gebe
  1. hiphopRKYrapper

hiphopRKYrapper Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

tarot bakabilen var mı ???

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında hiphopRKYrapper tarafından paylaşıldı.

yahu burda tarot bakabilen var mı?? varsa bana bakabilir mi acepp

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: tarot bakabilen var mı ???
    valla varsa bende isterim banada baksınlar:becky:

3. nesrinsultan

nesrinsultan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: tarot bakabilen var mı ???

***** tarotçu bulursan banada haber ver emi,güzel kızım

tarot bakabilen var mı ??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Var Mısın

Var Mısın

Benımle uzun sürecek olan bir beraberlıge hazır mısın? bu öyle bir beraberlık olacak ki;boyutları sadece şu görünen alemden ıbaret degıl,belkı de öteler ötesınde de sürecek olan bır bırlıktelık olacak. Sana önce kendımden bahsedeyım ıstersen.Ben bır göçebeyım,hanı göçebelerı bılırsın,cadırlarını kurarlarken söküp yollarına revan olacakları günlerı de düşünürler,yüklerı hafıftır,topraga...
  2. tarot hakkında  bir sorum var

tarot hakkında bir sorum var

merhaba handanca, ben tarota merak saldım,hatta çok hevesliyim yalnız aklıma takılan birşey vartarotun dinen sakıncası varmı? bilgin varmı bu konuda. öğrenmeyi çok istiyorumda.
  3. Karın mı Var Derdin Var

Karın mı Var Derdin Var

İşte erkeklerin kendi aralarında söyledikleri ama bizim yüzümüze karşı hiçbir zaman söylemedikleri şey "karın mı var derdin var" Koca evine elleri bir suru kaset dolu olarak girer ve karısı: Kaynak : yorumla.net - karınmı var derdinmi var... ---- Niye bir suru kasete para verdin bizim evde teyp yok ki? ---- Sen sütyen aldığında ben soruyor muyum? Koca eve zil zurna sarhoş girer...
  4. Kahve Ve Tarot tan Sıkılmadık Mı?

Kahve Ve Tarot tan Sıkılmadık Mı?

kadıköy tarot kadıköyde fal bakan cafeler kadıköy fal mu cafe mu cafe Arkadaşlar sizcede kahve falı ve tarot tan sıkılmadık mı benim bildiğim ve sizlere önerebileceğim iyi bir cafe ve o cafe de bakılan farklı fal çeşitleri var

Sayfayı Paylaş