Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır;D handanca

merhaba handanca ben kendim için baktırmak istiyorum sevgilim yok
burcum yengeç 2009 yılında bana evlilik gözüküyormu acaba veya yakın zamanda biriyle tanışacakmıyım

valla kartlar süper çıktı. çok güzel haberler var kapında canım. hayatım kartlar herşeyden kendini çok soyutladığını gösteriyor. Biraz kendine bak ve ufkunu genişlet. daha ortamı görmeden resti çekiyorsun sanki. hadi kendine şans ver bak herşey nasılda güzel olacak. laf olsun diye demiyorum..
elini attığın her işte başarı kazanacaksın.. evlilikle ilgili net bişey görmedim..
aöa önüne çıkacak insanları değerlendirmekte sana kalmış.

Merhabalar

Ben kova burcuyum ve arkadasimda terazi .. ekim 2008 den beri cikiyoruz ama hic görüsemiyoruz cünki o bana 2 saat uzakda yasiyor ve benim okulum var (1senem kaldi) oda ise basladi .. yani anlicaginiz benim okulun yüzünden ve onun isin yüzünden pek fazla görüsemiyoruz .. bana iki defa evlilik teklifi etti .. simdi size sorum acaba gercekten onunla evlenicegimmi?

simdiden tsk ederim

benim burcum kova acaba 2009 yıllında beni neler beklıyor? kolay gelsin sımdıden tsk ederim.....

merhaba handanca;
içimi okudunuz,peki ben nasıl mutlu olabilirim ya da ne yapmam gerekli?:şey:

valla kartlar süper çıktı. çok güzel haberler var kapında canım. hayatım kartlar herşeyden kendini çok soyutladığını gösteriyor. Biraz kendine bak ve ufkunu genişlet. daha ortamı görmeden resti çekiyorsun sanki. hadi kendine şans ver bak herşey nasılda güzel olacak. laf olsun diye demiyorum..
elini attığın her işte başarı kazanacaksın.. evlilikle ilgili net bişey görmedim..
aöa önüne çıkacak insanları değerlendirmekte sana kalmış.

baktığın için teşekkür ederim handanca

mrb handanca benim burcum başak, onunki koç.ayrıldık geri dönücekmi?

merhaba handanca çok memnun oldum tarota tekrar bakmana canımsın :)
ben yengeç burcuyum arkadaşımda (arkadaşım diyorum ortada bişey yok olabilirmi bilemiyorum) koç burcu çok zıt burçlar ama...
şimdi bu arkadaşla arkadaşça muhabbettimiz var fakat ben mesafeli davranıyorum oda yanaşamıyo takılıyo sadece espri dozunda bişeyler olabilirmi fikrim yok kalıcı ilişkilerden yanayım cesaret edemiyorum onada tam olarak güvenemiyorum kalıcı olurmu anlaşabilirmiyiz :(( bu ilişki ne olur nereye gider bunu merak ediyorum :) şimdiden tşkkr ederim ellerine sağlık :)) birde bi görücü mevzusu var kafam çok karışık duygusal açıdan kendimi kötü hissediyorum :ang:

öncelikle bu arkadaşının seni beğendiğini belirtmek gerekir. Bence bazı olayların çarçabuk olmamasındada bi hayır vardır. Kart seninde onu beğenmenin sonucunda öncelikle sabırlı olmanı, kendini ona karakter olarak göstermeni ve samimiyetine inandırmanı beklediğini söylüyor. Eski deneyimlerden veya yaşanmış ilişkilerden kurtul. hepsi öyle olacak diye bi kaide yok canım. bence şans ver. Açıkçası onun varlığıda senin hoşuna gidiyor. Kartın en sonunda ermiş kartı çıktı. Verdiğin karar senin için iyi olanı. Görücü mevsusunda sonuç alamadım canım.

Handanca çoK memnun oLdum beNde qeRi döNmene..
Burcum boqa sevdiqimin burcu aKrep.Sonumuz ne oLacak meraK ediyorum. $imdiden çoK te$ekkürLer..

Mantığının kabul ettiği herşeye evet de. başarılı bir döneme gireceksin. Ailenin canını sıkacak bi olay yaşanacak bu arada. senle ilgili olarak görmedim ama nedense çıktı işte.
Düşlerin gerçekleşecek canım. Sadakat bekliyorsun. sende ona sadık olduğunu hissettir. Onu kızdırıp yada kıskandırıp kazanmak yerine uzaklaştırırsın. Bazı yaşatacağı olaylarda seni strese sokabilir.
Canım şimdilik kartlar evlilik demedi. Umarım hayırlı sonuçlar olur.

Merhabalar

Ben kova burcuyum ve arkadasimda terazi .. ekim 2008 den beri cikiyoruz ama hic görüsemiyoruz cünki o bana 2 saat uzakda yasiyor ve benim okulum var (1senem kaldi) oda ise basladi .. yani anlicaginiz benim okulun yüzünden ve onun isin yüzünden pek fazla görüsemiyoruz .. bana iki defa evlilik teklifi etti .. simdi size sorum acaba gercekten onunla evlenicegimmi?

simdiden tsk ederim

Onu kartlar bilemez canım. ama kafanda çelişkiler var. Uyumsuzda değilsiniz. Bazı şeylerde geri kaldığını düşünüyorsun. yada yetişemiyorsun hayatın hızına, bunların üzerinde durma fazla.
Sevdiğin insandan sana güzel haberler var canım. Evlilik teklihfi ile ilgili tekrar bir teklif alabilrisin. Merak etme yaşadığınız günler geçici hepsi geçecek. Mutluluk fazla uzakta değil.
Sana yakın bir insanında yaşayacağı bir olaya çok şaşaıracak ve üzüleceksin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri