gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Tarot Aslan Burcu Mart 2010 açılımı

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Tarot Aslan Burcu Mart açılımı

Aslan burçlarının hedefleri kararları güzel ama biraz daha beklemeniz sizin açınızdan çok yarar sağlayacak. Belki çok bekledim diyorsunuz ama yinede acele etmeyin derim.

Güzel olan bu dönemde keyfinin kaçacağı şeyler olabilir. Özellikle iş alanında başarılarına taş koymak isteyen biri var. Buna karşı dikkatli ol.

Sevgili Aslan melekler dikkatsizlikte başınıza sorun olabilir. Sürekli sorunlar düşünerek dikkatinizi toplamakta zorlanıyorsunuz. Buda iş alanında sorun yaratabilir.

Bazı aksilikler hevesini kırsada ben toparlan diyorum. Kendini üzmek sana bir şey sağlamaz inan buna.
    Sorunlu ilişkisi olan Aslan melekleri bu dönem artık toparlanmaya başlıyor. Düzelmeler mutluluklar yakındır. İnancınıza sarılın.

Herşey düzelme yolunda.
    Birde şunu söylemeliyim bazı şeyler olmuyor diye karşınızdakini suçlayıp durmayın. Bence sizde de hata var. Bu kadar özverili olmak onu rahatlatıyor.

İsteklerinizde net olun ve paylaşın. Yükü sadece kendiniz taşımayın. İsteğinizde ciddi olmanız sağlam zemin kurmanızı sağlayacaktır.

Aklınızda Bulunsun!!

Siz Aslan meleklerinde iddialı ve komuta var. Bu pozisyonda olmanız insanların sizden fikir almanısını sağlar.
    Zihinsel ve duygusal gücünü göstermede iyisin.
    Daha az stres lüfen.
    Rutin işlere takılın biraz, fazla performans yorabilir.
    Negatif düşünceler olaylarda sizi yetersizlikle sonuçlandırır.

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Keşke daha az stresli olabilsem Saol canım herzamanki gibi yine süpersin:)

3. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim canım umarım beklediğim şeylerin hepsine hayırlısıyla ulaşırım

4. SEVDAARSLAN

SEVDAARSLAN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler Handanca abla ağzına sağlık

5. asudevuslat

asudevuslat Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba handancım... gerçekten döktürmüşsün =))) deste falı ne zman açılacak ? inan çok merak ediyorum ve her ay hayretle içerisinde okuyorum :SSS bu kadar olmaz yani =))) tabiri caizse cukkkk... bir de öğrenmek istediğim bir şey var ?? hep melekler diyorsunda... bu açılımları erkekler üzerinede yazabilir miyiz ? yani bir erkek akrep burcunada uyarmı bu açılımların ?? yoksa bayanlar üzerinde etkili mi ???... sevgiyle kal ;)))

6. *gözde*

*gözde* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim biraz rahatlattı kafamı bu konu

7. misstatetale

misstatetale Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    "Sorunlu ilişkisi olan Aslan melekleri bu dönem artık toparlanmaya başlıyor. Düzelmeler mutluluklar yakındır. İnancınıza sarılın." sabırsızlıkla bekliyorum :(

8. sabırella

sabırella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ah bu günlerde gecermi :(

Tarot Aslan Burcu Mart 2010 açılımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aslan Burcu 2010 Tarot Açılımı

Aslan Burcu 2010 Tarot Açılımı

aslan burcu 2010 aslan burcu 2010 yorumu arslan temmuz ayı Aslan Burcu 2010 Tarot Açılımı Sevgili Aslan Burcu Meleği sizin adınızı “Fedekar Melek” taktım. Güçlü ama fedakar. 2010 sizin fedakarlığınızı boş bırakmayacak. Beklentiler yığılmayacak. Tabiki yine sizin gayretinizle. Doluya koydum olmadı boşa koydum dolmadı lafı 2009 için tam size göre bir laf. Kararsızlıklar,...
  2. Tarot Yay Burcu Mart 2010 Açılımı

Tarot Yay Burcu Mart 2010 Açılımı

mart ayı yay burcu 2010 tarot mart ayı 2010 yay burcu tarot 2011 2011 Tarot Yay Burcu Mart Açılımı Yay meleklerimiz fedakarlık anlamında bu ay ellerinden geleni yapacaklar. Ama duyarlı davranmanızı tavsiye ediyorum. Yanlış seçimler sizi üzebilir. Bazı alınan kararlarda ise oluşan durum sonucu hatanın sizden kaynaklandığını kabul edin. Çok iddialı olmayın. Etraftan gelen tavsiyelere ve...
  3. Aslan  Burcu Nisan 2010 Tarot Açılımı

Aslan Burcu Nisan 2010 Tarot Açılımı

aslan burcu nisan 2010 aslan burcu nisan 2010 2011 Aslan Burcu Nisan 2010 Tarot Açılımı Sizin için ayın Kartı Onlu Para kartı (ters): Para kaybı, İsteklerde gecikmeler mümkündür. Celtic Açılım: Durumunuz şuan kritik olsa bile şimdilik memnun olmaya çalışın. Ani değişikler olacak oluyor yapınızda. Bencilce ifade sergiliyorunuz. Bu dönem kısıtlanmış gibisiniz sanki. Fazla taviz...
  4. Aslan Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı

Aslan Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı

mayıs 2010 aslan burcu aslan burcu mayıs 2010 Aslan Mayıs 2010 Tarot Açılımı Mutlu olsan bile bir yanın eksik gibi. Gözün görmüyor bazen hiçbir şeyi. Keyifsiz ve isteksiz durumun bazı başarılarını geciktirmektedir. Senin için belki monoton belki de sakin bir dönem geçiyor. Sürekli kendini ölçmekten biçmekten tahlil etmekten vazgeç. Bazı şeyleri olması gerektiği için yaşıyorsun.. Bunu...
  5. Aslan Burcu  Ağustos 2010 tarot Açılımı

Aslan Burcu Ağustos 2010 tarot Açılımı

aslan burcu ağustos 2010 aslan burcu ağustos 2010 agustos Aslan Burcu Ağustos 2010 tarot Açılımı Kolay yenilmeyen güçlü iradeniz bu dönemde etkindir. Bu dönem yaşayacağınız adli bir olay olabilir. Eskiyle şuanki durumunuz değişti sanki. Kabul edemediğiniz şartlar oluşmuş. Ne ilişkiden nede ortamlardan mutlu olamıyorsunuz. Bu tutumunuz size iyice çıkmaza sürüklemeden toparlanın....

Sayfayı Paylaş