gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Tarkan'a konserde şişe yağmuru

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Tarkan, hayranlarına konser verdi. Sahneye gecikmeli çıkınca olanlar oldu. Doritos'un Ağustos ayı boyunca toplam 9 ilde düzenleyeceği Tarkan Konserleri, Bursa'dan başladı. As Merkez'in arka bölümünde yapılan konser öncesi sanatçının 12 TIR'dan oluşan ekipmanları sabah erken saatlerde gelerek konser alanındaki hazırlıklarına başladı.
    Tarkan saat 21.00'de başlaması gereken konserine 40 dakika rotarlı çıkınca bazı izleyiciler sahneye pet şişe attı. Sahneye giydiği siyah bady ile ‘Vay anam vay' şarkısı ile çıkan Tarkan, 2 saat süren konserinde 19 parçasını 3 kez kıyafet değiştirerek seslendirdi. Gördüğü ilgi karşısında duygulanan Tarkan, sahneye şişe atanlara ise, “Bursalılar'a hiç yakışmıyor. Ben size buradan çiçekler atıyorum. Siz şişe, ayıp oluyor değil mi?” diye seslendi.

kaynak: internethaber

Tarkan'a konserde şişe yağmuru konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şişe

Şişe

rüyada yeşil şişe görmek şarap şişesi satışı cam şişede su satan firmalar evin hanımına yahut kadın hizmetçiye, sırları saklayan kadına, söz taşıyan dosta, İçi yağ dolu şişe kadın ve onun süsüne, Şişe kırıkları mala, İçi sidik dolu şişe zina yapan kadına, şişeye işemek zina yapmaya, Şişenin kırılması ev içinde meydana gelecek fitneye, Şişeler, muhtelif karakterdeki erkeklere, Şarap şişesi eşya...
  2. Şiş

Şiş

Vücutta görülen kabarıklık mal ve dünyalıkta artışa, üzüntüden sonra ferahlamaya yahut gurur ve kibire düşmeye; Çorap,kazak vb örmekte kullanılan şiş murada ermeye, varlık ve dirliğe; Şişkebap görmek zahmetle birlikte ulaşılan mal ve mertebeye; gizli şeyylerin açığa çıkmasına delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; İğ, İğne, Kebap.)Demir şiş görmek, işleriniz çok iyi olacak, kazandığınız parayla iyice...
  3. Bilgeden Tarkan'a ilginç hediye

Bilgeden Tarkan'a ilginç hediye

İLGİNÇ DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ MEGASTAR TARKAN 36. YAŞ GÜNÜNÜ ORTAKÖY REİNA'DA YAKIN ARKADAŞLARIYLA KUTLADI. Reina'nın yazlık bölümünü kapattıran Tarkan, doğumgünü için özel davetiyeler bastırdı. Partiye bir manken ajansından 10 tane de güzel getirildi. Eski sevgilisi Bilge, Tarkan'a evinin bahçesine dikmesi için fidan hediye etti.
  4. ^^^ yağmurlar ^^^

^^^ yağmurlar ^^^

Sokaklar sakin geceler karabasan Ellerim titrer kim bu ben kim bu susan Ne soran var ne bilen sebebim yok Bana kıyan erkeğim sendin vazgeçtim rüyalardan Beni sevmezsen yağmurları sev Bulutlar ağlasın sen gül güneş doğsun yeniden Gidiyorum gözüm yaşlı Hatıran har yüreğime Sen sev yağmurları Yağmurlar yağsın üzerime
  5. Tarkan'a yeni imaj

Tarkan'a yeni imaj

Bende beğenmedim yaa çok kötü olmuş imajı tarkanın inşallah en yakın zamanda değiştirir:D ABD'DE BULUNAN TARKAN'IN İNGİLİZ ŞARKICI BOY GEORGE'U ANIMSATAN İMAJI, FANLARI TARAFINDAN BEĞENİLMEDİ Yaz boyunca süren yoğun konser maratonunun yorgunluğunu atmak için ABD'ye giden megastar Tarkan'ın yeni imajı dikkat çekti. ABD'de çeşitli şov ve defilelere katılan, bol bol da kafasını...

Sayfayı Paylaş