gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Tarot yorum aşaması

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

tarot kartları yorumları tarot yorumu kartlarının yorumları günlük

Tarot'la ciddi anlamda ilgileniyorsanız öncelikle bazı çalışmalar yapmanız işinizi kolaylaştırır. Tarot'u daha kolay çözmek ve sembolleri görüp yorumlayabilmek için Tarot meditasyonu yapılması örnek bir çalışma olabilir.
    Bu meditasyon kartlarla özel bir çalışmayı gerektirir. Böylece imajinasyon yeteneğiniz gelişir ve rahatça yorum yapabilmeyi başarabilirsiniz. Çünkü kartların anlamlarını ezberlemek gerçek anlamda bir Tarot yorumu yapmak için çok yetersizdir. Doğru sonuçlar verir, ama gerçek anlamda bir basari sağlamaz. Daha sonra amacınıza/soruya uygun bir açılımdan yararlanarak Tarot yorumuna başlayabilirsiniz.Yorum yapacağınız kişi kartları seçeceği zaman kartlara dokunup dokunmamasına siz karar vermelisiniz. Kartların karsınızdakinin enerjisinden etkileneceğini düşünüyorsanız kart seçimini siz yapın. Ama kartlara enerji akiminin yorumu kolaylaştıracağını düşünüyorsanız karşı tarafın seçmesine izin verin. Açılıma uygun biçimde kartları yerleştirdikten sonra sezgileriniz doğrultusunda yoruma başlayabilirsiniz. Unutmayın, kartlar kendilerini size semboller sayesinde ifade edecektir. Kitap anlamı negatif olduğu için kart mutlaka o anlamı ifade edecek diye bir şart yoktur. İyi ve pozitif bir şeyler hissediyorsanız bunun yanlış olduğu kuskusuna kapılmadan bunu karsınızdakine aktarmalısınız.
    Tarot belli kalıpların içinde bulunmaz. O kült bilgidir ve her türlü anlamı ifade edebilir. Tarot bir enerji akımıyla ilgili olduğu için üzerinizde bir ağırlık yaratabilir. Bu sebeple karsınızdaki insandan bu yoruma karşılık bir bedel almalısınız. Bu size hediye vereceği bir eşya veya para olabilir. Ama fazla değeri olan bir şey istemeniz size zarar verebilir. Emeğinize karşılık gelecek bir şey yetecektir. Eğer almazsanız enerji üzerinizde kalır. Bunun sonucu uyku, bas ağrısı, ağırlık hissi vs. olur. ​

2. ayla

ayla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tarot birazda hislere bagli ben bajkamiyorum

3. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Tarot bir enerji akımıyla ilgili olduğu için üzerinizde bir ağırlık yaratabilir. Bu sebeple karsınızdaki insandan bu yoruma karşılık bir bedel almalısınız. Bu size hediye vereceği bir eşya veya para olabilir. Ama fazla değeri olan bir şey istemeniz size zarar verebilir. Emeğinize karşılık gelecek bir şey yetecektir. Eğer almazsanız enerji üzerinizde kalır. Bunun sonucu uyku, bas ağrısı, ağırlık hissi vs. olur.

hmmm:hede:demek öyle... Ben sevgi ve dostluk alıyorum. karşılıksız değil yane:dil:
    şaka bir yana Sadminim çok yararlı bir paylaşım olmuş. Emeğinize sağlık.

4. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Benden de sevgilerrrrrr...........

5. perize

perize Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    evet handanca sen karşılıksız bakıyorsun.bunun için kendi adıma teşekkür ederim.tarota da çok ama çok iyi bakıyorsun.

6. halee

halee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nekadar bakmak istesemde birturlu bakjamadim bakamayacagim da kabiliyetim yok galiba kartlarim var ama yorum olmadN Bİ İŞE YARAMİYO

7. aclya

aclya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de bakamıyorum yetenek ve yoğunlaşmak önemli sanırım ben yapamam sadece yapanların önünde saygı ile eğilirim

8. asudevuslat

asudevuslat Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam

merhaba arkadaşlar ve handanca ben yeni üye oldum herkese sevgileryupis

9. tekos

tekos Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    emeğinize sağlık çok merak ediyorum

10. ben kimim

ben kimim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    emeginize saglık ama herkes bakamaz diye düşnüyorum hisde çok önemli bence

11. mutluolmak

mutluolmak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benimde hislerim kuvvetli ama tarot hiç bakamadım ama buradaki yorumlara bakarak handancaya tşk

12. halee

halee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  13. reyhannn

reyhannn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim ne tahmin yeteneğim war nede bakabilirim bu konuda baya beceriksizim wallahi:)

Tarot yorum aşaması konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adidas topunun yapım aşaması!

adidas topunun yapım aşaması!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. İlaç kullanma aşaması

İlaç kullanma aşaması

İlaçların kullanılma süresi kişiye göre değişmekle birlikte yaklaşık 12-16 gün sürer. Bu sırada tedaviye kadının verdiği cevabın izlenebilmesi için günlük olarak kanda E2 hormon düzeyinin ve ultrason ile de yumurtaların büyüklüklerinin takip edilmesi gerekir. Bu sürecin sonunda yumurtalar istenilen büyüklüğe eriştiyse (17mm üzeri) yumurtanın olgunlaşmasını sağlayıcı çatlatma iğnesinin...
  3. handanca'ya Tarot açtıranların Yorum Köşesi

handanca'ya Tarot açtıranların Yorum Köşesi

Arkadaşlar uzun bir süredir Tarot Danışmanı olarak aranızdayım. Bildiğiniz gibi Genel yada sorunlarınıza göre hatta periyodik aralıklarla burçlarınıza göre Tarot Analizi yapıp yorumlar yazıyorum. Burdaki köşemizde ise yapılan bu yorumları değerlendirmenizi istiyoruz. Yorumlarınıza ayrıca ben cevap vermeyeceğim. Şimdide siz hissettiklerinizi yazın bakalım:) buyrun burası sizin köşeniz....
  4. Tarot yorumu ne zaman gerçekleşir?

Tarot yorumu ne zaman gerçekleşir?

tarotta zaman Sevgili Melekler Tarot açılımda merak edilen şeylerden biriside yapılan yorumların ne zaman gerçekleşeceğidir. Bir okumanın gerçekleşme zamanı genellikle sizin yaşam ritminize bağlıdır. Tarot seansına başlarken, okumanızın gerçekleşme zamanı hakkında birkaç fikriniz ve alternatifiniz oluşur. Ya zamanı siz belirlersiniz; belli bir süreç içinde gerçekleşecek olayları,...
  5. tarot

tarot

handanca gibi tarot bakan biri varmı tarot bölümü nü bulamadım.

Sayfayı Paylaş