Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dönüşü olacak ama beklediğinden uzun sürebilir. Onu seviyorsan sabırla bekle.
sadık ve sorumlu adaletli bir yapın var canım. Ama onun sorunlarıda çok. sevgisizlikten ziyade yetersizlikten gitmiş sanki bu.

çalışıyomusun yazmamışsın ama meseki anlamda başarı çıkıyor. Hayatım kendini üzüp durma. Yanlız mantığını kullan ve akıllı kararlar al. sanki sen bu insanla ilgili bazı olumsuzlukların farkındasın.

Sen onun dönmesi için birşey yaptınmı? Seviyorsan fedekarlı şart. Şayet sen sevdiğin için yapacaksın bunu.
Bu ona artı olarak bir izlenim yapacaktır. O birazda sorumsuz. bence kendin için bi ara bakalım. Yoksa bir gelecek göremiyorum.
çok teşekürler handanca abla

merhaba bana demiştiniz sevdiginle ilgili dogru insanlarla konuş diye dun ikimizinde ortak tanidigiyla biraz konuştuk ama bilmiyorum bu insan dogru insanmi sizce bu insanla rahat rahat içimi dokup knuşabilirmiyim bakjarmisiniz acaba bu insan dogru insanmi bana olumlu yonde yardimci olabilirmi edmin degilim bakarsaniz sevinirim çunkü yarin buluşup sevdigim ,insan hakkinda konusacagiz bana yardim edebilecegini soyledi konuşacagim insanin adi fahri burcu aslan..teşekkurler

Site kuralları dışına çıkamıyorum üzgünüm. 15 gün bekleme süreniz var.

hayatimda suan kimse yok özellikle evlilik konusunda nezaman nasil biriyle olacak aslinda ayrildigim erkek arkadaşimi haladuşunuyorum donermi acaba onunla bi birliktelik yine olacakmi ban başak o boga burcu..benim hakkimda ne duşunuyo

hayatimda suan kimse yok özellikle evlilik konusunda nezaman nasil biriyle olacak aslinda ayrildigim erkek arkadaşimi haladuşunuyorum donermi acaba onunla bi birliktelik yine olacakmi ban başak o boga burcu..benim hakkimda ne duşunuyo

Eski arkadaşını unut diyor kartlar.
Kendine güvenin kaybolmuş. Hiçkimseyede inanmıyorsun. Mücadeleye devam diyor kart ama merak etme bu durumun fazla uzun sürmez.

Karşına çıkacak yeni biri var. Bu yeni ilişkin sana can katacak. Eskiyi düşünüpte huzurunu bozma. Kendini toparla ve kendine bak. çok ihmal etmişsin kendini.

Konuşmalarındada çok gerginsin. bu kadar strese devam edersen sağlık sorunların çıkabilir. ve durum düşünmediğin çizgilere gelir.

Hadi bakalım silkelen ve kendine gel. Senin ayağına gelecek fırsatı güzel karşıla derim.

slm handanca
burcum oglak hem genel olarak baktirmak istiyorum hemde dilegim icin dilegim bir bebgimin olmasi

Handan abla tekrar Tarota bakmana sevindim, umarim iyi bir Ramazan ayi ve bayram gecirdin. Ablacim aslinda hayatimda hersey yolunda herkezde oldugu gibi iyi günlerim de var kötü günlerim de ama yinede mutsuzum ertafimda mutlu insanlari gördükce onlara imreniyorum. Ablacim nezman hayatim bir düzene girecek benim daha cok beklemem gerekiyor mu elimden geldikce en ufak birseyden bile mutlu olmaya calisiyorum ama yetmiyor artik onlar da. Bide acaba hayatima nezmn biri girecek nasil biri olacak ve almanydan mi olacka yoksa türkiyeden mi?15 eylül 1986 dogumluyum burcum basak ablacim.Simdiden tsk ederim yorumun icin.

merhaba handanca, benim içinde tarot acabilirimisin.. sorum hayatıma biri giricekmi, evlilik gozukuyormu 2010 yılında benim için.. ben 23 agustos dogumluyum.. simdiden cok tesekkur ediyorum.. emegine saglık

selam ablacım çok güzel şeyler olucak demiştin oldu :) bekledim ve oldu ama şimdi de bu güzel günleri geçiricek bi insan olucakmı acaba bunu merak ediyorum öptüm ablacımm :)

rica etsem bana da bakabilirmisiniz?
birini seviyorum ancak ondan hiçbir adım görmedim bi iyi bi tuhaf adlandıramıyorum yani ne olacak acaba?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri