gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Tarkan Tahtını Kaybetmiş! Vah vah ....

Konu, 'Magazin' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

sila gencoglu sıla gençoğlu sıla gençoğlu fotoğrafları Sıla Gençoğlu öyle bir çıkış yaptı ki sormayın.Bence ses kalitesi açısından Tarkan Sıla'nın eline su dökemez ama malum Tarkan'ın bir geçmişi, şanı, şöhreti var. Bakalım nereye kadar gidecek böyle...
    Tarkan'ı tahtından etti
    'Konuşamadığımız Şeyler Var' albümüyle dijital platformlarda en çok dinlenen şarkıcı olan Sıla, radyolarda da zirveye yükseldi.

Toplam 18 ülkede 700'ün üzerinde radyo ve televizyon yayınını takip eden Nielsen Music Control adlı internet sitesine göre; Sıla, 'Acısa da Öldürmez' şarkısıyla, aylardır zirveden inmeyen Tarkan'ı yerinden etti. Tarkan, 'Öp' şarkısıyla ikinci sıraya gerilerken, bu iki ismi 'Hoşçakal' şarkısıyla Emre Aydın, 'Düştüysek Kalkarız'la Yonca Lodi ve 'Kıyamam'la Murat Dalkılıç takip ediyor.

2. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    yürü be sılam kim tutar seni::eco:

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ben pek sevmiyorum bu kadını itici geliyor bana şarkılarının sözleride hoş ama 2 dinlemeye sıkılıyorum :) bugün de paso calıyorlardı

Tarkan Tahtını Kaybetmiş! Vah vah .... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vaha

Vaha

Rüyada vaha görmek, sıkıntılı günleri artık çok gerilerde bırakıp rahata kavuşacağınızı gösterir. Rüyada vaha görmek, dertli günlerin sona erdiğine rahata ve bolluğa kavuşacağınıza yorumlanır. Çöl ortasında bir vaha, görmek, eski bir arkadaşınızla bir araya geleceğinizi işaret eder. Çöl ortasında bir vaha, yani sulak bir arazi görmek, eski bir arkadaşınıza kavuşacağınız anlamına gelir. Rüyada...
  2. Vah Michael Jackson vah

Vah Michael Jackson vah

Bir dönemin tartışmasız en başarılı pop şarkıcısı olan Michael Jackson'ın son görüntüleri sevenlerini üzdü. Henüz 49 yaşında. Yürüyemiyor, peruk ve ameliyat maskesi takıyor... Las Vegas'ta bir alışveriş merkezinden çıkarken görüntülenen Jackson'ın tekerlekli sandalyeyle dolaşması ve yüzüne ameliyat maskesi takması dikkat çekti. Üç çocuğu ile birlikte alışverişe çıkan Jackson, en...
  3. Vah Vah

Vah Vah

Demek yalan vaatler, ateşimi söndürdün!... Demek yangın gözlerin seni geri döndürdü Sakın benden aşk dilenme hani bulmuştun eşini Kim çaldıysa yüreğini ona söyle o sallasın beşiğini .................................................. ... Çok mahsun gördüm SENİ!.. Vah vah bensiz öksüzmü kaldın? vah vah hanı sen hıc aglamazdın? Bu ibretlik halinle vah sana vah sana vah
  4. anne kız diyalogları..vah ki vah

anne kız diyalogları..vah ki vah

elveda rumeli ah annecim ah annecim vah vah şarkısı anne kız diyalogları - ama annneeee diye başlayıp bitip tükenmek bilmeyen veya bak kızım, bak annecim diye başlayan konuşmalar, hayata dair bildiği ne varsa annenin kızına tecrübe olarak aktarma çabaları, veya kızın büyüme sancıları içinde anne ilgi ve şefkatine ve de sıcaklığına ihtiyaç duyduğu diyaloglardır. :Laie_23: piercingimi...
  5. kriz ne hale getirdiiiiiii vah vah

kriz ne hale getirdiiiiiii vah vah

ÜNLÜ bilgisayar markası Apple ile bütünleşen “;elma”; şeklindeki logosu kriz sonrası “;ısırıklarla”; doldu.

Sayfayı Paylaş