Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

kova burcuyum eşiminki net olmamakla birlikte yengeç sayılar 10 61 4 özellikle eşimin işiyle alakalı baktırmak istiyorum ve bazı sıkıntılarımız var bunları aşabilecekmiyiz

BU dönem ilgiye okadar ihtiyacın varki. söylediğin şeylerdede haklı çıkıyorsun üstelik.
Canım geçmişten gelen sorunlar var. bunlar yeni sorunlar değil. ama artık uyku düzenin bozulmuş sanki. Olan bazı şeylerdede şaşkınlık içinde kalıyorsun. Eşine karşı bazı konularda oldukça mücadele içinde olduğunu söylemeliyim. 3. kişinin bi etkisi var yanlız. önlem alınmazsa bu durumdan yara alacağını untma. Sağduyunla hareket et ve kararlı ol. kendini tam olarak ifa et. ve o hgeçmişten gelen ama senin kurtulamadığın sıkıntılar neyse zaman zaman karşına çıkacak yine. ilerde sabrın ve emeğinin karşılığını göreceksin. özellikle maddi açıdan bi ferahlıkta olacak.sol ayağına ve omuz tarafına dikkat canım. öpüyorum.:melek:

tarota meraklılardanım bende banada bakarsanız sevinirim :)

15-43-66
ben kova burcuyum nişanlım aslan 3 ay sonra düğün var herşey yolunda gidicekmi die merak ediorum :)

Ayy evet ben unutmuşum 78 olduğunu :Dçok dalgınım bu aralar:(
teşekkür ederim handanca..

tarota meraklılardanım bende banada bakarsanız sevinirim :)

15-43-66
ben kova burcuyum nişanlım aslan 3 ay sonra düğün var herşey yolunda gidicekmi die merak ediorum :)

bazen kararsızlık içinde olduğunu yazmadan geçemeyeceğim. bazı kırgınlıklar yaşanmış canım. ama bunlarda sana güzel bi tecrübe olmuş. nişanlınla aranda değişik bi möanyetik çekim var sanki. kendinle barışık bi insansın. arkadaşın giyimine özen gösteren biri. fakat sen daha çok iç dünyanı görmesini istiyorsun. Güzel gelişmelerde olacak ama hayatın bazı cilverinide unutmamak lazım. sen çabuk parlayan ama hemen hatanıda kabul etmeyen birisin. nişanlın bu davranışlarından fazla menmun değil.
sende onun kıyafetine ve konuşmasına özellikle dikkat eden birisin. çünki aradığın nerdeyse ilk 3 özellik bunlar:)
Keyfi ve güzel bi başlangıç atacaksınız. BU senin değil herkesin istediği ve beklediği bi sonuç. sağlıkla ve mutlulukla kalın:melek:

slm handanca bana tekrar bakarmisin tr den kayinvaldemi getirmek istiyoruz acaba gelebilecek mi bir bakarmisin birde esim cocuk istiyor tekrar hamile olcakmiyim esim 02.10.197 ben 01.10.1971 ve kayinvaldem 15.03.1949 rakamlar 50,18,63

Merhaba Handan,
simdilik bi istegim yok yeteri kadar baktin zaten :D
Sadece cok süper oldugunu söylemek istedim öptüm canim

Selam Handan abla böyle birşey olması çok güzel sitenize yeni üye oldum ve açıkcası çok sevindim Ben birini çok sevdim ve ayrılmak zorunda kaldım sadece bana dönüp dönmüceğini bilmek istiyorum
Rakamlarım:55 71 22
Benim burcum Oğlak
Onun burcu YaY

slm handanca bana tekrar bakarmisin tr den kayinvaldemi getirmek istiyoruz acaba gelebilecek mi bir bakarmisin birde esim cocuk istiyor tekrar hamile olcakmiyim esim 02.10.197 ben 01.10.1971 ve kayinvaldem 15.03.1949 rakamlar 50,18,63

kayınvaliden için zaman var canım. Canım bebek içinse eşin istiyor diye değilde önce kendin bunun için hazırmısın diye sorman lazım kendine. biraz kendini düşün bu aralar. Toparlanma zamanın gelmişte geçiyor. kendini önemse artık. Sahip olduğn sorumluluk zaten zaman zaman ağır geliyormuş. sağlıkla kal canım:melek:

Selam Handan abla böyle birşey olması çok güzel sitenize yeni üye oldum ve açıkcası çok sevindim Ben birini çok sevdim ve ayrılmak zorunda kaldım sadece bana dönüp dönmüceğini bilmek istiyorum
Rakamlarım:55 71 22
Benim burcum Oğlak
Onun burcu YaY

Canım etrafındakileri dinle ama kendi iç sesinede kulak var. yakında sana çok güzel özel ve önemli bi fırsat doğacak. bunu değerlendir. Kafandan zaman zaman sende bu insan için bişeyler yapmak istiyorsun ama sırası değil. iyi düşün ve sağlıklı bi karar ver. zaten bu insandan ayrılman hayrına olmuş. Sonuçta zaten bi adaletsizlikle karşı karşıya kalmışsın.
Üzüntülü bir dönem geçirdin. Kendinize acıma duygundan vazgeç. İyi bir döneme giriyorsun ve buna fırsat vermelisin. Aşktaki kendini faden karşınızdakine güven ve zevk verecek ve onu cezbedecektir. Yaratıcı düşüncenize kulak verip yaşanan tersliklere çözüm getirmelisin. Yolun açık olsun canım:melek:

tsk ederim canim kayin valdem vize islemlerine basladi vizesini alip almiyacagini merak ediyordum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri