gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Tarot Kova Burcu Mart 2010 Açılımı

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

kova burcu mart 2011 [​IMG]

Tarot Kova Burcu Mart Açılımı

Kova melekleri bazı olayların gecikmesi yada sonuçlanmaması yüzünden kendilerini fazla mutsuz etmesinler. Çünkü hızlı gelişmeler olacağı gibi bazı dileklerinde ise gecikmeler devam edecek.

Bu dönem sezgilerinizi dinlemenizi tavsiye ediyorum. Başarılı bir dönem yaklaşıyor. Belki bu kadarını beklemiyordum bile diyeceksiniz. Bazı adaletsiz durumlar oluşsa da sabredin diyorum kova melekleri.

Parasal anlamda mal, mülk yada iş alanında güzel bir gelişme olacak. Bu fırsat sizi baya bir mutlu edecek. Öyle ki tüm hane sevinç içinde.

İşsiz meleklerde yeni bir işe başlayabilirler.
    Sevgili Kova melekleri bazen burnunuzun ucunu görmüyorsunuz sanki. Olaylardaki davranışınız aynı hataları yaptığınızı gösteriyor ve uyarıyor gözünüzün önüne bakın. Herşey iyi giderken aniden oluşacak bir sorun kendinizi hatalı çıkartır.

Kendinize güvenin ve bu dönem anahtar sözcüğünüz ‘ben yaparım’ olsun. Kararlı ve net olun.
    İlişkisi olan melekler ihmal edilebilirler. Bunu fazla dert etmeyin.

Keyfi değil zorunlu bir küçük ayrılıklarda yaşamanız mümkün. Bunlar geçicidir. O ihmal ediyorsa siz ilgilenin kendinizi hatırlatın.

Aklınızda Bulunsun!!

Sen zeki bir meleksin.
    Eksik olduğun konularla ilgili yorumdan uzak dur.
    Yanlış anlamalar olabilir.
    Konsantrasyon ve anlayış çok yüksek bir seviyede olsun.
    Şuan zor gibi görünen bir sorununuda kolaylıkla çözümleyebilirsin.

2. gülsen

gülsen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  3. şirinem

şirinem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet çok doğru söylemişsiniz teşekkürler

Tarot Kova Burcu Mart 2010 Açılımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kova  Burcu 2010 Tarot Açılımı

Kova Burcu 2010 Tarot Açılımı

2010 kova burcu kova burcu 2010 tarot açılımı temmuz temmuz ayı Kova Burcu 2010 Tarot Açılımı Sevgili Boğa Burcu Meleği sizin adınızı “Mükemmel Melek” taktım. Bir karar var kafanızı meşgul eden. Aslında siz cevabı biliyorsunuz ama bunun 2010’da gerçekleşeceğini ben söyleyim size. 2010’da aşk hayatınızda sorunlarınızda çözümler görülüyor. Birbirinize 2009 yılından daha farklı davranışlar...
  2. Tarot Oğlak Burcu Mart 2010 açılımı

Tarot Oğlak Burcu Mart 2010 açılımı

oğlak burcu mart 2011 mart 2011 oğlak burcu Tarot Oğlak Burcu Mart açılımı Bu dönem kendinizi önemseyin sevgili oğlaklar. Mücadeleci olan bu meleğimizin sabrı da alkışlanacak nitelikte. Olayların gecikmesi yada olmaması sizi üzmesin. Bazen de zorunlu bekleyişler oluşuyor. Bunun için kendinize stres yapıp üzmeyin. Bu dönem özellikle gerçeklerin farkına varmanızda kendinizi zorlamanızı...
  3. Kova Burcu Nisan 2010 Tarot açılımı

Kova Burcu Nisan 2010 Tarot açılımı

kova nisan 2010 kova burcu nisan 2010 burcu 2011 2011 Kova Burcu Nisan 2010 Tarot açılımı Sizin için ayın Kartı Değnek (7’li): Kritik durumlar, korkular kararsızlıklar var. Celtic Açılım: Bu dönemi kendinizi geliştirme dönemi olarak görün. İşinizde yetersizlik yaşıyorsanız daha farklı alanlara kaymaya çalışın. Disiplinli, dayanıklı ve çalışkan olman işinizi kolaylaştıracaktır....
  4. Kova Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı

Kova Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı

kova burcu mayıs 2010 mayıs 2010 kova burcu Kova Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı Şuan ne durumdasınız bilmiyorum ama, acil toparlanma zamanıdır. Hataların oluşmasında sizinde parmağınız oldu bunu kabul edin. Bu dönem doğru adımları atarsanız sizin için çok güzel fırsatlar doğacak. Küsler barışabilir, Resmi haber bekleyenler güzel haberler alabilir. Hata kendini kafeste sananlar kafesinden...
  5. Kova Burcu  Ağustos 2010 tarot Açılımı

Kova Burcu Ağustos 2010 tarot Açılımı

kova burcu ağustos kova burcu ağustos 2010 2010 Kova Burcu Ağustos 2010 tarot Açılımı Özellikle borcu olan melekler bu dönem zorluk çekebilir. Beklentide olduğunuz yerlerde size olumsuz bir haber verebilir. Elinizdekileri değerlendirmeye bakın. Çözümsüz kalan konunuz zamanla düzelme yoluna girecek merak etmeyin. Bu arada gizli hayranı olan meleklerimiz var. Bunları değerlendirmek...

Sayfayı Paylaş