gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Tarot öğrenmek istiyroum 2. Ders (22 Majör Arana Kartlar)

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

tarot öğren tarot öğrenmek istiyorum öğreniyorum kartlarının resimli anlamları [​IMG]
    Arkadaşlar bu dersimizde Büyük arkana kartları tanımanızı istedim.
    Romen rakamlarıyla 0 ve 1-21 olarak numaralandırılmışlardır. Toplam 22 adettir.

Bu destede, Yukardaki kartların isimleri sırasıyla şöyledir.

Deli, Büyücü, Baş rahibe, İmparatoriçe, İmparator, Başrahip, Aşıklar, Savaş Arabası, Kuvvet, Ermiş, Kader Çarkı, Adalet, Asılmış Adam, Ölüm, Denge, Şeytan , Yıkılan Kule, Yıldız, Ay, Güneş, Mahkeme ve Dünya kartları bulunmaktadır.

Kartlar hayatımızdaki derslerin manevi anlamlarını gösterir, ayrıca, psikolojik karakterin, maneviyat ya da ruhumuzun farklı kısımlarınıda anlatır.

Şimdi önemli bir not daha: Kartlar ters çıktığında anlamı olumsuz olur. Onları iyice inceleyin.
    vede Hislerinize kulak vermeyi unutmayın. Ayrıca soru sorma tekniğide ne zaman? Neden? diye değil Ne yapmalıyım, nasıl davranmalıyım şeklinde olmalıdır.

Tarot öğrenmek istiyroum 2. Ders (22 Majör Arana Kartlar) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tarot Kartlarina Nasil Sormali

Tarot Kartlarina Nasil Sormali

Tarot kartlarınıza başvurduğunuz çoğu zaman bir sorunla karşı karşıyasınızdır. Hayatınızda size acı veren birsey olabilir bu. Bunun neden böyle olduğunu ve bu konuda ne yapabileceğinizi öğrenmek istersiniz. Bu durumda durumunuzla ilgili bir soru belirlemelisiniz. Bu yazıda bunu nasıl yapmanız gerektiği açıklanacaktır. İlk adim bu duruma doğrudan ve açık bir şekilde...
  2. Tarot öğrenmek istiyorum 1. Ders (56 Minör Arkana Kartlar)

Tarot öğrenmek istiyorum 1. Ders (56 Minör Arkana Kartlar)

tarot öğren tarot dersleri öğrenmek istiyorum dersi öğreniyorum Arkadaşlar Tarot desteniz varsa bende burdan size Temelde bilmeniz gereken birşeyleri 2 Derste anlatmaya çalışacağım. Öncelikle bir Tarot destesinin 78 karttan ibaret olduğunu unutmayın. 22 Majör Arana (diğer derste anlatılacak) 56 Minör Arkana olmak üzere 78'dir. 56 Minör (küçük) arkada kartlar, aynı 52 'lik normal...
  3. Çince Dersleri Ders 2: Fonetik, Teşekkür Ederim

Çince Dersleri Ders 2: Fonetik, Teşekkür Ederim

çince teşekkür ederim çince teşekkürler merhaba nasıl denir Çince derslerine devam kızlar :D:D Yeni Kelimeler: Özür dilerim, Teşekkür ederim, Yarın gorüşmak üzere İkinci Dersin İçeriği: • Geriye dönüş kuralı • Dialog • Çin yazı karakterleri üzerine çalışma Çin yazı karakterleri üzerine çalışma Çizim sırasına dikkat ediniz 爸 妈 哥 弟 姐 妹 Geriye dönüş kuralı : ‘e’ harfinin düşüşü Son...
  4. Tarotta Ruh Kartınızı bulabilirsiniz.

Tarotta Ruh Kartınızı bulabilirsiniz.

Tarotta 22 arcana kartla yapacağınız bu yöntem çok zevkli.. Öncelikle nasıl yapacağınızı anlatayım. Doğum tarihimizdeki tüm sayıları topluyoruz;örneğin 05.11.1990 tarihinde doğan biri için; 5+11+1990=2006 şimdi de çıkan sayıdaki rakamları kendi arasında topluyoruz 2+0+0+6=8 demekki bu kişinin ruh kartı Major Arcana da 8 numaralı kart olan Güç kartıymış... Daha sonra sonucunzda çıkan...
  5. Tarot kartlarımı hediye ediyorum

Tarot kartlarımı hediye ediyorum

Arkadaşlar elimde Kitabı ile birlikte Deste Katina Tarot kartları var.. Bunu sitemizden Tarota meraklı olan vede anlayan bir meleğimize hediye etmek istiyorum.. Bununda tek şartı ; Öncelikle 1 ayda hergün günlük 10 kaliteli konu açmalısınız.. Konularınıza kendiniz yorum yapmamalısınız.. Bu konuya mesaj yazıp katılıp katılamayacağınızı bildiriniz. Bende Adminlerimizin takibi...

Sayfayı Paylaş