gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

Tarkan'dan 'kadınlar günü' tepkisi

Konu, 'Magazin' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [h=2]'8 Mart Dünya Kadınlar Günü' için sert bir mesaj yayımlayan ünlü sanatçı Tarkan, 8 Mart'ın kutlanacak bir gün olmadığını belirtti.[/h]Ünlü sanatçı Tarkan Tevetoğlu, ''8 Mart Dünya Kadınlar Günü'' için sert bir mesaj yayımladı.
    İşte Tarkan'ın o mesajı:
    ''8 Mart Dünya Kadınlar Günü, aslında takvimimizin çok derin acılarla yüklü bir günüdür ve kutlanacak bir gün de değildir bence…
    Anneyi, anneliği kutsal sayan bu toplumda erkekler ne yazık ki hâlâ kadınları, kızları öldürüyor! Bu çelişkiyi anlamak mümkün değil!
    Bir yandan annesini, anneliği kutsuyor; diğer yandan başka annelere, anne adaylarına işkence ediyor, dövüyor. Hatta emeklerini sonuna kadar sömürüyor. Onların özgürlüğünü ellerinden alıyor.
    Bu günün kutlanması için;
    Erkek zulmüne uğramakta olan bütün kadınların acılarının dinmesi, ölüm ve şiddet riskinden kurtulmaları, çocuk gelinlerin kurtarılmaları ve bütün kadınların özgürleşmeleri gerekir...
    Hukukun, şiddete maruz kalan kadınları daha fazla desteklemesi gerekir...
    Hepimizin, kadınlara uygulanan şiddete karşı bilinçlenmesi ve sonuna kadar savaşması gerekir...
    8 Mart, ancak o zaman kutlanacak bir gün olur...''

Tarkan'dan 'kadınlar günü' tepkisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadınlar Günü Afiş

Kadınlar Günü Afiş

Kadınlar Günü Afiş arıyorum ben arkadaşlar lütfen çok acil Kadınlar Günü Afişlerini paylaşın çok önemli bir iş için lazım bana.
  2. Kadınlar Günü Skeçleri

Kadınlar Günü Skeçleri

Kadınlar Günü Skeçleri var mı yoksa lütfen bana Kadınlar Günü Skeçleri verin kızlar bir konuda çok acil lazımda bana
  3. Kadınlar Günü Fotoğrafları

Kadınlar Günü Fotoğrafları

Kadınlar Günü Fotoğrafları Selam kızlar sizden Kadınlar Günü Fotoğraflarını bu sayfadan sunmanızı rica ediyor ve bekliyorum.
  4. 2013 Kadınlar Günü Sözleri

2013 Kadınlar Günü Sözleri

bu konu 8 Mart Dünya kadınlar günü ile ilgili sözlere yer vermektedir. 2013 8 Mart Dünya kadınlar gününe özel kutlama sözleri ile karşınızdayım. Halen dünyanın dört bir yanında kadına şiddet ve taciz uygulanırken ve kadınlar haketitği şekilde değer görmezken dilerim ki Dünya kadınlar günü de vesile olsun ve tüm kadınlar hakettikleri şekilde değer görüp kadının adı yok sıfatından çıkıp artık...
  5. Resimli Kadınlar Günü Sözleri

Resimli Kadınlar Günü Sözleri

Her sene 8 Mart tarihin de kutlanan kadınlar gününe özel resimli sözleri sizler için bu yazım da paylaşıyorum. Kadınlara hakettikleri değeri sadece birg üne değil hergün için hatırlanması dileklerimle şimdiden tüm üyelerimizin ziyaretçilerimizin kadınlar gününü kutluyorum.

Sayfayı Paylaş