gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Tarkan - Vay Anam Vay

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Sorma, derdin nedir diye sorma Gel gör halimi gör de anla Azar azar içim
    Yanar durur o biçim
    Öl dese ölürüm onun için

Çok seviyorum hem de çok
    Tam kalbime geldi ok
    Delisiyim o canına yandığımın
    Vurgunuyum haberi yok

Vay Anam Vay halime
    Vay Anam Vay
    Dişi eli yakar içi beni
    Dile kolay

Söndü havam fiyakam
    Menziline gireli
    Şimdi sabahı zor ediyorum geceleri
    Azar azar içim

Yanar durdur o biçim
    Öl dese ölürüm onun için
    Çok seviyorum hem de çok
    Tam kalbime geldi ok

Delisiyim o canına yandığımın
    Vurgunuyum haberi yok
    Yok derdime çare yok
    Tam kalbime geldi ok
    Kölesiyim o canına yandığımın
    Vurgunuyum haberi yok

Vay Anam Vay Halime
    Vay Anam Vay

Tarkan - Vay Anam Vay konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. deniz anaları!

deniz anaları!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. AĞlama Anam

AĞlama Anam

yollara bakıpta ağlama anam Adı Soyadı : Rahmi DANA Baba Adı : Ahmet Ana Adı : Mürvet Doğum Yeri : Simav / Kütahya Doğum Tarihi : 12.03.1972 Şehit Olduğu Yer : İdil - Şırnak Şahadet Tarihi : 24.06.1994 AĞLAMA ANAM Eline yakmış bayram kınası Bayram günü ağlar polis anası On iki ay dolmayınca yoktur faydası Yollara bakıp ta ağlama anam Bayram sabahı şafak...
  3. Etkin_ Anam

Etkin_ Anam

UzakLardan Sana, Bir Mektup Yazdim. UzakLardan Sana, Bir Mektup Yazdim. BeLki biLemezsin Ana, O Mektupda Cok agLadim. BeLki biLemezsin Ana, O Mektupda Cok agLadim. Anam Anam Garip Anam. Derdim Cokdur, haLim yaman. Gurbet Hasret, yakar Beni. Inanmazdim Buna Anam... Anam Anam Garip Anam. Derdim Cokdur, haLim yaman. Gurbet Hasret, yakar Beni. Inanmazdim Buna Anam... Bu Mektupda Sana, Bir...
  4. canım anama...

canım anama...

mustafa küçük ah anama anama Şehit Mektubu Oğlun Şehit... çatma kaşını Anne, Metin olda dik tut başını Anne, Gel; öp... kokla... mezar taşımı Anne, Akıtma gözünden yaşını Anne! Olsada bu dünyada gönlün ezik, Eğilme kimseye tut başını dik! Bu duygular bize tanıdık bildik, Akıtma gözünden yaşını Anne! Ölüm vaktin gelsin kavuşacağız, Albayrak altında buluşacağız... Mahşerde...
  5. Ananasın faydaları

Ananasın faydaları

ananasın faydaları, ananasın faydaları neelrdir, ananasın faydası, ananasın faydaları ve zararları, ananas faydaları, ananas faydaları nelerdir, ananas faydaları ve zararları, ananas faydası,ananas fayda, ananasin faydalari, Tropikal bir meyve olan ananasın, faydalarını ve zararlarını ele alıyoruz bu yazımızda Melek'ler. Lezzeti zengin olan ananas nelere iyi geliyormuş, buyrun öğrenelim...

Sayfayı Paylaş