin sonunda bir kahkaha salıvereceksiniz :D:D Haber şöyle; ABD'nin Louisiana eyaletinde yaşayan Miranda Miley, Tarkan'ın internetten bulduğu resmini polislere vererek pop starın kendisini taciz ettiğini bildirdi. 36 yaşındaki kadın polise bildirdiği taciz ihbarının yalan olduğunun ortaya çıkması üzerine tutuklandı. Olay şöyle gelişti..

Miley polislere, Runfalo ile iki hafta önce Lousiana eyaletindeki union Meydanı'nda tanıştığını söyledi. Miley'nin iddiasına göre Runfalo kendisinden etkilenmiş ve onu etkilemek için adımlar atmıştı.

Emniyete verilen rapora göre Runfalo Miley'nin telefon numarasını ve adresini aldı, iki hafta boyunca onu takip etti. Başta arkadaşça olan bu takip, sonunda kaçırma tehtidine kadar vardı.

Polisler Runfalo'yu araştırırken onun gerçek bir insan olduğuna dair hiç bir kanıt elde edemediler.

Emniyet tarafından Miley'e koruma kararı çıkarıldığı gün, Miley 'polis imdat'ı aradı ve Runfalo'nun zorla evine girdiğini, kendisini dövdüğünü ve kaçtığını söyledi.

Miley, olay yerine gelen polislere Runfalo'nun telefon numarasını verdi bir fotoğrafını gösterdi. Polisler fotoğrafın pop star Tarkan'a ait olduğunu ve kadının resmi internetten temin ettiğini fark ettiler.

Soruşturmacılar sonunda Miley'i gerçeği itiraf etmesi için ikna etti ve kadının psikolojik problemleri olduğu ortaya çıktı.

Şerif Randy "Country" Seal, "Bayan Miley hem memurlarımız da dahil pek çok insanın hayatını tehlikeye attı hem de devletin kaynaklarını kötüye kullandı" dedi.

Miley hakkında; yalan ihbar, yanlış raporlama ve polis imdatın yanlış kullanımı yüzünden beş yıla kadar hapis ve beş bin dolar ceza istemi var.

Tarkan Taciz Etmiş!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duygusal taciz

Duygusal taciz

'Evlenelim' dedikten bir saat sonra ayrılıyorsa ayağınızı yerden kesip sonra kötü davranıyorsa sizi sürekli eleştirip iğleneyici laflar ediyorsa her fırsatta eski sevgililerini anlatıyorsa duygusal tacize uğruyor olabilirsiniz! Aşkta 2K yani ‘Kaçan Kovalanır’ kuralı abartılı şekilde yaşanıyorsa sonuç duygusal tacize varabilir! Psikolog Sinem Demir duygusal taciz hallerini şöyle özetliyor:...
  2. Baldızından olan kızını taciz etti

Baldızından olan kızını taciz etti

baldız nasıl ayarlanır taciz etme videoları Ya ama yuhh diyorum bey amca sen iyimisin akli dengen yerindemi alalala olaya bak ya baldızından çocuk yapmış , etmiş herneyse nasıl yaptıysalar inanamıyorum derken aaa jeton düştü birde kızı olmuş oda yetmemiş kızını bile taciz ediyor insan değil bunlar insan o-l-a-m-a-z... BALDIZINDAN OLAN KIZINI TACİZ ETTİ Ya birde yüzünü gözünü kapatıyorlar...
  3. Tarkan Altın Kelebek Ödülünü Almadan Sahneyi Terk Etti!

Tarkan Altın Kelebek Ödülünü Almadan Sahneyi Terk Etti!

tarkan kelebek ödülleri tarkan altin kelebek altın ödülleri sahneyi terk etti tarkan, altın kelebek ödülleri, sahneyi terk etti, protesto, tuğba ekinci, ile iligli bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Dün gece düzenlenen Altın Kelebek Ödül töreninde Tarkan ödülünü almadan sahneyi terk etti. 38. Altın Kelebek ödül törenine katılan Megastar Tarkan sahneye ödülünü almaya...
  4. Yahşi Cazibe'nin Simgesini Kim Taciz Etti

Yahşi Cazibe'nin Simgesini Kim Taciz Etti

vahşi cazibe deki simgenin kıyafetleri yahşi cazibe simge kimdir yahşi cazibe, hande katipoğlu, simge, hakkında, sezon finali, tacize uğrayan kim, bilgiler burada hanımlar Melişlerim bu yazıyı sizinle paylaşmak istedim.Keşke tüm tacizler böyle olabilse.. Çok tatlı kız ama değil mi ya.. ‘Yahşi Cazibe’deki 'Simge' rolüyle yıldızı parlayan Hande Katipoğlu'yla ekranın ötesinde bir...
  5. taciz :(

taciz :(

az önce otobüsten indim eve doğru yürüyodum karanlıktanda çok korkarım ama mecburen geçmek zorundaydım o sokaktan. ıssızdı kimse yoktu karsıdan bi adam bana doğru geldi nereye gidiyosun karanlıkta tatlım seni yerler ama kimse yemeden ben yiyim dedi :uhu: imdaatt dememle azımı kapatması bir oldu yere düştük öpmeye çalıştı üzerimdekini yırttı, eteğimi sıyırdı çorabımı yırttı o sırada bi adam...

Sayfayı Paylaş