gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

tarlusalla düşük yapılırmı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba ben henüz çok yeni hamileyim,tarlusalla bebeği düşürebilirmiyim?

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba sayın misafir;
    Öncelikle kendi kafanıza göre lütfen icatlar çıkarıpta doktorculuk oynamayın!Telafisi zor durumlarla karşılaşabilirsiniz..Hamileyken bu ilaç kullanılmaz. Bunun nedeni düşüğe yol açma ihitmali değil, doğacak bebekte zihinsel ve fiziksel anormalliklere sebep olabilme ihtimalindendir

tarlusalla düşük yapılırmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düşük

Düşük

düşükte parça gelmesi Bebek sahibi olmak isteyip de adet kanaması geciken bir kadının ilk aklına gelen olasılık doğal olarak hamile olduğudur. Büyük bir heyecan ile jinekoloğuna giden ya da eczaneden aldığı testi yaptıktan sonra gerçekten hamile olduğu kadının ve eşinin sevinci çiftin hayatındaki önemli anlardan birisidir.Bu mutluluk doğum gerçekleşip de aileye yeni bir birey katılmasıyla...
  2. tarlusal

tarlusal

Kızlar ya ben adet olmuyorum diye doktorum bana tarlusal ilacından verdi şimdi sorularımı sormak istiyorum. Bu tarlusal gebeliğe engel mi ve çocuğu düşürür mü bağzı yerlerde cçocuğu istemeyen kadınların bunu kullandığını yazdıklarını okudm. Artı bu ilacı kullandıktan ne kadar süre sonra regl olabiliyoruz. Hepsini bitirmemiz gerekiyor mu lütfen yazar mısınız ?=
  3. Tarlusal gebe kalmayı engellermi ?

Tarlusal gebe kalmayı engellermi ?

Tarlusal kadınlar için adet söktürücü olarak kullanılan bir ilaçtır. Yani normalde olması gereken adet kanamasının başlamaması durumunda, yapılan testler sonucunda herhangi bir şekilde gebelik tespit edilmezse, adet kanamasının başlaması için kullanılmaktadır. Kadınlar arasında oldukça yaygın bir yanılgı ise Tarlusal adı adet söktürücünün gebeliği engellediğidir. Genellikle tarlusal gebeliği...
  4. Tarlusal  kullanırken dikkat edilmesi gerekenler

Tarlusal kullanırken dikkat edilmesi gerekenler

Tarlusal progestana benzer etkiler gösteren, doğal olarak vücutta üretilen cinsiyet hormonu ilacıdır.Genellikle adet düzensizliği çeken ,adet olamayan yada aşırı kanaması olan hastalarda kullanılır.Ayrıca rahim kanseri,böbrek teki kötü huylu tümörlerin tedavisinde ,menepoz döneminde tarlusal kullanılmaktadır.Tarlusal ile ilgili bilgileri verdik şimdi bize yöneltilen sorulara değinelim.....
  5. Düşükler

Düşükler

iyi günler ben 3 defa düşük yaptım eşimle sorunlarım var doktora gelmiyor . Tekrar hamile kalıp onunla aramı düzeltmek istiyorum ne yapabilirim hamile kalmak için ?

Sayfayı Paylaş