gebe
  1. su.ay

su.ay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

tarot bölümünü açamıyorum

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında su.ay tarafından paylaşıldı.

ben sitede her bölümü okuyorum ama tarot bölümünü açamıyourm hata raporu diyor kapanıyor acaba sorun ordamı yoksa benim bilgisayarda mı? yardım lütfennnn

2. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
  3. su.ay

su.ay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    sağol canım ilgine.format atılması gerekiyormuş. kardeşim yaptı. teşekkürler.

4. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    tamam canım :)

tarot bölümünü açamıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göz.gözün bölümleri..

Göz.gözün bölümleri..

gözün bölümleri ve görevleri gözün bölümleri görevleri kısımları ve göz kısımları Gözlerimizin bölümleri hakkında detaylı bilgiler; Kornea: Gözün en ön kısmında yer alır.Bombeli ,saydam ve damarsız bir dokudur.Görevi ,ışığı odaklamak ve gözü dış etkenlerden korumaktır. Yaklaşık yarım mm kalınlığında 12 mm çapındadır.Korneanın ön yüzeyi ; gözün temel kırıcı bileşenidir.Gözün diğer kırıcı...
  2. Tarot

Tarot

Merhaba handanca, kova burcuyum, 3 yildir bir beyle konusuyorum, Bu bey basak burcu, yazin ciddi bir sorun yasadik ve benim ozverimle baristik, nasil bir gelecege dogru illerliyorum.? Sevgiler Saygilar ve essen kaliniz...
  3. caminin bölümleri

caminin bölümleri

camiinin bölümleri camilerin fonksiyonu nedir harim müezzin mahfili caminin bölümleri :temizlik::d014::24::mery:cami ve mescit nedir, caminin fonksiyonu, camiinin bölümleri, camilerin bölümleri, mescit nedir, mescid nedir, cami ve bölümleri hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz meleklerim. Melekler Mekanı - caminin bölümleri Melekler Mekanı - Caminin bölümleri nelerdir...
  4. facebook sayfamı açamıyorum

facebook sayfamı açamıyorum

facebook sayfamı açamıyorum lütfen yardım edin bu soruna nasıl çözüm bulabilirim.
  5. tarot

tarot

handanca gibi tarot bakan biri varmı tarot bölümü nü bulamadım.

Sayfayı Paylaş