gebe
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

başak tarot falı gelecekle ilgili fallar gelecekle ilgili fal handanca tarot telefonla fal baktırma Sevgili meleklerim konusunda uzman arkadaşımız handanca artık bu sayfadan http://www.meleklermekani.com/tarot-ozel-bolumu/129230-tarot-fali-bakilir-d-handanca.html tarot falınıza bakıyor :)
    yapmanız gerekenler;

*Bu başlık adı altında mesajınızı yazınız

*Mesajınız ile ilgili 1 ila 78 arası üç rakkam yazınız.

*ilişkilerde burç belirtirseniz açılım daha net olacaktır.

evet fal meraklısı meleklerim hadi ne duruyorsunuz ücretsiz tarot falı daha ne olsun :D:D

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 21 Mayıs 2008
  2. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)
    24-32-43
    handancacımm ben yay sözlüm akrep burcu.ilişkimize bi bakarmısın
    aile saglık ve iş konusunda bişilerr sölersenn sevinirim..
    bu ikinci alışkanlıkk yaptınn bendee..

3. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

4. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

handancacımm sen bitanesinnnnn..

yorumların içinn çookk teşekkürr ediyorumm..

artıkk bida baktırrmaya kalkarsamm beni kovucannnn :))

agzına emeginee saglıkk canımm

5. Gece_Güzeli

Gece_Güzeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bide bana baksan handancım 12,29,35, gelecekle ilgili kısmetim varmı diye sevinirim saol

6. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Canım valla sana evlilik kartı çıktı. hayrlı uğurlu olur inşallah:) Ama sen çok kararsız ve ikilem yaşıyorsun sürekli. kurtul bu huyundan. Kafanda bu konu ile ilgili düşündüğün biri varsa o değil kısmetin. Ama geçmişte yağadığın üzüntülerde olmuş. seni çok etkilemiş bunlar. 4 vakit veriyorum sana bitanem. Allahın izniyle huzur mutluluk herşey senin olacak. Sağlıkla kal:melek:

7. Gece_Güzeli

Gece_Güzeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım dilini bal arısı soksun insan güzel sözler duyunca seviniyo işte ben bununla 3 ay giderim ya sizler iyiki varsınız herşey gönlünüzce olsun kocaman öpüldün...

8. Bale

Bale Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Merhaba :)
    Ben sitenize yeni üye oldumm :)
    Ve tarot falını görünce denemeden geçmek istemedimm. Öncelikle ellerinize ve yüreğinize sağlık :)
    Ben başak burcuyum, arkadaşım 22 Kasım doğumlu (bazen yay, bazen akrep diye geçiyor, bizde bilemedik). ilişki durumumuza bakabilir misiniz?
    Sevgiyle geçireceğiniz güzel bir gün dileğiyle..
    Sayılarım; 5 , 7 , 25

9. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

canım senin kendine zaman ayırmya ihtiyacın var. çok ihmal ediyorsun kendini. ilişkindede askıda görünen şeyler var. netleşmeyen yani. Gurur önemli ama bazen gurur yaptığın şeylerdede insaflı ol derim. üzüyorsun farkında olmadan. Gelecekle ilgili planlar yapmak istiyorsun artık. önün açık canım. senin 3 vakit sonra bu dileğinin gerşekleşeceğini söyledi kartlar. İlişkinde bencillik yakalıyorsun bazen. Haklısın güzellikle anlat sen ona. zaten merhametli biri. sağlıkla kal canım:melek:

10. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Merhaba handan abla benim tekrar, banada genel olarak bakabilirmisin saglik ve is, oldugum yerde kalacakmiyim yükselme ihtimalim varmi. Seni yormiym daha fazla sayilarim 60, 8, 41
    Burcum oglak

11. cagla30

cagla30 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

slm canim benim 4 tane cocugum var acaba onlara bakarmisin dogum tarihleri kiz: 30.03.1993,oglan:09.09.1993,
    oglan:27.07.2000,
    oglan:07.10.2005 rakamlar 19,7,23

12. IdriL

IdriL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bu aralar durgun günler yaşıyorsun canım. Çok istediğin bu dileğinde gecikme gördüm, ama canım beklemen gerekiyor. Dularına devam et. ben sonunda bu konuda yüzünün güleğini hissettim. Canım çevrende sana gerçekten yardım etmek isteyen insanlar var. onlara kulak verirsen sevnirsin.
    Evlilik konusuna gelince evet beklemen gerekiyor. bu evlilikte asıl tavizi senin vermen gerekiyor bunu unutma. sen gülünce oda gülüyor. sanki yarış içinde. hızlı biri. ama bazen eş adayının yorgun düştüğünü hissediyorum. SEni seven ve değer veren yeri geldiğincede senle değil ama etrafıyla paylaşan biri. sende sonradan pişman olacağın şeyleri kafandan sil at. bazen ne düşündüğünü bilmiyor ani kararlar veriyorsun. sırt kısmında bi sağlık sorunu yaşayabilrisin. arkadaşında midesine dikkat etsin canım. sağlıkla kalın. mutlu olun....

canım o kadar çok teşekkür ettim ki.. yazdıklarına inanamadım ....emeğine sağlık... tekrar teşekkürler...

13. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

hiç beklemediğin bi an alacağın takdir seni çok mutlu edecek.yeteneklisin ve sen kendinin arkadaşısın canım. Maddi anlamda sıkıntılı günler kayıplar olmuş. Canım sana yeni bi işteklifi çıktı. Bazı kurallara karşı gelerek, düşünce ve isteklerini aniden gerçekleştirmeye çalışarak, ya da sadece işinize karşı daha istekli olarak, günlük yaşantında yer veremediğin duyguları tatmin etmeye çalışıyorsun. Doğa üstü yeteneklerinizi daha fazla kullanma şansına sahipsiniz. Yeni bir meslek atılımı olacak gibi hissettim canım. Mevsimlerden dolayı geçici bi halsizlik ve iştahsızlık yaşabilirsin bu aralar. sağlıkla kal canım.:melek:

14. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

maşallah. Sağlıkla mutlulukla büyüt canım.
    kızın için: canım bu kızında farkındamısın ama şefkatini esirgemişsin. belki tecrübesizliğine geldi ama, yapısında etkili olmuş bu. hep kararsızlıklar içinde. neyi istediğini tam bilmiyor yani. ilerde Bunun kısmeti başka bi şehirden olacak. sağlık olarak, Eklem yerlerine ve baş kısmına dikkat etmeli.

1.oğlun için: canım ilk bunun malvarlığı olacak. hala çocukça ruh içinde. merhametli ve eğer yoluna gidersen elinde ne varsa feda edecek yapıda biri. Erken evlilik kararı verecek bu. ilk evlenende bu olacak. birazda çapkın olacak söyleyim. Başağrısı ve kulak mşikayeti olabilir ve mideye dikkat etmeli
    2.oğlun için: Paylaşmayı seven biri olacak. kıskanç yapısıda mevcut. Gittikçe huysuzlaşabilir sana söyleyim. BUnun kısmeti denizli bi bölgede. İlerki evlilik hayatındada mutluluğu yakalayacak birisi. Çok mücadeleci olacak ve ekmeğini taştan çıkartacak kadar hırslı olacak canım.
    bacak ve sırt kısmına dikkat etmeli.

küçük oğlun: bunun için hayat ya beyaz ya siyah ya yavaş ya hızlı olacak. renkli bi kişiliğe sahip olacak ama. Başarı anlamındada bu akıllı çıkacak söyleyim. Disiplinli olacak. zaaferlerle işi olacak hep. Ağzı çok laf yapan biri bide. Sağlık olarakta iç organlarına dikkat etmeli.

canım Allah hepsinin bahtını açık etsin. Tüm sevdiklerinizle birlikte.:melek:

Son düzenleme: 22 Mayıs 2008
  15. cagla30

cagla30 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

tsk ederim canim agzina saglik insallah cümlemizin cocuklarinin bahtlari acik olur

Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kahve Falı Nasıl Bakılır?

Kahve Falı Nasıl Bakılır?

kahve falında melek görmek kahve falında peri falı peri falı nasıl bakılır resimli anlatım resimli anlatım Yoruldunuz. Sıkıldınız. Şöyle güzel okkalı bir türk kahvesini hakkettiniz değil mi? Hadi kahveyi içtiniz diyelim. Kahve içildikten sonra fal bakmamak olmaz. İnsanoğlunun bitmeyen merakı: Geleceği bilmek . Kahveyi fincanın hep aynı noktasından içmişsiniz. Fincan çoktan ters çevrilmiş...
  2. Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

tarot baktır falıma bakarmısın tarot aç falıma bakarmısın falına bak kart seç Selam Melekler, Yeniden birlikteyiz. Çalışma hayatım çok yoğun. fırsat buldukça sizlere cevap vermeye çalışacağım, bana sorunuzu yazmanız yeterli. Evlilik sorunlarınız için mutlaka burçlarınızı belirtin. Açılım sadece size yapılır. Başkası için talepte bulunmayınız.. aşağıdaki linki okumadan mesaj atmayın...
  3. Handanca ile tarot

Handanca ile tarot

Slm Handan Hn. Ben hayatımda geçirdiğim en zor zamanlardayım çok zor günler geçiriyorum. Ltf bana tarot bakımı yaparsan sevinirim. Burcum oğlak. Hayatımın en zor anında hayatıma giren ve şu anda ayrıldığım :küstüm:kişinin burcu da oğlak.
  4. Kahve Falı Bakılır

Kahve Falı Bakılır

kahve falı bakılır kahve falıma bakarmısınız falıma bakarmısın falında dua eden kadın falında gözyaşı Merhaba meleklerim sizlere MM olarak yeni bir hizmet sunuyoruz.Bundan sonra bu topic altında kahve falınıza bakacağım.Tabi her şeyde olduğu gibi bunun da bir takım kuralları ve kaideleri olacak.Öncelikle size kahve falından bahsetmek istiyorum... KAHVE FALI Geleneksel Türk Kavesi içimi...
  5. kahve falı bakılır

kahve falı bakılır

kahve falı bakalım facebook kahve falı fala inanma falsız kalma diyenlerdenmisiniz.arayın kahve falınıza bakalım.memnunu kalacaksınız.:m.c:
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş