gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Tarkan'ın Hayvan Sevgisi!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

tarkan, hayvan sevgisi, dev akvaryum yaptıracak, 2011, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz

Sevgili melekler,
    Tarkan sıkı bir hayvanseverdir.Şimdi de dev bir akvaryum yapmak için kolları sıvamış.

Doğa ve hayvan sevgisiyle tanınan Tarkan, Ömerli'deki çiftliğine yeni dostlar kazandırmaya hazırlanıyor. 'Saklı Cennetim' dediği çiftliğinde küçük ve büyükbaş hayvanların yanı sıra kedi köpek ve kaz besleyen Megastar, şimdi de dev bir akvaryum yaptıracak.

ÖZEL BALIKLAR ARIYOR

Çıktığı Tayland tatili esnasında gördüğü akvaryumdan etkilenen Tarkan, besleyeceği balıkların çok özel ve az bulunan türlerden olması için araştırmalara başladı. Megastar'ın evine yaptıracağı dev akvaryum için 50 bin doları gözden çıkardığı konuşuluyor.

PETA iÇiN SOYUNDU

Tarkan, sokak ve barınaklarda yaşayan evsiz hayvanlar için Peta'nın sitesine poz vermişti.

Tarkan'ın Hayvan Sevgisi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayvan

hayvan

Hangi hayvanı gördünüz ise, o maddeye bakınız. (Mesela 'Keçi', 'Teke', 'Tavuk', 'At' vs.)Rüyada bir sürü hayvan görmek, aşıklar için çok mana yüklüdür ve bu rüya, yakında olacak düğünü haber verir. Rüyada bir sürü hayvan görmek, aşıklar için çok mana yüklüdür ve bu rüya, yakında olacak düğünü haber verir. Rüya görülen hayvanın anlamına göre yorumlanır.Rüyada aslan, kaplan, ayi gibi yirtici...
  2. anne sevgisi

anne sevgisi

Sakin, ilik ve gunesli bir gunde bir melek cennetten kacti, yasli dunyamiza indi ve tarlalarda, ormanlarda, sehirlerde ve kucucuk koylerde dolasmaya basladi. Gunes batar batmaz kanatlarini acti ve “Ziyaretim sona erdi, artik isik dunyasina donmem gerek. Fakat, buradan bir aniyla donmek istiyorum.” dedi. Guzel bir cicek bahcesine bakti ve “Bu cicekler kadar guzelini, bunlar kadar hos...
  3. Allah sevgisi ...

Allah sevgisi ...

allah sevgisi ile ilgili yazılar allah sevgisi ile ilgili hikayeler ALLAH SEVGİSİ Herkes, kendi varlığını, bunun olgunlaşmasını ve hiç yok olmadan devam etmesini ister. Kendini ve Rabbini bilen, varlığının devam etmesinin kendi elinde olmadığını, ancak Allahü teâlânın dilemesiyle var olduğunu bilir. Varlıkların hepsi Allahü teâlânın kudretiyle vardır. Hiç kimse, kendi kendini yaratıp,...
  4. Çocuklarda Hayvan Sevgisi

Çocuklarda Hayvan Sevgisi

Çocukların en çok dikkatini çektiği ve en çok sevdiği şey hayvanlar.Onların sveimliliğine yaramazlığına çok aldanıyorlar:DHer hayvan kendince bir tür zarar taşır.Ama gelin görün ki bunu çocuklara anlatamıyoruz.Çocuklar da ki bu hayvan sevgisine bayılıyorum:) Çocuklarda Hayvan Sevgisi Yeryüzünde sadece insanlar yaşamıyor, onlar, birçok canlı türü içinde sadece biri. Bu canlı türleri...
  5. tarkan'ın kimliği

tarkan'ın kimliği

tarkanın kişisel özellikleri nedir ? ccccccccccccccccccccccccc

Sayfayı Paylaş