gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Tarotta Gezegen Açılımı

Konu, 'Çöplük' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Son düzenleme: 11 Temmuz 2009
Tarotta Gezegen Açılımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tarot açılım Çeşitleri

Tarot açılım Çeşitleri

tarot çeşitleri tarot açılım şekilleri açılım çeşitleri kart Celtic Açılımı Celtic Çapraz açılımı en çok kullanılan ve popüler olan açılımdır. Açılımı kullanan kişinin yaşamına ışık tutmak için açıklamar getirir. Bu açılımı kullanmak için öncelikle bir soru üzerine yoğunlaşmanız gerekmektedir Astrolojik Açılım Bu açılımda her kart kendi üstünde bir kişilik olarak tanımlanır. Her kart bir...
  2. Tarotta Keltik Açılımı

Tarotta Keltik Açılımı

keltik açılımı tarot tek kart açılımı tarot keltik tek kart capraz Tarotta Kelkit Açılımı, Arka planda kalan konular ve gelecek hakkındaki konuların aydınlatılması ile sorunların arkalarında yatan nedenlerin ortaya çıkarılmasını içermektedir. Keltik çapraz, eski çağlardan günümüze ulaşmış en tanınmış açılım sistemidir. Eğer belirli bir soru türü için hangi açılım sisteminin...
  3. Yıllık Tarot Açılımınız

Yıllık Tarot Açılımınız

Sizlere Göre Yıllık açılım yapmak için bir anket açtım arkadaşlar. Artık Hangi açılımları yaptığımı biliyorsunuz. Tahmin ediyorum ki genel açılım bekleyenler çoğunlukta. Ben Genel açılımlarımı tamamladım sayılır, ama bunun yanında ekstra bir kaç kart çekeceğim. (ocak ayı için) İşte bu kartlar hangi desteden olsun karar veremedim. 1 hafta süreniz var. Hadi bakalım söyleyin melekler....
  4. Tarotta Burcun - Gezegenin Karakteristik özellikleri

Tarotta Burcun - Gezegenin Karakteristik özellikleri

gezegenlerin isimleri ve özellikleri gezegenlerin özellikleri gezegen isimleri ve isimlerin karakteristik Sevgili Melekler burada yaptığım çalışmada ; Öncelikle Burcunuzu bulup, Tarotta hangi Karta tekabül ettiğini aynı sırada hangi karakteristik özellikler taşıdığını görmeniz mümkün. Ayrıca hangi gezegen olduğunu bilmeyenler, Gezegen isimleri ile aynı kutuda görünen Burç adından...
  5. Tarotta Eşinizle açılım yapabilirsiniz.

Tarotta Eşinizle açılım yapabilirsiniz.

tarot çapraz açılım Tarotta Eş Açılımı: Eşler için açılan bu açılım yönteminde eşinizle aranızdaki ilişkinin durumununa dair çok değişik fikirler ve tavsiyeler alacaksınız arkadaşlar... Kartları yorumlarken gerçekten şaşıracaksınız.. Bu açılımı normal Tarot destenizdeki 22 arcana kartla (Deli, Büyücü, Başrahibe, İmparatoriçe, İmparator, Başrahip, Aşıklar, Savaş Arabası, Kuvvet,...

Sayfayı Paylaş