gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Tarkan yolda kaldı

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

tarkan melek Bu kadar lüx arabaylada yolda kalınırmı Tarkan :tik:
    MEGASTAR TARKAN SON MODEL SPOR OTOMOBİLİYLE YOLDA KALDI…

Akatlar’da lastiği patlayan aracının başında saatlerce bekleyen Tarkan sonunda çareyi bir arkadaşının evine girmekte buldu…

Hayli gergin olduğu gözlenen Megastar basın mensuplarını görünce arkadaşının evine girmeyi tercih etti.

Tarkan yolda kaldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karacaoğlan - Bağlandı Yollarım Kaldım Çaresiz

Karacaoğlan - Bağlandı Yollarım Kaldım Çaresiz

kapandı yollarım kaldım çaresiz Bağlandı yollarım kaldım çaresiz Gayri dünya bana aralandı gel Derildi dertlerim artsız arasız Üstüste dizildi sıralandı gel gel Yari görse idim haftada ayda Sevip ayrılmakta ne buldum fayda Azrail göğsümde canım hay hayda Ciğerimin başı yaralandı gel Karac'oğlan der ki başa yazıldı Gözüm yaşı Ceyhan oldu süzüldü Kefenim biçildi kabrim kazıldı Mezarımın üstü...
  2. Tarkan, eski hitleri 'Gül Döktüm Yollarına' ve 'Ölürüm Sana' ile büyüledi ..

Tarkan, eski hitleri 'Gül Döktüm Yollarına' ve 'Ölürüm Sana' ile büyüledi ..

AVEA Harbiye Açıkhava Konserleri, önceki gece Megastar Tarkan'la başladı. Yeni albümü 'Metamorfoz'un İstanbul'daki ilk konserini veren Tarkan, 4 bini aşkın hayranını; hem yeni hem de eski şarkılarıyla coşturdu. Sahneye beyaz transparan gömlek ve pantalon, gümüş rengi ayakkabılarla çıkan Tarkan, 'Vay Anam Vay'la başladığı müzik ziyafetinde sık sık hayranlarıyla şakalaştı. Sahne önünde tezahürat...
  3. Kalın ve Kıvırcık Saçlarınızı Yola Getirme Yolları

Kalın ve Kıvırcık Saçlarınızı Yola Getirme Yolları

Saçlarınız çok kalın ve kıvırcık ve siz onları nasıl kullanıcağınızı bilmiyorsunuz :) İşte size bukleleriniz için yardımcı olabilecek onlara yola getirebilecek birkaç ipucu. İlk olarak, fazla şampuan kullanmayın. Günümüzde, sıklıkla şampuan kullanmamız gerektiği düşünülüyor ve birçok insan hergün saçlarını şampuanlıyor. Ancak yaşam tarzınız çok fazla terlemenize yada saçınızın kirlenmesine...
  4. Kızamıkçığa maruz kaldım Düşük yapmama yol açar mı ?

Kızamıkçığa maruz kaldım Düşük yapmama yol açar mı ?

hamilelikte kızamıkçık,hamilelikte kızamık olmak düşüğe neden olurmu,hamilelikte kızamığın cenin üzerindeki etkisi,hamilelikte kızamıkçığın tedavisi,hamilelikte kızamıkçık hakkında bilgiler Gebe kalmadan önce kızamıkçığa karşı bağışıklığınızı kontrol ettirmek iyi bir fikirdir.Hamilelik döneminde kızamıkçık hastalığı düşük veya doğumsal kusurlarla sonuçlanabilir.Kızamıkçık için bilinen...
  5. Adetime 3 gün kala erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik

Adetime 3 gün kala erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik

Adetime 3 gün kala erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik fakat boşalma falan olmadı şuan Adetim 11 gündür gecikiyor daha önce hiç bu kadar gecikmemsti. Adet gecikmesi nin beşinci günü idral testi yaptım negatif sonuç,dokuzuncu gün tekrar idral testi yaptım yine negatif bu testlere ne kadar güvenebilirim ewde yapılan teste

Sayfayı Paylaş