gebe
  1. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

tarladaki yangına müdahale eden itfaiye ekibi alevlerin arasında kaldı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TÜLSÜ35 tarafından paylaşıldı.

Küçükçekmece, ziraat okuluna ait buğday tarlasında çıkan yangın itfaiye ekiplerine zor anlar yaşattı. Yangına müdahale eden bir itfaiye aracı ekinlerden yükselen alevlerin arasında kalarak yandı. Yangının ormanlık alana sıçraması son anda önlendi. Alınan bilgiye göre, Kanarya Mezarlığı'nın yakınında bulunan buğday ekili alanda henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Biçildikten sonra tarlada bekletilen ekinlerin alev almasıyla büyüyen yangına ilk aşamada iki itfaiye aracı müdahale etti. Rüzgarın etkisiyle büyüyen ve geniş alana yayılan yangın yakınında bulunan çamlık alanı da tehdit etmeye başladı. Yangının birçok noktadan yayılmasıyla birlikte yetersiz kalan iki itfaiye ekibi yardım istedi. Bu sırada iyice büyüyen yangın Başakşehir İtfaiye Grubu'na bağlı 16 tonluk su tankerine sıçradı. Ön kaputu tamamen kaplayan alevler tankeri kullanılmaz hale getirdi. Büyük panik yaşayan itfaiye erleri olay yerine gelen diğer araçların yardımıyla yangını söndürdü. Yangının ormanlık alana sıçrama tehlikesi son anda önlenirken, buğday ekili geniş bir alan tamamen yandı. Yangını zorda olsa söndüren itfaiye erlerinin yanan araçları nedeniyle üzgün oldukları gözlendi.
    36 dakika önce..
    kaynak:haberler.com

2. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: tarladaki yangına müdahale eden itfaiye ekibi alevlerin arasında kaldı
    güzel paylaşım için teşekkür edrim

3. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: tarladaki yangına müdahale eden itfaiye ekibi alevlerin arasında kaldı

saol modum

tarladaki yangına müdahale eden itfaiye ekibi alevlerin arasında kaldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alev

Alev

Ateş maddesine bakınız.Rüyada harlı bir alev görmek, önceleri kötü giden bir işin sonradan düzeleceğini gösterir. Alevle bir yerinin yanması, tıbbi bir operasyona işarettir. Yangın alevi, iyi bir haberin işaretidir. Rüyada harlı bir alev görmek, baştan kötü giden bir işin zamanla düzeleceğini gösterir. Alevle bir yerinin yanması, tıbbi bir operasyona işarettir. Yangın alevi, iyi bir haber...
  2. Harun Kolçak - Arada Kaldım

Harun Kolçak - Arada Kaldım

Yağmur karıştı Gözyaşlarıma Üşüdüm sarındım Yalnızlığıma Gurbet çok garip Hasret bir alem Anlatamam Bu duyguyu sana Elbet seninim bunu Biliyorsun Herşeyi yok edemem Anlamıyorsun Geçmiş silinmiyor Aşklar bitmiyor Neden beni üzüyorsun Gel dinle Bak şu halime Bir defa güven bu sevgiye Arada kaldım Yalan değil İnanırsın sandım Sözüne kandım Yazık etme Geri dön Sevgime el ver
  3. Hatalıysam aramızda kalsın:)

Hatalıysam aramızda kalsın:)

hatalıysam aramızda kalsın hatalıysam
  4. bayanlar aramızda kalsın (bize özel eşyalar)

bayanlar aramızda kalsın (bize özel eşyalar)

Bu eşyalar kadınları yansıtıyor ne kişilik ne stil direkt vücudumuz örnek alınarak dizayn edilmişler.:D:D Bana ilginç geldi hemde çoook.Acaba kim kulanır bunları?
  5. Aramızda Kalsın Dizisi (Bahattin) Uğur Yücel Kimdir?

Aramızda Kalsın Dizisi (Bahattin) Uğur Yücel Kimdir?

aramızda kalsın dizisi oyuncuları, aramızda kalsın uğur yücel, uğur yücel kimdir Sevgili melekler, sıcacık bir komedi dizisiyle ekranlara gelecek olan Star Tv, eylül ayında izleyicisini Aramızda Kalsın dizisiyle buluşturacak. Dizinin usta oyuncularından biri olan Uğur Yücel hayatı hakkında bilgiler veriyoruz sizlere... 1957 yılında İstanbul'da doğdu. İstanbul Belediye Konservatuarı...

Sayfayı Paylaş