Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

Canim tekrar ben tarot falina baktirmak istiyorum...Söyleki esim rahatsiz saglik durumu ilerde nasil olacak, is bulma imkani olacakmi bir iki yere basvurdu onlarda veya baska bir yerden haber gelecekmi ,kizlarimin okul durumu nasil olacak...Rakkamlarim 12 40 16

Hayatım içinde korkularınla bekleme lütfen. Tehlikeli değil korkma. Allahın izniyle düzelecek. Evet iş konusunda bir haber gelecek. ki sanırımki gittiği bi yer olacak burası.
Yaşam sevincini sakın kaybetme canım. ailenin sana ihtiyacı var. Zamanında ayağınızı yorganınıza göre uzatmadığınız için ekstra harcamalarda oluyor tabiki.
Kızlarla ilgili olağan üstü bişey görmedim. sen sakin ol. panik yapma. olaylar karşısındada duygusal tablolar çizme canım. sağlıkla kalın. geçmiş olsun tekrar:melek:

canım kusura bakma yine rahatsız ediyorum iş bulmam daha uzunmu sürecek bügünkü başvurularda olmadı daha ne kadar bekliyecegim iş için kusura bakma rahatsızlık verdim adım tugba 31.01 1986 sayı gerekse 23 14 56 teşekürler

canım kusura bakma yine rahatsız ediyorum iş bulmam daha uzunmu sürecek bügünkü başvurularda olmadı daha ne kadar bekliyecegim iş için kusura bakma rahatsızlık verdim adım tugba 31.01 1986 sayı gerekse 23 14 56 teşekürler

canım iş için açtıkya. ara vermeden tekrar tekrar açarsak kartlardan enerji alamıyorum.
en az 1 hafta beklemen lazım.
dediğimde işine yaramaz yoksa. hemde sorarız iş bulmak için ne yapmalıyım diye?
tamammı canım.

Handanca canim hersey icin cok tsk ediyorum cok saolun...yorumlariniz icin ayrica tsk ederim azda olsa icimdeki SIKINTILARIMI giderdin...

Ben sana özel mesaj hala yollayamiyorum,acaba yeni uye oldugum icinmi özel mesaj yollanmiyor bunuda cozemedim ama :(

teşşekkür ederim ilginiz için..çok oldum biliyorum ama aşk da yüzüm gülmedi iş te de aynı mutlu olcaam bi başka iş varmı acaba..:(görünüşte..ikizler burcuyum..20-12-8 tekrar teşekkür ederim

mrb kendi falım için teşekkür ederim gec bakabildim cevabımda gecikti o yüzden.. çok teşekkür ederim ... şimdi kardeşim için baktırmak istiyorum rakamları 26 14 62 şimdiden teşekkür ederiz :)

Merhaba!! Handan ablacım! Benim de falıma bakarsan çok sevinirim:)
Bu aralar hayatımda çok ısrarcı biri var. Benim burcum Aslan onunkiyse Balık. Ona yüz vermek istemiyorum ama bir tarafım da hayır demeyi başaramıyor. Bir bakar mısın falımıza?
Bir de genel olarak aşk hayatımda ne gibi gelişmeler olacak bakabilirsen :)

sayılar: 78, 77, 1

Moderatör tarafında düzenlendi:

merhaba ablacım erkek arkadasımla ayrılıcak gibi birseyiz ayrılıcakmıyız ögrenmek istiyorum? 4 18 27

Merhaba Handanca Bu Gün 3 Gün Oldu Ve Biz Benim Aşkıma Bakacaktık Soruları Uygun şekilde Sen Sor Istersen 12 13 36

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri