gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Tarkan ve Bilge barıştı..

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Megastar Tarkan ve Bilge Öztürk'ün ayrılığı sadece 2 ay sürdü. Gözyaşları içinde birbirlerinden ayrılan eski sevgililer önceki gün Reina’da bir araya gelerek barıştı. Reina’nın içinde bulunan Undergraund’da arkadaşları arasında parti veren Tarkan karşısında eski sevgilisini görünce yelkenleri suya indirdi. Çift gece boyunca birbirlerine sarılıp dans ederek yeniden barıştıklarını ilan etti.

habertürk

Tarkan ve Bilge barıştı.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bilge ve Kral

Bilge ve Kral

En önemli an, En önemli kişi, En önemli iş... Bir zamanlar bir kralın aklına şöyle bir düşünce geldi:''Eğer bir işe ne zaman başlayacağımı , kimi dinleyeceğimi ve yapmam gereken en önemli şeyin ne oluğunu bilseydim , giriştiğim her işi başarırdım.'' Krallığın dört bir yanına , kim kendisine her iş için en uygun anı,bu iş için en gerekli kişinin kim olduğunu ve yapılması gereken en...
  2. Serdar Ortaç - Savaş ve Barış

Serdar Ortaç - Savaş ve Barış

Geceleri çok soğuk olur İstanbul'un caddeleri Üşüme sakın güzelim Kucağıma gel geceleri Gezdim oraları Gördüm buraları Sevdim adanalı yarim var Toprak sulu sulu Dudağım kuru kuru Sanki anadolu yarim var Yatağıma gelsen Kucağıma girsen Yanına uzansak Kokuna bulaşmak Ateşe yanaşsak İki kadeh atsak Sevişerek ölsek Acıları gömsek Bide bana kızsan Ve beni unutsan Hep savaş ve barış
  3. Bilge Öztürk'ten ayrılan Tarkan yeni sevgilisi ile Uzakdoğu'ya uçtu.

Bilge Öztürk'ten ayrılan Tarkan yeni sevgilisi ile Uzakdoğu'ya uçtu.

Bilge Öztürk'ten ayrılan Tarkan yeni sevgilisi ile Uzakdoğu'ya uçtu. Bilge Öztürk'ten geçen mayısta ayrılan Tarkan, yeni kız arkadaşıyla dört gün önce tatil için Uzakdoğu'ya gitti. Tarkan, evleneceği yönünde haberlerin birbiri ardına geldiği dönemde altı yıllık sevgilisi Bilge Öztürk'ten ayrıldı. Baş başa çıkılan bir veda yemeğiyle dört ay önce noktalanan bu ilişkiden sonra ortadan kaybolan...
  4. Ve Tarkan Eurovision'da

Ve Tarkan Eurovision'da

Çok doğru bi karar bence inşallah 2010 1. oluruz:) TRT yetkilileri prensipte anlaştıkları Tarkan'a, 2010 Eurovision'da Türkiye'yi temsil etmesini önerdi Hadise'nin "Düm Tek Tek" adlı parçası ile 4'üncü olan Türkiye'yi bu yıl Tarkan temsil edecek. 2010 Eurovision için perşembe günü TRT yetkilileri ile prensipte anlaştığı belirtilen Tarkan, Eurovision'un yanı sıra TRT ile sıkı...
  5. Bülent Ersoy ve Tarkan düeti

Bülent Ersoy ve Tarkan düeti

bülent ersoy tarkan düeti bülent ersoy ve tarkan, düeti, sahnesi, düet sonrası, birlikte şarkı söylediler, haberleri Bülent Ersoy ve Tarkan, birlikte sahne almış ve düet yapmışlar. Zira bunun sonucunda basında "Bülent Ersoy, Tarkan'a para verdi" gibi söylentiler çıkmış. İşte Bülent Ersoy'un o söylentilere cevabı Melek'ler! Bülent Ersoy, önceki gece Günay Restoran’da sahneye...

Sayfayı Paylaş