gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Tarot Yay Burcu Mart 2010 Açılımı

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

mart ayı yay burcu 2010 tarot mart ayı 2010 yay burcu tarot 2011 2011 [​IMG] Tarot Yay Burcu Mart Açılımı

Yay meleklerimiz fedakarlık anlamında bu ay ellerinden geleni yapacaklar. Ama duyarlı davranmanızı tavsiye ediyorum. Yanlış seçimler sizi üzebilir.

Bazı alınan kararlarda ise oluşan durum sonucu hatanın sizden kaynaklandığını kabul edin. Çok iddialı olmayın. Etraftan gelen tavsiyelere ve eleştirilere de kulak verin.

Problemli günler, uykusuz geceler bitiyor artık. Güzel gelişmeler görünüyor. Hiçbirşey için pes etmeyin. Beklediğinize değecek.

Birde çok istediğiniz bir dileğinizin de oluşmasında gecikme olabilir. Kendinizi bu konu için fazla üzmeyin. Zamanı var.

Bazı olaylarda ise çok hırs yapıp rekabet ediyorsunuz. Bence bu kadar tepkili olmak size kazanç sağlamaz. Biraz normal akışına bırakın olayları.

Sıkıntılı olduğunuz bir dönemde bir dost eli yanınızda olacak. Hem moral hemde güç verecek size.

Kendinizi İnsanlara doğru ifade edin. İlişkilerde bunun çok faydasını göreceğinizi söylemeliyim.

Aklınızda Bulunsun!!

Yay meleğimiz iddialıdır. Yanlız tahriklere kolay kapılmayın.
    Bazı durumlarda olumsuz şeyler oluşsa bile Hüsrana kapılmayın..
    Beklentilerinizde aceleci olmayın..

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Offf yani offf :)[​IMG]

Tarot Yay Burcu Mart 2010 Açılımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yay  Burcu 2010 Tarot Açılımı

Yay Burcu 2010 Tarot Açılımı

2010 yay burcu yay burcu 2010 evlilik evlilik YAY Burcu 2010 Tarot Açılımı Sevgili Yay Burcu Meleği sizin adınızı “Dayanıklı Melek” taktım.. 2010’da karşısına çıkan sorunlarla en akıllıca sizin hareket edeceğinizi görüyorum. Bu karttaki size kırgın erkekte kim böyle. Ona bazen haksızlık yapsanız da genelde haklı bir yapınız var. Uyarılarınızı kulak arkası etmese iyi olur. Yakınındaki...
  2. Tarot İkizler Burcu Mart 2010 açılımı

Tarot İkizler Burcu Mart 2010 açılımı

Tarot İkizler Burcu Mart açılımı İkizler burcu geçmiş dönemlerinde yaptıkları ertelemeleri hala devam ettiriyorlar. Gücünüzmü yok? Önemsemiyorsunuz acaba? Unutmayın ki bu ertelemeler mutsuz sorunlar yaratabilir. Zaman zaman kendinizi yenileyip yeni yeni kararlar alıyorsunuz. Uygulamaya gelince eski heyecanınız kalmıyor. İsteksiz oluyorsunuz. İlişkiniz varsa kişisel sorgulamadan ziyade...
  3. Tarot Aslan Burcu Mart 2010 açılımı

Tarot Aslan Burcu Mart 2010 açılımı

Tarot Aslan Burcu Mart açılımı Aslan burçlarının hedefleri kararları güzel ama biraz daha beklemeniz sizin açınızdan çok yarar sağlayacak. Belki çok bekledim diyorsunuz ama yinede acele etmeyin derim. Güzel olan bu dönemde keyfinin kaçacağı şeyler olabilir. Özellikle iş alanında başarılarına taş koymak isteyen biri var. Buna karşı dikkatli ol. Sevgili Aslan melekler dikkatsizlikte...
  4. Tarot Oğlak Burcu Mart 2010 açılımı

Tarot Oğlak Burcu Mart 2010 açılımı

oğlak burcu mart 2011 mart 2011 oğlak burcu Tarot Oğlak Burcu Mart açılımı Bu dönem kendinizi önemseyin sevgili oğlaklar. Mücadeleci olan bu meleğimizin sabrı da alkışlanacak nitelikte. Olayların gecikmesi yada olmaması sizi üzmesin. Bazen de zorunlu bekleyişler oluşuyor. Bunun için kendinize stres yapıp üzmeyin. Bu dönem özellikle gerçeklerin farkına varmanızda kendinizi zorlamanızı...
  5. Tarot Kova Burcu Mart 2010 Açılımı

Tarot Kova Burcu Mart 2010 Açılımı

kova burcu mart 2011 Tarot Kova Burcu Mart Açılımı Kova melekleri bazı olayların gecikmesi yada sonuçlanmaması yüzünden kendilerini fazla mutsuz etmesinler. Çünkü hızlı gelişmeler olacağı gibi bazı dileklerinde ise gecikmeler devam edecek. Bu dönem sezgilerinizi dinlemenizi tavsiye ediyorum. Başarılı bir dönem yaklaşıyor. Belki bu kadarını beklemiyordum bile diyeceksiniz. Bazı...

Sayfayı Paylaş