Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

handancim kusura bakma arkadasi gorunce cocuklari icin baktirmis benimde aklima geldi atildim hemen...hemen cevap vermesende olur yani seni darlatmis olmiyim....kizimin dogum tarihi 15-11-2000 oglumun ise 28-8-2006 :a025:rakam unutmusumda 11 56 9

kızın akrep burcu, oğlun başak

kızın için: Duygularını fazla belli etmeyen fakat sevgi dolu bi kızın var canım. ilerde çalışkan ve kararlı bi yapısı olcak. o sustuğu zaman anlaki çok kızmıştır. bi derdi vardır. herkeside dost bilip anlatmaz. Tuuttuğunu koparan biri olcak. Para konusunda eli açık olcak. KOlay kolay herkese güvenmediği için sorunlarını kendi çözmeye çalışacak. gelecek çok güzel olacak onun için. eklem yerlerine özellikle dikkat etmeli.

oğlun için: Cana yakın ve güzel giyinmeye meraklı olcak. çok titiz olacak bunla işin var diyeyim sana:) giyiminede çok dikkat edecek. Güzel sözden nezaket ve kibarlıktan anlar oğlun. Eşine karşıda çok sağdık olacak. Fazla çocuk yapmayacak. Para konusundada tutumlu olacak. Bazen hızlı kararlar verebilir. ama en ufak ayrıntısına kadar hesap yaptığı için zorluk çekmez. sağlıkla kalın canım:melek:

handanca ilk ev sorunlu dedin ya gercekten dogru zaten onun icin biraz terettudum var...cocuklarim icinde sagol canim ...sorularimin devami gelir ona gore simdilik seni biraz rahat birakayim....valla seni evin icinde aramaya basladim bile burdasinda demiyosun kiz bu kadarda bilinirmi pes valla...:yo:

Çok çok teşekkür ederim :) Nasıl mutlu ettiniz beni :) Burada herkese vakit ayırıyor olmanız ve çok yeni olmama rağmen ricamı kırmamış olmanız takdire şayan:) Jestiniz için ve yorumlarınız için içtenlikle teşekkür ederim. Çok renkli sevgi dolu bir gün geçirmeniz dileğiyle..

canim uzuuuuuuun aradan sonra yine seni rahatsiz ettim ama:dp47:esim kendim yani evliligimiz icin bakarmisin...esim 13 eylul 1972 ben ise 23 kasim 1979 dogumluyuz yani esim basak ben yay burcuyum.sayi ise 35 28 11 olsun...:melek:

handancığım çok şanssızım en azından ben öle düşünüyorum.
benim şansım ne olacak bi bakarmısın.
numaralar 8 * 50 * 22

canim uzuuuuuuun aradan sonra yine seni rahatsiz ettim ama:dp47:esim kendim yani evliligimiz icin bakarmisin...esim 13 eylul 1972 ben ise 23 kasim 1979 dogumluyuz yani esim basak ben yay burcuyum.sayi ise 35 28 11 olsun...:melek:

Önünüz oldukça açık. Gerçekleştirmek istediklerinizde başarı sizi bekliyor. Fakat bu hemen olmayacak. Dilediğiniz her ne ise bunun gerçekleşmesi için üç vakitten fazla zamana ihtiyacınız var.
Uzun zamandır kafanı meşgul eden bir konuda karşındaki kişi veya kişilerle yüzleşmek istiyorsun. Fakat bunun için doğru bir zamanda değilsin. Evet seni rahatsız eden ters durumlar olabilir. Fakat bu anlamda beklediğin karşılaşma olmayacaktır. Beklenen tartışmalar şu an için ortaya çıkmayacaktır.

Gerçekleşmesini istediğiniz bir hayaliniz var ve bunun için özellikle kendinle başbaşa kaldığında dua ediyorsun. Fakat sen ne kadar çok istesenizde bu hayaliniz gerçekleşmesi için zaman var. . Eğer dikkatli olmazsan sinirlerin yıpranabilir
Sabrını deneyeceğin bir dönemdesin. bu durumdan kurtuluşunuz yine kendinizle olacak. İdeallerinize ve kendinize açık olun.
eşin durgun bi dönemde olabilir . bunların hepsi geçici. sende bazen umursamaz oluyorsun bu tavrında başkalarını rahatsız ediyor canım. sağlıkla kalın:melek:

Son düzenleme:

handancığım çok şanssızım en azından ben öle düşünüyorum.
benim şansım ne olacak bi bakarmısın.
numaralar 8 * 50 * 22

canım zaman zaman önüne çıkan fırsatları görmüyorsun. bereketli bir döneme girmek üzeresin. lütfen bundan faydalan. sen şansız değilsin fırsatları iyi değerlendiremiyorsun.

Maddi anlamdada rahatlama olacak inşallah. Güzel bir malvarlığın olacak. parasal anlamda daha iyi olacaksın bu sene.
gereksiz zamanlardada öfkeli davranış sergiliyorsun. buda huzursuzluğundan kaynaklanıyor. zayıflamış bi ilişki hissettim. bunuda tamir eden sen olacaksın.
sağlıkla kal canım.:melek:

Bu aralar sınavlar falan var ee tabi benimde beklentilerim var.Acaba gerçekleşir mi?
Sayılar;
5,33,89..

Bu aralar sınavlar falan var ee tabi benimde beklentilerim var.Acaba gerçekleşir mi?
Sayılar;
5,33,89..

89 değil 78 kart vardır tarotta:)
ama ilk 2 rakamdan sana bişeyler söyleyebilirim.
canım farkındamısın bilmiyorum ama nasrettin hoca gibi ters binmişsin eşeğe.
Buda önünü görmeyi engelliyor. İstemedende olsa karşındakileri kırıyorsun dikkat et. başarısızlıklar görünüyor bu dönem. ama canım hepsi senin suçun. gereken şeyleri zamanında yapmıyorsun. sonra ince ince düşünüyorsun.
Uzun zaman harcanan emeklerinde var bu arada. onlarda iyi sonuşlar verecek ve sen çoğu şeyler için iyi bir başlangıç yapacaksın. umarım bunları yapman için eline geçecek olan fırsatı görürsün canım. Düzenini bozan davranışlarını çok iyi incele. düzensizlik sonucu yetersiz kalıyorsun bazı işlerinde.
Kendini toparlarsan ektiğin tohumlar çok iyi sonuç verecek. sağlıkla kal canım:melek:

kova burcuyum eşiminki net olmamakla birlikte yengeç sayılar 10 61 4 özellikle eşimin işiyle alakalı baktırmak istiyorum ve bazı sıkıntılarımız var bunları aşabilecekmiyiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri