gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Tarkan'dan Emel Sayın'a Şarkı!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

tarkan haberleri emel sayın haberleri tarkan yeni şarkı

Sevgili melekler, megastar Tarkan Türk Sanat Müziği sanatçısı Emel Sayın için bir şarkı yaptı. Kayıtların tamamlandığını ve Tarkan'ın bu şarkı üzerinde 7 aydır çalıştığını belirten Emel Sayın'ın seslendireceği bu şarkının adı "Hep Bana". Sinan Akçıl'dan da bir parça alarak Ağustos ayında bir single çıkaracağını belirten Sayın'ın yeni şarkısı "Hep Bana"nın sözleri şöyle..

İŞTE O ŞARKI

HEP BANA
    Bu ne telaş, ne bu acele
    Azıcık dur da soluklan
    Buranın fanilerinden
    Hayır gelmez bana sorarsan

Ne kadar çok seversen
    O kadar yanına kâr inan
    Gönül sarayının şatafatı
    Saltanatı esas olan

Ah ne desem boş
    O beni duymuyor
    Bir kulağından girip
    Ötekinden çıkıveriyor

Hep bana, hep bana, hep bana
    Hep bana, hep bana, hep bana
    Bu dünyanın malı mülkü
    Kimseye kalmadı, kalmaz ki sana da

Bana, hep bana, hep bana
    Bana, hep bana, hep bana
    Bu dünyanın parası pulu
    Kimseye yar olmadı, olmaz sana da

Aç, aç gözü aç
    Doymak bilmiyor
    Vah vah gözü kör
    Bolluk içinde, görmüyor

Hürriyet

Tarkan'dan Emel Sayın'a Şarkı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emel Sayın - Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun

Emel Sayın - Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun

öyle dudak büküp hor gözle bakma bırak küçük dağlar yerinde dursun çoktan unuturdum ben seni çoktan ah bu şarkıların gözü kör olsun güzelsen güzelsin yok mu benzerin goncadır ilk hali bütün güllerin aklımda kalmazdı yüzün,ellerin ah bu şarkıların gözü kör olsun bir gülüşün var ki kaş çatar gibi en sıcak sözlerin azarlar gibi hiç bağlanır mıydım çocuklar gibi ah bu şarkıların gözü kör olsun...
  2. Öyle bir Geçer Zamanki emelim şarkı sözü var mı?

Öyle bir Geçer Zamanki emelim şarkı sözü var mı?

Öyle bir geçer zamanki sonerin Ayline evlenme teklifi ederken çalan Emelim şarkısının sözleri var mı acaba sizin sitenizde yoksa lütfen yazın
  3. Emel Sayın 'dan Hayat Devam Ediyor Şarkısının Sözleri

Emel Sayın 'dan Hayat Devam Ediyor Şarkısının Sözleri

Bu konu; Emel Sayın 'dan Hayat Devam Ediyor Şarkısının Sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Orhan Gencebay 'ın son hazırladığı albümde parçalarını okuttuğu sanatçılardan biri de yılların eskitemediği sanatçımız Emel Sayın. Emel Sayın bu albümde Gencebayın Hayat Devam Ediyor şarkısını yorumladı...
  4. Emel Sayın Tarkan'dan Şarkı Aldı

Emel Sayın Tarkan'dan Şarkı Aldı

Bu sayfa; Emel Sayın Tarkan'dan Şarkı Aldı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yılların eskitemediği sanatçılarımızdan Emel Sayın yeni albümü için kolları sıvadı. Yeni albümü için hazırlandığını söyleyen Sayın bir şarkı Tarkan'dan bir şarkı da Sinan Akçıl'dan aldığını belirti. Önceki akşam Bebek’te Necati Akpınar ve yeğeni Nergis Mizanoğlu’yla yemek yiyen sanatçı,...
  5. Ebru Gündeş'e Tarkan'dan Şarkı!

Ebru Gündeş'e Tarkan'dan Şarkı!

ebru gündeş haberleri tarkan haberleri Sevgili melekler, başarılı şarkıcı Ebru Gündeş yeni albümü için hazrılıklarına devam ederken, popçu Tarkan'dan Gündeş'e büyük bir jest geldi. Tarkan yeni albümü için Gündeş'e bir şarkı verecek. Önceki albümünde Tarkan'ın çok sevilen "İkimizin Yerine" isimli şarkısını yeniden yorumlayan ünlü şarkıcı, yeni albümü için Tarkan'dan bir şarkı...

Sayfayı Paylaş