gebe
  1. aysezorluer

aysezorluer Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Tarot&Ruhsal enerji koçu Taha Ali Akyol

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında aysezorluer tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar ilginç bir tarot yorumcusu Ruhsal enerji uzmanından psişik bir seans isterseniz size Taha Ali Akyol'u öneriyorum...

2. aysezorluer

aysezorluer Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kendisinin facebook adresi de var:)))))) eee birazda siz bana medyum önerin hanımlarrrrr...

3. aysezorluer

aysezorluer Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Buda Taha beyin facebook adresi hanımlarrrrr bilginizeeeee

Yönetimin notu: Link vermek kesinlikle yasaktır. Bilginize...

Asena_Sule bunu beğendi.
  4. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    nasıl bakıyor ki

5. aysezorluer

aysezorluer Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Hangisini sordun canım nasıl bakıyorki diye bir çok isimle görüşüyorum ama şu an 4 kişi ile en çok Taha beyle görüşüyorum asenasule ciğimmm Taha bey tarot açıyor.Birde kişinin yüzüne odaklanıp bir şeyler falan söylüyor.Fevzi hocaya ise ulaşamıyoruuummm ulaşan var mııı???Bakırköyde idi bir zmanalaaaaaaarrr o zamanlarrr neyse ben bulurum falcı kaletölçerrrrimmmmm:DDDDDD

Tarot&Ruhsal enerji koçu Taha Ali Akyol konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tahta

Tahta

Hayırlı iş, bolluk, bereket olarak yorumlanır.Rüyada tahta görmek kadina, ese, metrese isarettir. Direk kazik ve benzeri seyleri görmek, inanilir hizmetçiler ile tabir olunur. Arkasinda odun tahta ve benzeri agaçtan yapilmis bir sey tasidigini gören, kötü bir kisinin hizmetinde bulunur.
  2. Tahin

Tahin

İçine haram karışmış paradır. Tahin helvası ise sevinç verecek ve zevkle harcanacak paradır.
  3. Koç Burcuna Temmuz Tarot Açılımı

Koç Burcuna Temmuz Tarot Açılımı

koç burcuna uygun isimler koç temmuz 2010 burcunun eski adı Koç Burcuna Temmuz Tarot Açılımı Bazı olayların oluşumunda lütfen kimseyi suçlamayın. Unutmayın ki bazı olaylar sizin verdiğiniz kararlar yada tavizler sonucunda oluştu. Bu aralar ilişkinizdeki bazı dalgalanmalarda sizi şaşırtabilir. Sanki sabrımı deniyorlar diye de düşünmeniz olasıdır. Bu dönemde duygularımızı ve davranışlarımızı...
  4. Koç Burcu  Ağustos 2010 tarot Açılımı

Koç Burcu Ağustos 2010 tarot Açılımı

koç burcu ağustos 2010 ağustos 2010 koç burcu Koç Burcu Ağustos 2010 tarot Açılımı Sorumluluklarınızı ihmal ettiğinizi itiraf edin. Unutmayın onları görmemezlikten gelmeniz çözümde katkı değil sorun oluşturacaktır. Bu atmosferde olmayı tercih edecekseniz bazı fırsatlarıda göremeyeceğinizi bilmelisiniz. Bazı alışkanlıklarda sağlık sorunları oluşturma aşamasında.. Sağlığınıza dikkat...
  5. Koç Burcu 2011 Tarot Açılımı

Koç Burcu 2011 Tarot Açılımı

koç burcu tarot koç burcu 2011 koc 2011 Koç Burcu 2011 Tarot Açılımı 2011 Yılında Koç Meleklerinin görüşlerini biraz daha değiştirmek için gayret göstermeleri gerekiyor. Gereksiz inatlar, Stresler sizi yıpratabilir. Kendinizi lütfen tekrar elden geçirin. Psikolojik olarakta çok etki altında kalıyorsunuz. Bu konuda da kendinize dikkat edin. Aldığınız tavsiyelerin hepsi doğru yolu...

Sayfayı Paylaş