gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Tarkan Türk Sanat Müziği Albümüyle Geliyor!

Konu, 'Çöplük' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

tarkan yeni albümü, tarkan türk sanat müziği albümü, tarkan haberleri

Sevgili melekler, 2010 yılından bu yana albüm yapmayan ve sanatçı dostları için stüdyoya giren megastar Tarkan bir Türk Sanat Müziği albümü çıkarmaya hazırlanıyor.

tarkan.Jpeg

Tarkan, beş yıl süren albüm orucunu bozuyor. Son olarak 2010 yılında çıkardığı, 300 binden fazla satan 'Adımı Kalbine Yaz'ın ardından sessizliğini koruyan popçu, yıllardır konuşulan ancak somut bir adım atılmayan sıradışı bir projeyle dönüyor. Tarkan’ın 5 yıl önce stüdyoya girdiği Türk sanat müziği albümü için tüm kayıtları yapıp kasasına kaldırdığı ortaya çıktı. Okumalar hariç tüm şarkılar tamam. Doğru zamanda doğru yerde olmak için 5 yıl bekleyen popçu, kısa zamanda bir Türk sanat müziği albümüyle hayranlarının karşısına çıkacak.

BEŞ YIL DOSTLARA SÖYLEDİ

2010'dan bugüne kadar birçok sanatçı dostunun projesine destek veren Tarkan, Orhan Gencebay ve Aysel Gürel için hazırlanan saygı albümlerinde 'Hatasız Kul Olmaz' ve 'Firuze' gibi şarkıları yorumlarken Ozan Çolakoğlu'nun albümünde 'Aşk Gitti Bizden' sıfır kilometre şarkıyla sevenlerinin karşısında çıkmıştı.

Tarkan Türk Sanat Müziği Albümüyle Geliyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sertap Erener'den Türk Sanat Müziği Albümü

Sertap Erener'den Türk Sanat Müziği Albümü

sertap erener türk sanat müziği sertap erener, yeni albüm, türk sanat müziği, yeni albümü, albüm haberleri Türk Pop'unun başarılı isimlerinden biri olan Sertap Erener, Türk Sanat Müziği albümü yapacakmış Melek'ler. Türk Sanat Müziği seven biri olarak, Sertap'ın bu konuda da başarılı olacağına inanıyorum:) İşte o haberin devamı Melek'lerim:) Pop müziğin ünlü sesi Sertab Erener, sanat...
  2. Türk Sanat Müziği Hakkında Bilgi

Türk Sanat Müziği Hakkında Bilgi

kızlar ben Türk Sanat Müziğini çok seviyorum acaba Türk Sanat Müziği Hakkında Bilgisi olan varmı aranızda
  3. Türk Sanat Müziği bilgileri

Türk Sanat Müziği bilgileri

Türk Sanat Müziği Hakkında Bilgi Türk Sanat Müziği bilgileri Benim gibi Türk Sanat Müziği seven Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için, bu yazımızda Türk Sanat Müziği hakkında bilinmesi gereken tüm bilgileri aktarıyorum Melek'ler. Türk Sanat Müziğimiz Hakkında Türk sanat müziği en önemli kültür miraslarımızdandır. Solo ya da koro tarafından icra edilir. Çeşitli makamları vardır. Türk...
  4. Türk sanat müziği nedir kısaca

Türk sanat müziği nedir kısaca

türk sanat müziği nedir Türk sanat müziği ne demektir Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda Türk Sanat Müziği sevenler için ve Türk Sanat Müziğine merak saranlar için Türk Sanat Müziği nedir diyenler için gerekli tüm bilgileri katarıyoruz arkadaşlar:) Türk Sanat müziği, makamlı bir müzik türüdür. Klasik anlamda Türk Sanat Müziği çeşitli İslam müziklerinin oluşturduğu zengin...
  5. Türk Sanat Müziği Hakkında Bilgiler

Türk Sanat Müziği Hakkında Bilgiler

Türk sanat müziği ne demektir türk sanat müziği nedir kısa bilgi Günümüzde çok fazla rağbet gösterilmese de toplumumuza malolmuş ve çok kıymetli sanatçılar yetiştirmiş olan Türk sanat müziği hakkında sizleri kısaca bilgilendirmek istiyoruz melekler :) Türk Sanat müziği, makamlı bir müzik türüdür. Klasik anlamda Türk Sanat Müziği çeşitli İslam müziklerinin oluşturduğu zengin birikime...

Sayfayı Paylaş