gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tarot Falina Nasil Bakacaksiniz?

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Tarot falına 78 kartla bakılır. Fala başlarken ilk önce Tarot'a soru sormanız gerekli. Seçeceğiniz sorular "Bu durum karşısında nasıl davranmalıyım?""Beni etkiliyen bu olay için ne yapmalıyım?"şeklinde olmalıdır. Daha sonra sorunuza iyice konsantre olduktan sonra 7 kart seçmelisiniz. Mosue'nuzla seçeceğiniz kartları işaretleyin. Eğer seçtiğiniz bir karttan vazgeçerseniz tekrar işaretleyip iptal edin ve yeni bir seçim yapın. Seçtiğiniz kartlardan birinci kart Sorunuzun nedenini ve bu konuda sizi nelerin beklediğini anlatır. 2.,3 ve 4. Sıradaki kartlar geçmişte nasıl davrandığınızı, 5.,6.,7. Kartlar ise gelecekte nasıl davranmanız gerektiğini size anlatmaktadır. Bu yedi kartın anlamını okuduktan sonra bunları yorumlayarak bir bütün haline getirmelisiniz. Kartlar arasında bir çelişkiye rastlayabilirsiniz. İyice düşünmeli ve size anlatılmak istenilen derin anlamı çıkartmalısınız. Unutmayın Tarot, enerji alışverişi sonucunda bakılan bir faldır. Burada ise size genel bir anlatım yapılmıştır. Bu nedenle tamamen dileğinizle ilgili yaşadıklarınızla özleşip, siz yorum yapmalı ve sonuca gitmelisiniz.

2. aysels5

aysels5 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Tarot Falina Nasil Bakacaksiniz?
    merhaba handancım 11.36.55 burcum terazı kısmetım varmı varsa ne zaman bana bakabılırmısınız tesekkurler

3. Dantelli_Peri

Dantelli_Peri Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

8 10 60 Burcum Yay bakarsanız sevinirim:)

4. siyah_inci

siyah_inci Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

kim bakıyor tarota?
    bende baktırmak istiyorum :d040:

burcum koç

doğum saati mi vermemiz gerekiyor?arkadaşların yazdığı doğum saati
    sanırım....

21.10 benimki...

sevgilerr..........:ar4fd:

5. meri

meri Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba banada tarot bakarmisin lutfen ismim meri 23 yasindayim terazi burcuyum.

sevgiler meri:)

Son düzenleme: 17 Aralık 2008
Tarot Falina Nasil Bakacaksiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tarot Kartlarina Nasil Sormali

Tarot Kartlarina Nasil Sormali

Tarot kartlarınıza başvurduğunuz çoğu zaman bir sorunla karşı karşıyasınızdır. Hayatınızda size acı veren birsey olabilir bu. Bunun neden böyle olduğunu ve bu konuda ne yapabileceğinizi öğrenmek istersiniz. Bu durumda durumunuzla ilgili bir soru belirlemelisiniz. Bu yazıda bunu nasıl yapmanız gerektiği açıklanacaktır. İlk adim bu duruma doğrudan ve açık bir şekilde...
  2. tarot falına burdan baktırabilirsiniz!!!

tarot falına burdan baktırabilirsiniz!!!

fal baktırmak istiyorum fal bakmak istiyorum tarot falı baktırmak falıma bakmak tarot falıma arkadaşlar burdan tarot falınıza baktırabilirsiniz.valla ben baktırdım büyük bir çoğunluğu çıkıyor...gerçekten bende şaşırdım hadi sizlerde deneyin... BURAYA TIKLAYIN
  3. tarot falı baktırabilir miyim?

tarot falı baktırabilir miyim?

değişik fallar ben evlenecekmiyim evlenecek miyim evlenebilecek miyim evlenecekmiyim Merhaba Handanca 2010 yılında evlenecek miyim? bit bakabilir misin? Teşkkürler Hulia
  4. özel tarot falı

özel tarot falı

bugünkü koç tarot falım merhaba handanca 3 defa mesaj mesaj attım ama cevap alamadım erkek arakadaşım ile aramız bozuldu sebep yok onun kalbi ağlıyor benimkide ağlıyor onun korkuları var anladığımkadarıyla tam evlilik aşamasına gelmiştik bu oldu.ben istanbulda o başka bir şehirde benden uzaklarda:(( benim burcum 8 haziran ikizler onunkisi 3 temmuz yengeç tekar barışma ve bir araya gelme...
  5. Özel Tarot Falı bakıyorumm

Özel Tarot Falı bakıyorumm

sevgilimle ne kadar uyumluyum 2011 tarot falı tarot falı 2011 türkiye fali Arkadaşlar bu bölümde özellikle sorunlu arkadaşlarımıza yardım etmek istiyorumm.. Herkese bakım yapılmayacaktır.. Yazıp gitmeniz, size cevap verileceğini göstermez... Sorunlarınızın önemine göre size yardımcı olmaya çalışacağım... (ayrılık sorunları, evlilik sorunları, özel sorunlar) Sorunlarınızda nasıl...

Sayfayı Paylaş