gebe
  1. gokba

gokba Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

tarot hakkında bir sorum var

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında gokba tarafından paylaşıldı.

merhaba handanca, ben tarota merak saldım,hatta çok hevesliyim yalnız aklıma takılan birşey vartarotun dinen sakıncası varmı? bilgin varmı bu konuda. öğrenmeyi çok istiyorumda.

2. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Gelecekten haber veren herşey günah canım.
    Tarotta geleceği öğrenmek değildir amaç.
    Sorunumuzu çözmek için ipuçları yakalamaktır.

Geleceği ima eden hiçbir soruya "bu olacak " demekten kaçınırım.
    ama yorumlarımı okuduysan hep "şöyle davran - böyle yap - düzelirsin " dir cevaplarım.

Bazı şeylerde yazarken bende çağrışım yapar. Mesela sana bakarken hissettiğim bişey olursa yazarım. Diğelim dişim ağrır hiç sebep yokken. Yorum isteyene dişle ilgili bir sıkıntı atlatabilirsin derim...

Kesin hiçbir zaman konuşmamak lazım. Çocuğum olacakmı? diye gelip soruyorlar..
    Ben bilmemki nerden bileceğim? kart nerden bilecek?
    Kartlardan gelecekle ilgili bir yardım beklemek güç yani.

Sana bir link vereceğim burayı oku. O amaç doğrultusunda kullan canım..
    http://www.meleklermekani.com/nasil-tarot-baktirilmali/80607-tarotta-soru-sorma-sistemi-ve-puf-noktalar.html

Son düzenleme: 18 Eylül 2009
  3. gokba

gokba Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim handanca =) hemen tavsiye ettiğin kitabı alıcam. =)

tarot hakkında bir sorum var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir bilmecem var melekler haydi sor sor:)))

Bir bilmecem var melekler haydi sor sor:)))

7 harfli şehirler 7 harfli türkiye şehirleri türkiyede şehirler türkiyedeki türkiyede şehir 01. Bu testte cevabı A olan ilk soru hangisidir? A) 01 B) 02 C) 03 D) 04 E) 05 02. Bu testte sadece iki ardışık sorunun cevabı aynıdır. Bunlar hangi sorulardır? A) 07 ve 08 B) 09 ve 10 C) 11 ve 12 D) 13 ve 14 E) 15 ve 16 03. Bu testte cevabı E olan kaç tane soru vardır? A) 3...
  2. Melekler Bir Sorum Var

Melekler Bir Sorum Var

palette saç boyası kullananlar Selam kızlar saçlarıma okullar kapandı diye sarı röfle yaptırmıştım. Asıl rengi koyu kestane şimdi okullar açılıyor malum saçlarımı tekrar boyamam lazım :D Palette 6.0 koyu kumral saç boyası aldım saçlarım kirlendiğinde boyamaya başlayacağım. Bu markayı ilk defa kullanacağım boyanın dayanma süresi hakkında bilgi verebilir misiniz bana acaba ne kadar süre saçımda...
  3. Avatarimda bir Sorun var !!!!

Merhaba Adminler :) Bildiginiz ve Gördügünüz gibi, Nickim degistirildi :) Ve degistirildigi anda, kendi kendine bir avatar yüklemis, (su anda gördügünüz avatar) Ama neyazikki artik degistiremiyorum :uhu: Herhangi bir hata bildirilmiyor, sadece yüklemek istedigimde yine o resim cikiyor karsima :) Ilgileriniz icin cok TSK ederim :):):)
  4. Bir sorum var foruma ne olduu?

Bir sorum var foruma ne olduu?

Foruma ne oldu kendimi çok yabancı hissettim buraya böylemi kalacak hep teması falan. ? eskisi daha güzeldi diye düşünüyorumm
  5. arkadaşlar bir sorunum var :(((((

arkadaşlar bir sorunum var :(((((

eşim benimle ikinci evliliğini yaptı.biz evlenmeden 2 yıl önce boşanmış ve kendine yeni bir ev açmıştı.bütün eşyalarını yeniden almıştı.biz evlenince doğal olarak hepsini yeni aldığı için bu evde oturduk.eşimin zevki çok iyidir ama başta yeni nasılolsa diye önemsememiştim.şimdi durum değşti.başkalarının evine gidip gelince imreniyorum.benim zevkime göre değil eşyalarım tamam güzel ama o evi...

Sayfayı Paylaş