gebe
  1. qosthe

qosthe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Tarlusal ilacını kullanan varmı??

Konu, 'Gebelik' kısmında qosthe tarafından paylaşıldı.

Ben bekar bir kızım sürekli adetim gecikiyo doktor bu ilacı verdi kullanıyorum.10gün içinde olursan adetinin 3günü gel dedi 10 günde olmazsan gene gel dedi neye karar verilir kullananların fikrine ihtiyacım var:hail::hail:

Tarlusal ilacını kullanan varmı?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. progestan adlı  ilacı kullanan varmı kızlarrrr

progestan adlı ilacı kullanan varmı kızlarrrr

progestan progestan kullananlar progesteron kullananlar progesteron kullanan varmı ilacı selam arkadaslar.bu ılacı dün doktorum verdı ılk kontroldu ve moralımızı bozacak sekılde konustu aksam eve geldık esımle moral sıfırdı.neyse ılacları kullan eger kanaman olursa bırak dedı.folık asıtle progestan verdı ıcmeye basladım.korkuyorumda.sizce faydasını gorurmuym? allah korusun düşük gıbı bı durum...
  2. KOŞU BANDI kullanan varmı?

KOŞU BANDI kullanan varmı?

koşu bandının faydası varmı koşu bandı ile zayıflama yürüyüş bandı ile zayıflama bandıyla zayıflayanlar zayıflayanlar Arkadaşlar koşu bandı almayı düşünüyorum:)Ancak faydası olurmu olmaz mı pek bilmiyorum.günde 1 saat koşsam ve 1 saatte yürüsem kesin zayıflarmıyım.Aranızda uzun süre kullanan varsa bana biraz bilgi verebilir mi???Birde hangi markayı önerirsiniz:D Bu arada kilom 68:uhu: 60...
  3. Roaccutane (rahakutan) Kullanan Varmı?

Roaccutane (rahakutan) Kullanan Varmı?

roaccutane kullanırken ağda roaccutane kullananlar 2010 Selam arkadaşlar...Size bişey danışmak istiyorum...Yüzümde sivilcelerim var ve dermatoloji doktoru bana Roaccutane kullanmamı önerdi...İlaçın çok ağır bir ilaç olduğunu ve bazı yan etkileri olduğunu duydum...Kullanıp kullanmamakta kararsızım...Daha önce bu ilacı kullanan yada bu ilaç hakkında bilgisi olan varmı...Bilgilerinizi...
  4. Lens kullanan varmı

Lens kullanan varmı

merhaba arkadaşlar. Ben lens almayı düşünüyorum ama hangi renk marka alacam bilemedim. Kullanan kişilerin yorumlarını bekliyorum. Lens kullanmak zormu zorsa zorlukları neler lenste ve temizilğinde marka tavsiyeniz varmı. bu arada gözlerimi tahriş edermi kaygısındayım çünkü hassas bir göz yapım var makyaj bile yaparken sulanıyor hemen çok kararsızım lens kullananlar lütfen yorum yaparmısınız
  5. Kamagra İsminde İlaç Kullanan Varmı

Kamagra İsminde İlaç Kullanan Varmı

Arkadaşlar benim problemim eşimle ilişki sırasında zevk alamamak kendimi kaybetmek istiyorum ve eşimi mutlu etmek istiyorum ama olmuyor ve geçenlerde bir web sitesinde kamagra jel isminde bayan uyarıcı bir ilaç buldum ama korkuyorum zarro olur diye bu konu hakkında bana yardımcı olacak arkadaş varmı bu ilacı alayım almamayayımmı. Ve bu site güvenlirmi değil mi nasıl anlarım EDİT BY BEYZA...

Sayfayı Paylaş