gebe
  1. Fadim

Fadim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Tarot

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında Fadim tarafından paylaşıldı.

Merhaba handanca, kova burcuyum, 3 yildir bir beyle konusuyorum, Bu bey basak burcu, yazin ciddi bir sorun yasadik ve benim ozverimle baristik, nasil bir gelecege dogru illerliyorum.? Sevgiler Saygilar ve essen kaliniz...

Tarot konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tarotun tarihi

tarotun tarihi

tarotun saraylı kartları Tarot’un gerçek tarihçesi, tıpkı kartların anlamları gibi hemen hemen gizlidir. Bu konuda pek çok açıklama getirilmeye çalışılsa da, kesin bir bilgi yoktur. Kartların çizimine M.S. 618 tarihinde Çin’de egemen olan Tang hanedanı zamanındaki paraların örnek alındığı zannedilmektedir. Kartlar yüzyıllar boyu değişik kültürlerde pek çok...
  2. Melekler Tarotu

Melekler Tarotu

melek tarotu melek tarotu bak melekler kartları anlamları kartları nedir Melekler Tarot'dan Kartlar İşte size farklı farklı Melek Tarot kartları.. Melekler Tarotu hangi deste olursa olsun 22 arcana karttan oluşuyor. Anlamları 78 Lik deste içindeki kartlardaki arcana kartları ile aynı..
  3. Online Tarot

Online Tarot

online tarot Meleklerim sizler için üyelik dahi istemeden online tarot bakan bir site buldum.:)Bakın bakalım beğenecek misiniz? Handanımız kadar bakamıyor tabi ama eğlencelik işte. FALCI.COM
  4. tarot

tarot

handanca gibi tarot bakan biri varmı tarot bölümü nü bulamadım.

Sayfayı Paylaş