gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Tarkan'ın yeni albümü

Konu, 'Magazin' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

tarkan melekler mekanı Tarkan'ın yeni albümü

Tarkan'ın, müzik anlayışını tamamen değiştirdiği

farklı bir sound'la hazırlanan yeni albümü "morfoz" bugün müzikmarketlerdeki yerini aldı.

İmajını yenileyen, kısacık kestirdiği saçları ve takım elbisesiyle, ünlü fotoğraf sanatçısı Tamer Yılmaz'ın objektifine bugüne kadar görmeye alışık olmadığımız haliyle poz veren ve bu pozları albüm kapağını süsleyen Tarkan'ın 4 yıl aradan sonra çıkardığı "morfoz" adlı albümü, bugün çıktı. Dönüşüm anlamına gelen "morfoz" albümüyle birlikte müzik anlayışını tamamen değiştiren Tarkan'ın yeni çalışmasında 10 yeni şarkı var. Bu şarkılardan yedisinin bestesi Tarkan’a ait. İki şarkı Ozan Çolakoğlu-Tarkan ortak çalışması. Bir şarkının bestesi ise Çolakoğlu'na ait. Prodüktörlüğünü Tarkan ve Ozan Çolakoğlu'nun üstlendiği albüm DMC etiketiyle çıktı. Albümün çıkış şarkısı ise "Vay Anam Vay" adlı bir Tarkan bestesi. Tarkan, ilk klibini de Kıvanç Barıönü yönetmenliğinde bu şarkıya çekti.

İŞTE ÇIKIŞ ŞARKISI
    Vay Anam Vay
    Sorma
    Derdin dedir diye sorma
    Gel gör, halimi görde anla
    Azar azar içim
    Yanar durur o biçim
    Öl dese ölürüm onun için
    Çok seviyorum hem de çok
    Tam kalbime geldi ok
    Delisiyim o canına yandığımın
    Vurgunuyum haberi yok
    Vay Anam Vay halime!
    Vay Anam Vay!
    Dişi eli yakar içi beni
    Dile kolay
    Söndü havam fiyakam
    Menziline gireli
    Şimdi sabahı zor ediyorum geceleri
    Azar azar içim
    Yanar durdur o biçim
    Öl dese ölürüm onun için
    Çok seviyorum hem de çok
    Tam kalbime geldi ok
    Delisiyim o canına yandığımın
    Vurgunuyum haberi yok
    Yok derdime çare yok
    Tam kalbime geldi ok
    Kölesiyim o canına yandığımın
    Vurgunuyum, haberi yok
    Vay Anam Vay Halime!
    Vay Anam Vay!

Hurriyet Magazin

Tarkan'ın yeni albümü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tarkan'ın yeni sevgilisi kim?

Tarkan'ın yeni sevgilisi kim?

tarkanın sevgilisi kim tarkanin sevgilisi kim tarkanın varmı tarkan sevgilisinin adı YENİ SEVGİLİYLE TATİLE ÇIKTI! BİLGE ÖZTÜRK'TEN GEÇEN MAYISTA AYRILAN TARKAN, YENİ KIZ ARKADAŞIYLA DÖRT GÜN ÖNCE TATİL İÇİN UZAKDOĞU'YA GİTTİ. Tarkan, evleneceği yönünde haberlerin birbiri ardına geldiği dönemde altı yıllık sevgilisi Bilge Öztürk'ten ayrıldı. Baş başa çıkılan bir veda yemeğiyle dört ay...
  2. Işte tarkan'ın yeni aşkı

Işte tarkan'ın yeni aşkı

BİLGE ÖZTÜRK'TEN AYRILDIKTAN SONRA HAYATINI KİMSEYİ SOKMAYAN TARKAN, NEŞE ERBERK AJANS'TA YURT DIŞI TEMSİLCİSİ OLARAK ÇALIŞAN NİL ÖZALP İLE BİRLİKTE... Geçtiğimiz yıl altı yıldır birlikte olduğu Bilge Öztürk'le yollarını Tarkan'ın, yeni bir aşka yelken açtığı söyleniyor. Tarkan'ın yakın çevresinden alınan bilgiye göre ünlü şarkıcı, üç aydır Neşe Erberk Ajans'ta yurt dışı temsilcisi...
  3. Tarkan'dan Ağustos 2009 da yepyeni albüm geliyor

Tarkan'dan Ağustos 2009 da yepyeni albüm geliyor

tarkan 2009 albüm tarkan albüm 2009 albümü albümleri yeni Sezen var, Nazan yok! Yeni albümünün hazırlıklarını tam gaz sürdüren Tarkan, 'Albümde Sezen ve Yıldız Tilbe'den de parçalar olacak' dedi. Ünlü şarkıcı, gazetecilerin 'Nazan Öncel'in bestesi yok mu peki?' sorusuna 'Nazan Öncel'den parça yok ama albüm çok güzel oluyor' yanıtını verdi. Şarkılarını titizlikle seçen Tarkan, en büyük...
  4. Tarkan'ın yeni imajı

Tarkan'ın yeni imajı

tarkan yeni imaj 2009 tarkanın yeni imajı 2009 kendisine idol olarak gördüğü popun kralı Michael Jackson gibi giyinen Tarkan idolünü anımsamış ve anımsatmış oldu...... MİCHAEL BÜYÜK BİR İSİMDİ İZMİR ÇEŞME'DE DÜZENLENEN ULUSLARASI 20'İNCİ ÇEŞME DENİZ ŞENLİKLERİ VE ULUSLARARASI ÇEŞME ŞARKI YARIŞMASI FİNALİNDE SAHNEYE ÇIKAN TARKAN, MİCHAEL JACKSON'I ANIMSATAN KIYAFETİYLE DİKKAT ÇEKTİ....
  5. TARKAN'IN yeni sarkıları

TARKAN'IN yeni sarkıları

tarkan melek normalde tarkan ı dinlemezdim ama bir sarkısı beni cok etkiledi SEVDANIN SON VURUŞU Yüreğimde zincirler kırılıyor duydun mu? Nefes nefes bu gece sevdanın son vurusu Sen hiç böyle sevdin mi,sen hiç böyle oldun mu? Bas eğdim yine aşka ama bu son saygı durusu Seni karanlıklara bırakmak istemezdim Anılarımı solmus cicekle süslemezdim Ardından acıtacak bir tek söz söylemezdim Ben hiç...

Sayfayı Paylaş