gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Tarkan'a yeni imaj

Konu, 'Magazin' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

Bende beğenmedim yaa çok kötü olmuş imajı tarkanın inşallah en yakın zamanda değiştirir:D

ABD'DE BULUNAN TARKAN'IN İNGİLİZ ŞARKICI BOY GEORGE'U ANIMSATAN İMAJI, FANLARI TARAFINDAN BEĞENİLMEDİ

Yaz boyunca süren yoğun konser maratonunun yorgunluğunu atmak için ABD'ye giden megastar Tarkan'ın yeni imajı dikkat çekti. ABD'de çeşitli şov ve defilelere katılan, bol bol da kafasını dinleyen Tarkan'ın yeni imajı ise fanları tarafından hiç beğenilmedi. Megastar'ın www.tarkancoll.com.tr adlı resmi internet sitesinde yayınlanan yeni imajının hayranları tarafından beğenilmediği, gelen mesajlardan anlaşıldı. 1980'li yıllarda özellikle dünyaca ünlü yıldız Boy George'un meşhur ettiği saç modeli ile objektiflere poz veren Tarkan'ın, hayranlarının tepkilerine nasıl karşılık vereceği merak konusu.

ABD'DE DİNLENİYOR

Bir süre daha ABD'de dinlenip enerji depoladıktan sonra Türkiye'ye dönecek olan Tarkan, yeni albümünün çalışmalarıyla uğraşacak. Megastar, hazırladığı tüm şarkıları Sezen Aksu'nun beğenmemesi üzerine çöpe atmış ve sil baştan yeniden kayıt çalışmalarına başlamıştı.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Yok valla ben de beğenmedim yakışmamış bence.. Düşünüyorumda genelde yeni şeyleri başta yadırgar sonra gözler aşina olur alışır ama ben bu görüntüye yeni imaja alışacağımı sanmıyorum eskisi çok daha güzel ve karizmatikti...Tarkan dön geriye kesinlikle bu imaj sana göre değil:D

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Adminime katiliyorum. ilk basta yadirgasak bile, pek alisilacak gibi durmuyor yeni imaj :D:D:D

tskler paylasim icin :D

4. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Bazen imaj ugruna komik olunabiliyor,bence yakismamis.

5. papatya57

papatya57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    bu nasıl bir imaj yaa kuş yuvası var sanki başında kendini komik duruma düşürmüş inş değişitriir en yakın zamanda:)

6. perize

perize Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
Tarkan'a yeni imaj konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hülya Avşar'ın Yeni İmajı

Hülya Avşar'ın Yeni İmajı

hülya avşarın yeni saç rengi hülya avşarın saç rengi avşar ne avşar nedir Hülya Avşar Sadettin Saran'dan ayrıldıktan sonra kendini bir hayli değiştirdi. Bence ayrılık yaramış genç kız gibi olmuş. Baya da kilo vermiş doğrusu yakışmış hatuna.:sobe:
  2. İclal Aydın yeni imaj

İclal Aydın yeni imaj

iclal aydın yeni imajı iclal aydın saçları fotoları haberleri burada arkadaşlar. Billur gibi sesiyle, on parmağında on marifteyile İclal Aydın şiirleri ile köşe yazarlığı ve oyunculuğuyla başarısını zirvelere taşıyan İclal Aydın yeni imajı ile ilgi görüyor Melek'lerim. İclal Aydın saçları kestirdi ve "artık yeni imajım bu" dedi. İclal Aydın yeni halini sizlere sunuyor ve haberimizin...
  3. Kıvanç Tatlıtuğ'un Yeni İmajı !

Kıvanç Tatlıtuğ'un Yeni İmajı !

kıvanç tatlıtuğ haberleri kıvanç tatlıtuğ Kuzey Güney dizisi müthiş bir sezon finali ile tatile girdi melekler :) Özellikle Ali ölürken çalan şarkıyla kendinden geçen izleyici yeni sezonun gelişini sabırsızlıkla bekliyor. Dizinin bitmesiyle birlikte tatile giren oyuncular da son bölümü birlikte seyrettikten sonra tatillerine başladılar. O gece gözler Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni imajındaydı....
  4. Saba Tümer'in Yeni İmajı!

Saba Tümer'in Yeni İmajı!

saba tümer, saba tümer haberleri, saba tümer saçları Sevgili melekler, programcı Saba Tümer, yeni sezon için yepyeni bir imaja büründü. Sarı saçlarını koyulaştırıp, sarışınlıktan vazgeçen Tümer'in yeni sezonda hangi kanalda yer alacağını fanları merakla bekliyor.
  5. Sinem Kobal'ın Yeni İmajı!

Sinem Kobal'ın Yeni İmajı!

sinem kobal, sinem kobal haberleri, sinem kobal saçları Sevgili melekler, uzatmalı sevgilisi Arda Turan'la bir dargın bir barışlık ilşkilerine devam eden Sinem Kobal imajını yeniledi. Önceki gün bir arkadaşının çocuğunun doğumgününe katılan Kobal, yeni imajıyla boy gösterdi. Partida bulunan manken Ebru Destan'ın oğluyla resmini çektiği Sinem Kobal için instagramda yazdığı 'Benim oğlan bulur...

Sayfayı Paylaş