gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Tarkan'dan Eurovision açıklaması

Konu, 'Magazin' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Harbiye Açıkhava’da fırtına gibi esen Tarkan, Eurovision Şarkı Yarışması konusunda TRT’ye “Birinciliği garantiliyorsanız gelirim” yanıtını verdiği iddiasını yalanladı.

TV Em’de yayınlanan ‘Gözlem’ programına konuşan Megastar, “Birçok kez teklif geldi ama her seferinde kibarca reddettim. Hiçbir zaman o ifadeyi kullanmadım. Gerçekten çok üzüldüm” dedi.Harbiye Açıkhava’da fırtına gibi esen Tarkan, Eurovision Şarkı Yarışması konusunda TRT’ye “Birinciliği garantiliyorsanız gelirim” yanıtını verdiği iddiasını yalanladı.

TV Em’de yayınlanan ‘Gözlem’ programına konuşan Megastar, “Birçok kez teklif geldi ama her seferinde kibarca reddettim. Hiçbir zaman o ifadeyi kullanmadım. Gerçekten çok üzüldüm” dedi.
    kaynak:uçankuş

Tarkan'dan Eurovision açıklaması konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vitrektomi açıklaması ..

Vitrektomi açıklaması ..

Vitrektomi ya da diğer ismi ile pars plana vitrektomi 1 mm den daha ince çaplı kesici ve emici bir aletin gözün içine sokularak, göz arkasındaki jelin çıkartıldığı bir ameliyat şeklidir. Bu teknik ile birçok göz hastalığı tedavi edilir. Gözün arka boşluğundaki kanamaların temizlenmesi, retina (ağ tabaka) dekolmanlarının (ayrılmalarının) tedavisi, ağtabaka üzerinde gelişen zarların...
  2. rezene açıklaması

rezene açıklaması

Romalılar ın baştacı rezene, bilinen en eski şifalı otlardan biri. Akdeniz in bu faydalı bitkisi, Romalı gladyatörlerin başarı sembolü olarak da tarihe geçti. Güney Avrupa, Akdeniz, Cezayir, Mısır, Çin ve Rusya da gelişip serpilen rezene, dereotunun ikizi gibi görünse de aslında çok farklı. Fransızlar ın soslarında kullandığı rezene, Cezayir de ise ince ince doğranıp limon ve zeytinyağıyla...
  3. tarkan'ın kimliği

tarkan'ın kimliği

tarkanın kişisel özellikleri nedir ? ccccccccccccccccccccccccc
  4. Tarkan'ın Çantasına Bir Bakın!

Tarkan'ın Çantasına Bir Bakın!

tarkanın çantası, tarlan haberleri, tarkan hakkında Gariplikleriyle ünlü Japonya'da yeni bir moda akımı başladı Melekler, "Weekend Bag". Aslında Türkçeye haftasonu çantası olarak çevirebileceğimiz bu akımda erkekler kadın çantasına benzeyen büyük çantalar kullanıyorlar. İşte ta Japonyalarda başlayan bu akım ülkemize kadar geldi ve megastar Tarka'da kendini gösterdi!Japonya’da...
  5. Bu da Tarkan'ın Selfiesi!

Bu da Tarkan'ın Selfiesi!

tarkan selfie, tarkan haberleri, tarkan hakkında Sevgili melekler, son zamanların modası selfieye Tarkan da ayak uydurdu. "Haydi O Zaman" adlı şarkısının klip çekimleri sırasında mola veren Tarkan, verilen molada selfie pozu verdi. Tarkan’ın modacılarla birlikte çektiği fotoğrafı Ceyda Balaban, Twitter hesabından paylaştı. Modacı Balaban, fotoğrafın altına “Setten selfie” notu...

Sayfayı Paylaş