gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

tarlalara verilen şekiller

Konu, 'Çöplük' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: tarlalara verilen şekiller

ne ilginç ya nasıl yapmışlar bu şekilleri çok güzel ellerine sağlık esenacım

3. TaMaRa

TaMaRa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: tarlalara verilen şekiller

cok guzeller gercekten,evt uzaylilarinda bu tarz seyleri yaptiklari söyleniyo demi:)

tarlalara verilen şekiller konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Athena - Tarlaya Ektım Soğan

Athena - Tarlaya Ektım Soğan

Athena - Tarlaya Ektım Soğan tarlaya ektim soğan bitmedi yedi doğan hep mı güzel oluyor senin anandan doğan oy? oy niye? kızım, niye, niye? oldun yar yar, diye diye boynunda iki lira ver birini, ver hediye derdim senden bulur ananı sorar durur oy? oy niye? kızım, niye, niye? oldun yar yar, diye diye
  2. pirinç tarlaları

pirinç tarlaları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. tarladan soframıza ekmek

tarladan soframıza ekmek

Ekmeğin hikayesi ekmeğin öyküsü.Sofralarmızın baştacı olmazsa olmazımız ekmek bazen çorbanın içinde bazen tost makinesinde heryerde hep ekmek daha pişerken canımız çeker mis gibi kokusu yayılır fırından çıkınca sıcak sıcak başkadır tadı hele birde üzerine tereyağı sürünce sıcak ekmeğin yemeye doyamayız(yazarken bile canım çekti) bu yazımızda aşama aşama tarladan soframıza ekmeğin hikayesini...
  4. Kadınlar sizin tarlalarınızdır ayeti

Kadınlar sizin tarlalarınızdır ayeti

Kadınlar sizin tarlalarınızdır ayeti Kadınlar sizin tarlalarınızdır ayetinin meali nedir bilen var mı? Selam bayanlar Kadınlar sizin tarlalarınızdır ayetinin anlamı meali hakkında bilgi edinmek istiyorum. Kadınlar sizin tarlalarınızdır (bakara/223)
  5. Çicek Tarlaları...Muhteşemm

Çicek Tarlaları...Muhteşemm

Çiçek Çiçek Resimleri Bahar geldi cicekler actı insanın içi kıpır kıpır oluyor :deli: Ne güzeldir baharda aşık olmak... Ne güzeldir çiçekleri koklamak... Kuşların cıvıltılarını dinlemek... Her gününüz bahar kadar güzel geçmesi dileğiyle...Eeee bu bahara yakışanda bahar gibi elbiseler giymektir....İşte size bahar renklerinden en güzel çiçek desenli elbiseler...

Sayfayı Paylaş