Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

pardon canim rakam vermeyi unutmusum 3,10.35

merhaba yeniden ben; 3 5 7 sayılar; bi ilişkim var ve henüz oa güvenmiyorum beni sevip sevmediği konusunda şüpheleim çok fazla; onun burcu terazi benimki ise ikizler; devam etmeli miyim yoksa yol yakınken bırakmamlıyım; ciddi bi ilişki olcakmı ? yardımcı olursanız çok sevinirim:)

merhaba yeniden ben; 3 5 7 sayılar; bi ilişkim var ve henüz oa güvenmiyorum beni sevip sevmediği konusunda şüpheleim çok fazla; onun burcu terazi benimki ise ikizler; devam etmeli miyim yoksa yol yakınken bırakmamlıyım; ciddi bi ilişki olcakmı ? yardımcı olursanız çok sevinirim:)

sabrını deneyeceğin bi dönemde olduğunu söylemeliyim. Kendine karşı açık ol ve kendini kandırma diyor kartlar.Bu ilişki seni incitebilir canım. Eğer devam edersen acılara hazırlıklı ol. 4 vakitten sonra seni bekleyen mutluluğa merhaba diyeceksin. şimdiki ilişkinde güzel sözler seni etkileyebilir. herşeye rağmen dikkatli olmanı öneririm. sen fazla kaptırma kendini zaten herşey ayağına gelecek senin. Yoldaki sevginde, şimdiki ilişkinde şahsın yaptığı yada yapacağı şeylerde. senden bişey kaçmaz zaten. öpüyorum canım:melek:

thali
1
3
25

ben başak o yengeç

ilişkinizi sormak istedin sanırım. canım karşındaki ikişinin duyguları fazla gelişmemiş sanırım. kendini tam ifade edemiyor. Bide çalışıyorsan iş değişikliği felan düşünüyorsan beklemeni öneririm. hiç uygun bi zaman değil.
İlişkinde istediğin mutluluğu tam yakalayamamışsın. menmuniyetsizlik var yani. Ulaşmak istediğiniz hedefede ulaşamamışsın. karşındaki kişi bencil biri. Ona karşı dikkat ol. Bi dönem hzuursuzluk ve kararsızlık yaşabilirsin. Ulaşmak istediğin hedef neyse zamanı var henüz. sağlıkla kal:melek:

Son düzenleme:

merhaba ben yeni geldim ve tarotu merak ediyorum banada bakarsanız sevinirim 16 25 58 adım tugba genel bakarmısınız iş evlilik en önemlisi evlenecegim kişi ile nerde tanışacagım 31.01.1986 dogumlu kova burcundayı şimdiden teşekürler

merhaba handanca.
tekrar benim. hatirlarsin, bana gecen hafta bi fala bakmistin güzel haber gelecek demistin sigortadan, ne mutlu olmustum, ama ertesi gün posta geldi ve moralim sifir oldu, kötü haber geldi bacim ya. ne olacak simdi. :cry::cry::cry::cry::cry:
rica etsem de birdaha baksan benim icin.
rakamlar: 28, 35, 60
sana simdiden cok tesekkür ederim.

15
4
31

benım burcum balık esımın burcuda balık

handancımm oncelıkle bole bı hızmet verdıgınn sana sonsuz tesekkurler edıorumm ...banada bakarsan cok mutlu olurumm genel bakarsan sevınırımmm ıs-evlılık vs. sımdıden teskkurler

1 26 23

ben başağım iş bulabilecekmiyim
iyi bir iş mi olacak
evliliğe ne kadar var
gerçekleştirmek istediğim şeyleri yapabilecekmiyim
görmek istediğim birisi var onu görebilecekmiyim nezaman

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri