Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

slm canim benim 4 tane cocugum var acaba onlara bakarmisin dogum tarihleri kiz: 30.03.1993,oglan:09.09.1993,
oglan:27.07.2000,
oglan:07.10.2005 rakamlar 19,7,23

bu aralar durgun günler yaşıyorsun canım. Çok istediğin bu dileğinde gecikme gördüm, ama canım beklemen gerekiyor. Dularına devam et. ben sonunda bu konuda yüzünün güleğini hissettim. Canım çevrende sana gerçekten yardım etmek isteyen insanlar var. onlara kulak verirsen sevnirsin.
Evlilik konusuna gelince evet beklemen gerekiyor. bu evlilikte asıl tavizi senin vermen gerekiyor bunu unutma. sen gülünce oda gülüyor. sanki yarış içinde. hızlı biri. ama bazen eş adayının yorgun düştüğünü hissediyorum. SEni seven ve değer veren yeri geldiğincede senle değil ama etrafıyla paylaşan biri. sende sonradan pişman olacağın şeyleri kafandan sil at. bazen ne düşündüğünü bilmiyor ani kararlar veriyorsun. sırt kısmında bi sağlık sorunu yaşayabilrisin. arkadaşında midesine dikkat etsin canım. sağlıkla kalın. mutlu olun....

canım o kadar çok teşekkür ettim ki.. yazdıklarına inanamadım ....emeğine sağlık... tekrar teşekkürler...

Merhaba handan abla benim tekrar, banada genel olarak bakabilirmisin saglik ve is, oldugum yerde kalacakmiyim yükselme ihtimalim varmi. Seni yormiym daha fazla sayilarim 60, 8, 41
Burcum oglak
hiç beklemediğin bi an alacağın takdir seni çok mutlu edecek.yeteneklisin ve sen kendinin arkadaşısın canım. Maddi anlamda sıkıntılı günler kayıplar olmuş. Canım sana yeni bi işteklifi çıktı. Bazı kurallara karşı gelerek, düşünce ve isteklerini aniden gerçekleştirmeye çalışarak, ya da sadece işinize karşı daha istekli olarak, günlük yaşantında yer veremediğin duyguları tatmin etmeye çalışıyorsun. Doğa üstü yeteneklerinizi daha fazla kullanma şansına sahipsiniz. Yeni bir meslek atılımı olacak gibi hissettim canım. Mevsimlerden dolayı geçici bi halsizlik ve iştahsızlık yaşabilirsin bu aralar. sağlıkla kal canım.:melek:

slm canim benim 4 tane cocugum var acaba onlara bakarmisin dogum tarihleri kiz: 30.03.1993,oglan:09.09.1993,
oglan:27.07.2000,
oglan:07.10.2005 rakamlar 19,7,23

maşallah. Sağlıkla mutlulukla büyüt canım.
kızın için: canım bu kızında farkındamısın ama şefkatini esirgemişsin. belki tecrübesizliğine geldi ama, yapısında etkili olmuş bu. hep kararsızlıklar içinde. neyi istediğini tam bilmiyor yani. ilerde Bunun kısmeti başka bi şehirden olacak. sağlık olarak, Eklem yerlerine ve baş kısmına dikkat etmeli.

1.oğlun için: canım ilk bunun malvarlığı olacak. hala çocukça ruh içinde. merhametli ve eğer yoluna gidersen elinde ne varsa feda edecek yapıda biri. Erken evlilik kararı verecek bu. ilk evlenende bu olacak. birazda çapkın olacak söyleyim. Başağrısı ve kulak mşikayeti olabilir ve mideye dikkat etmeli
2.oğlun için: Paylaşmayı seven biri olacak. kıskanç yapısıda mevcut. Gittikçe huysuzlaşabilir sana söyleyim. BUnun kısmeti denizli bi bölgede. İlerki evlilik hayatındada mutluluğu yakalayacak birisi. Çok mücadeleci olacak ve ekmeğini taştan çıkartacak kadar hırslı olacak canım.
bacak ve sırt kısmına dikkat etmeli.

küçük oğlun: bunun için hayat ya beyaz ya siyah ya yavaş ya hızlı olacak. renkli bi kişiliğe sahip olacak ama. Başarı anlamındada bu akıllı çıkacak söyleyim. Disiplinli olacak. zaaferlerle işi olacak hep. Ağzı çok laf yapan biri bide. Sağlık olarakta iç organlarına dikkat etmeli.

canım Allah hepsinin bahtını açık etsin. Tüm sevdiklerinizle birlikte.:melek:

Son düzenleme:

tsk ederim canim agzina saglik insallah cümlemizin cocuklarinin bahtlari acik olur

canim seni yine rahatsiz ediyorum ben cok merakliyim da ögrenmek istedigim esim ve beni gelcekde neler bekliyor eisim:02.10.1971
benim:01.10.1971 ikimizde terazi burcluyuz rakamlar 25,49,15

Sevgili meleklerim konusunda uzman arkadaşımız handanca artık bu sayfadan tarot falınıza bakıyor :)

yapmanız gerekenler;

*Bu başlık adı altında mesajınızı yazınız

*Mesajınız ile ilgili 1 ila 78 arası üç rakkam yazınız.

*ilişkilerde burç belirtirseniz açılım daha net olacaktır.

evet fal meraklısı meleklerim hadi ne duruyorsunuz ücretsiz tarot falı daha ne olsun :D:D
ya arkadasim hani su ev meselesi vardiya hatirlamassin belki ama tasinmayi dusundugumuzu ve ne zaman olacagini sormustum sende haziran gibi demistin acikcasi haziran bana cok erken oldugu icin inanamamistim olamaz heralde diyodum....ama bi kac gun once anladimki buyuk bi ihtimalle haziran gibi tasiniyorum yeni evime ...ve aklima falin geldigindede acikcasi cok da sasirdim bu kadarda olmaz diyorum yani....o zaman sana bi soru daha sorabilirmiyim???cevabin eveeet gibi duydum:dp47:simdi biz bi ev baktik hosumuza gitti ama tabi daha bakacagiz fakat aklimizdada o ilk baktigimiz var hep acelede karar vermek istemiyoruz sence ne olacak....bu ilk gordugumuz olsunmu yoksa baska mi olsa daha iyi olur....
2-8-16 esimin burcu basak---benim yay..:yo:

handancim kusura bakma arkadasi gorunce cocuklari icin baktirmis benimde aklima geldi atildim hemen...hemen cevap vermesende olur yani seni darlatmis olmiyim....kizimin dogum tarihi 15-11-2000 oglumun ise 28-8-2006 :a025:rakam unutmusumda 11 56 9

Son düzenleme:

canim seni yine rahatsiz ediyorum ben cok merakliyim da ögrenmek istedigim esim ve beni gelcekde neler bekliyor eisim:02.10.1971
benim:01.10.1971 ikimizde terazi burcluyuz rakamlar 25,49,15

Artık varolan problemlerin gittikçe azalacak canım. Eşinde olan ilişkinde ise bi taraf hep verici diğer taraf alıcı:) Yanlız evliliğinizi yakın bi aile takip ediyor. eşinin tarafı bu. Gözü üstünüzde nedense.. canım harcamalarınıza dikkate edin. Ya canım tembel oluyorsun bazen. elini hiçbişeye sürmek istemiyorsun. Kendini toparla hatta zorla canım. Eşin itaat edilmesinden hoşlanan biri. sende arada kızdırıyorsun:) Oluşabilecek tartışmalardada akıllı davran. sonra çok üzüyorsun kendini. hiç gerek yok stres senin en büyük düşmanın çünki. Güzel giyinmeyide seven bi ailesiniz. dikkatleride çekiyor bu durum. ama dışardan öyle içeriyi bilseler der gibisin. yok gelecek çok güzel. bunların hepsi bitecek sende eşinde huzura çıkacaksınız inşallah:melek:

ya arkadasim hani su ev meselesi vardiya hatirlamassin belki ama tasinmayi dusundugumuzu ve ne zaman olacagini sormustum sende haziran gibi demistin acikcasi haziran bana cok erken oldugu icin inanamamistim olamaz heralde diyodum....ama bi kac gun once anladimki buyuk bi ihtimalle haziran gibi tasiniyorum yeni evime ...ve aklima falin geldigindede acikcasi cok da sasirdim bu kadarda olmaz diyorum yani....o zaman sana bi soru daha sorabilirmiyim???cevabin eveeet gibi duydum:dp47:simdi biz bi ev baktik hosumuza gitti ama tabi daha bakacagiz fakat aklimizdada o ilk baktigimiz var hep acelede karar vermek istemiyoruz sence ne olacak....bu ilk gordugumuz olsunmu yoksa baska mi olsa daha iyi olur....
2-8-16 esimin burcu basak---benim yay..:yo:
bence araştırın iyice. ilk ev sorunlu. Sonra karar vereceğin ev çok hayrlı olacak. BU Sanki ikinizin içinde yeni bi başlangıç herşey için. Neyi nasıl istediğinize çok iyi karar verin önce. eskisinden daha iyi bi eviniz olacak ama. tabi bunları kartlar söylüyor:melek:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri