gebe
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

tarot baktır falıma bakarmısın tarot aç falıma bakarmısın falına bak kart seç
    Selam Melekler, Yeniden birlikteyiz. Çalışma hayatım çok yoğun. fırsat buldukça sizlere cevap vermeye çalışacağım, bana sorunuzu yazmanız yeterli. Evlilik sorunlarınız için mutlaka burçlarınızı belirtin. Açılım sadece size yapılır. Başkası için talepte bulunmayınız..

aşağıdaki linki okumadan mesaj atmayın arkadaşlar. Aksi takdirde ceza alabilirsiniz.

tarot-ozel-bolum kurallari-ve-uymayanlar-hakkinda-ceza-islemleri

Tarot açtırma kuralları;
    1- Öncelikle bana açılım yaptırmanız için 30 konuya yorum yazarak mesaj sayınızı 30 yapmalısınız.
    2- Tekrar açılım talepleri için 15 gün geçmeli ve mesaj sayınız 50'nin üzerinde olmalı.
    3-Daha sonraki mesajlar için 15 günlük bekleme süresi aynı olup, sitedeki aktivitenize görede cevaplandırılacaktır.
    Kurallar bir siteme girene kadar uygulanacaktır.

meleklermekani.com Tarot danışmanı
    handanca

Son düzenleme: 23 Eylül 2009
  2. dionisya

dionisya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Tarot falı bakılır;D handanca
    handanca
    benim burcum aslan onun ki ikizler 7aydır süren bi ilişkimiz var cok mutluyuz ama sonu evlilik olacak mı merak ediyorum..

3. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Canım öncelikle kendini güçsüz hissedeceğin bi dönemdesin yada girmek üzeresin. Şüphe ve inatlarından kurtulmanı öneriyor kartlar. ilişkine faydası olacak bunun. Kendine bakmayı ihmal etme oldumu. Yanlış anlaşılacak durumlarda meydana gelirse iyice anlamadan sakın hüküm vermesin diyor kartlar. Geçmişin etkisinden kurtul ve gözünün önüne bak. evlilik hemen değil zamanı var canım..

eğitimci ve kubrabayraktar bunu beğendi.
  4. melody

melody Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Bana bakarmisin lutfen benim burcum ikizler sevgilim oglak sonda evlilik varmi ne zaman olucaq.Simdiden tskler

kubrabayraktar bunu beğendi.
  5. delfoi

delfoi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba handanca;
    ben akrep burcuyum, sevdiğim çocuk da akrep burcu.
    biz birlikte olur muyuz, mutlu olur muyuz mrk ediyorum.
    Bu dar vaktinizde yine de bize zaman ayırdığınıza teşekkür ederim.

6. _Gül_

_Gül_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

merhaba handanca ben kendim için baktırmak istiyorum sevgilim yok
    burcum yengeç 2009 yılında bana evlilik gözüküyormu acaba veya yakın zamanda biriyle tanışacakmıyım

7. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba handanca çok memnun oldum tarota tekrar bakmana canımsın :)
    ben yengeç burcuyum arkadaşımda (arkadaşım diyorum ortada bişey yok olabilirmi bilemiyorum) koç burcu çok zıt burçlar ama...
    şimdi bu arkadaşla arkadaşça muhabbettimiz var fakat ben mesafeli davranıyorum oda yanaşamıyo takılıyo sadece espri dozunda bişeyler olabilirmi fikrim yok kalıcı ilişkilerden yanayım cesaret edemiyorum onada tam olarak güvenemiyorum kalıcı olurmu anlaşabilirmiyiz :(( bu ilişki ne olur nereye gider bunu merak ediyorum :) şimdiden tşkkr ederim ellerine sağlık :)) birde bi görücü mevzusu var kafam çok karışık duygusal açıdan kendimi kötü hissediyorum :ang:

8. ßeßi$iM

ßeßi$iM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Handanca çoK memnun oLdum beNde qeRi döNmene..
    Burcum boqa sevdiqimin burcu aKrep.Sonumuz ne oLacak meraK ediyorum. $imdiden çoK te$ekkürLer..

9. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

bir kere kızınca çok tehlikeli olacağını düşünüyor sevgilin. önce ona karşı varsa bu tavrın daha ılımlı ve sabırlı görün.
    onu evliliğe getircek gücün var canım. buda senin elinde. sabırsız görünme.
    sadece ona yeterli olacağını ve taşıyacağını hissettir. sevgi sözcüklerini yutma ona söyle. bu ou çok mutlu edecek.cesaretli ol. cahilce davranışlar yapma. yolun açık:)

10. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

bu insanı ne kadardır tanıyorsun bilmem ama. geçmişte bıraktığın bir insanın sana geri dönüş yapacağını söylüyor kartlar. Kafan karmakarışık..
    onu etkilediğin bir gerçek.. ama hislerim doğru çıkarsa senin karşına başka biri çıkacak..
    canım mutluluk senin elinde.. sen mutlu olacağına inanıyorsan onu nasıl kazanacağımızı sormalıyız kartlara. önce bunda net karar vermen lazım. bunda bile netlik hissedemedim.

rapsodl, eğitimci ve kubrabayraktar bunu beğendi.
  11. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

valla kartlar süper çıktı. çok güzel haberler var kapında canım. hayatım kartlar herşeyden kendini çok soyutladığını gösteriyor. Biraz kendine bak ve ufkunu genişlet. daha ortamı görmeden resti çekiyorsun sanki. hadi kendine şans ver bak herşey nasılda güzel olacak. laf olsun diye demiyorum..
    elini attığın her işte başarı kazanacaksın.. evlilikle ilgili net bişey görmedim..
    aöa önüne çıkacak insanları değerlendirmekte sana kalmış.

12. baharim

baharim Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6

Merhabalar

Ben kova burcuyum ve arkadasimda terazi .. ekim 2008 den beri cikiyoruz ama hic görüsemiyoruz cünki o bana 2 saat uzakda yasiyor ve benim okulum var (1senem kaldi) oda ise basladi .. yani anlicaginiz benim okulun yüzünden ve onun isin yüzünden pek fazla görüsemiyoruz .. bana iki defa evlilik teklifi etti .. simdi size sorum acaba gercekten onunla evlenicegimmi?

simdiden tsk ederim

13. GuL_CiCeGi

GuL_CiCeGi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

benim burcum kova acaba 2009 yıllında beni neler beklıyor? kolay gelsin sımdıden tsk ederim.....

14. delfoi

delfoi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

merhaba handanca;
    içimi okudunuz,peki ben nasıl mutlu olabilirim ya da ne yapmam gerekli?:şey:

15. ßeßi$iM

ßeßi$iM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

HandaNcaAaa beNi unuTtma :p

Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kahve Falı Nasıl Bakılır?

Kahve Falı Nasıl Bakılır?

kahve falında melek görmek kahve falında peri falı peri falı nasıl bakılır resimli anlatım resimli anlatım Yoruldunuz. Sıkıldınız. Şöyle güzel okkalı bir türk kahvesini hakkettiniz değil mi? Hadi kahveyi içtiniz diyelim. Kahve içildikten sonra fal bakmamak olmaz. İnsanoğlunun bitmeyen merakı: Geleceği bilmek . Kahveyi fincanın hep aynı noktasından içmişsiniz. Fincan çoktan ters çevrilmiş...
  2. Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

başak tarot falı gelecekle ilgili fallar gelecekle ilgili fal handanca tarot telefonla fal baktırma Sevgili meleklerim konusunda uzman arkadaşımız handanca artık bu sayfadan http://www.meleklermekani.com/tarot-ozel-bolumu/129230-tarot-fali-bakilir-d-handanca.html tarot falınıza bakıyor :) yapmanız gerekenler; *Bu başlık adı altında mesajınızı yazınız *Mesajınız ile ilgili 1 ila...
  3. Kahve Falı Bakılır

Kahve Falı Bakılır

kahve falı bakılır kahve falıma bakarmısınız falıma bakarmısın falında dua eden kadın falında gözyaşı Merhaba meleklerim sizlere MM olarak yeni bir hizmet sunuyoruz.Bundan sonra bu topic altında kahve falınıza bakacağım.Tabi her şeyde olduğu gibi bunun da bir takım kuralları ve kaideleri olacak.Öncelikle size kahve falından bahsetmek istiyorum... KAHVE FALI Geleneksel Türk Kavesi içimi...
  4. kahve falı bakılır

kahve falı bakılır

kahve falı bakalım facebook kahve falı fala inanma falsız kalma diyenlerdenmisiniz.arayın kahve falınıza bakalım.memnunu kalacaksınız.:m.c:
  5. Arkadaşlar tarot falınıza buradan baktırabilirsiniz...

Arkadaşlar tarot falınıza buradan baktırabilirsiniz...

FalSepeti hem güvenilir hemde mükemmel yorum yapıyorlar ben denedim bayıldım.. her dediklerini birebir yaşadım... Melih gün, ilkay gür, melek öz ve daha ne yorumcular var anlatamam size ve şiddetle tavsiye ederim...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş