Tarot açtırmanız için bilmeniz gerekenler**yenilendi

mrb buraya yazyim mi yazmayim mi diye düsündüm ama gercekden cok ihtiyacim var size tarot faliniza ..cok önemli bir konuda cokda aci cekiyorum bakiyormusunuz daha??

insallah bakiyorsunuzdur daha tarot fala cünkü gercekden cok ihtiyacim var cikmazdayim cokda aci cekiyorum.uzakdan iliski yasiyoruz yasiyorduk daha dogrusu 4 bucuk sene sürüyordu ama simdi ayrildik ayrildi benden.hep kendimi sucluyorum vicdan azabi cekiyorum onu da suclu görüyorum tabi.su 1senedir hep kavga ediyoruz ayriliyoruz aslinda 7aydan berii düzelmedik ekisi gibi degiliz.dönmek istiyor bana ama dönemiyor.ben cok seviyorum onunda beni sevdigini hissediyorum.acaba barisacakmiyiz evlenecekmiyiz beni seviyormu baskasi gözükiyormu ..son bulacakmi su acilairmiz mutlu olacakmiyiz benim gibi aci cekiyormu ve ne yapmaliyim biliyorum cok soru sordum ama gercekden ihtiyacim var buna cok yoruldum.ben boga o yay burcu gerci oda emin degil ama öyle söyledi trde evde dogdugu icin tarihi tam bilmiyor. terazide olabilir ama yinede yay biliyoruz.

Geri