gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Tarz Degişimi

Konu, 'Kadınca' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

tarz değiştirmek tarz değiştirmek istiyorum imajımı istiyorum tarzımı kendi tarzımı nasıl yaratabilirim Arkadaşlar kendimce çok önemli bir karar alarak imajımı tamamen degiştirmeye karar verdim.Yaşımın 16 olmasına rağmen çok klasik ve sade giyimli briyim.Bu yüzden insanlar beni 18 ile 20 yaş arasında sanıyorlar.Bende yaşıma uygun giyinmek istedim ve hem sizlerden yardım öneri alarak hemde bazı seçtigim modelleri gösterek tamamen dış görünüşümü degiştirmek istiyorum şimdiki resimler benim sectiklerim begendiklerinizi ve sizin bana önerebileceginiz kıyafetleri lütfen söyleyin şimdiden yardımcı olan arkadaşlarıma çok tşk ederim..

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Canim sectigin resimlerde kiyafetler vs hepsi cok gzl, eminim sanada cok yakisacaktir...
    Ama sirf yasini göstermek amacli olmasin bu degisim, yani yinede sen olarak kal, ve kendini rahat hisset giydigin kiyafetlerde...

Icine ve aklina yatan en cok hangisise, kendi imajina uydur, komple degisme :)

Umarim basarili olur yeni imajin cnm, eminim sana cok yakisacaktir güzelim ...:)

bol sans :)

3. Hayalet

Hayalet Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
  4. 1melek

1melek Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    ilk resmi beğendim çok şeker.paylaşım için tşk.

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

Burdaki tarzların hepsi üç aşağı, beş yukarı aynı gibi :) Bende bir den tarzını değişme diyenlerdenim, sen iste önce, içine sinsin:) Senin yaşına göre günlük hayat kıyafetleri dar paça kot pantolon ve converse ayakkabılar ve yaz renklerinden oluşan renkleri tercih et, cıvıl cıvıl renkleri :)
    Ben de yaşımdan büyük giyinirim ama ben memnunum :D:D Başta annem de dahil olmak üzere ablam, arkadaşlarım bana, kadın gibi giyinme, genç kız gibi giyin dediler ama ben kadınsı olmayı seviyorum :D:D Severim öyle yüksek topuk ayakkabı, mini elbise, etekler, taytlar :D:D Sonuç olarak ben kendimi öyle rahat hisettiğim için elbetde ki kimseyi dinlemedim :D:D Eee şimdi adım assoliste çıkdı ve beni eleştirenlerde benim gibi giyinme çabasına düştüler :D:D Yani insan isterse, önce kendi kendine yakıştırıyorsa ve kendinden eminse o da bir imaj yaratabilir ve etrafında ki insanlarıda yarattığı imaja çeker :):)

İmajın da değişiklik yap ama, ben derim ki çizginden çıkma. Günlük hayat için bu resimde ki tarzlar güzeldi :)

6. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    bence insanın neyi nasıl taşıdığı çok ama çok önemlidir genç işi olsun buyuk işi olsun yakışan ve onu taşımak önemlidir sen yaşına göre değilde bence yeni bir tarz yapmalısın spor klasik karışımı olabilir hem spor gibi duran ama kılasikliğide yansıtan sanada yakışır derim ben hayatında bir imaj değişikliğiyle kalma bence ................................... gerisi sana ait canım naparsan güzel olucaktır eminimm dadlummm..........

7. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Canım benim bak bunlar tam yaşına göre hem de çok şıklar bence sende de harika dururlar...

Buna ben bayıldım bulsam hemen alırım valla...

Bunlar benim önerilerim canım..

8. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Tatlım yaşın daha 16 çok küçüksünn klasiğin yakınından bile geçmee:) bak ben bile 20yi geçtim halen spor takılırım öyle arada bir klasikk önemli günlerde gezmelerde felann bir kaç önerim olucak sana:

Canım benim bunlar tam senlik bence free takıl hayatın tadını çıkarr ne öyle klasik felan kasma kendini rahat oll..aşırıya kaçmana gerek yok yaşın henüz çok küçükk minik kuşş:)

9. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende tucenin gösterdiklerini yasına uygun görüyorum digerlerini bn 24 yasındayım ben bile gündelikte okadar agır takılmam cek converse dar paca üstüne bi parca spor tshort sal sacları :D:D

10. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    converse dedikte bu tip giymee ama kuşummm:D:D:zuha:

11. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    :puhas::puhas::puhas::puhas:
    tucee tam bi arızasın:D:D:D

12. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    :D:haha::haha::piha:

Ama doğru değil mi yaa :zuha:

13. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Bu resimler begendigim modeller tabi bunların siyah düz olanlarıda aklımdalar.

14. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bunlarda cok cocuksu geldi bna tatlım
    yinede sen bilirsin tabide
    bu birde en bastaki fena diil

15. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    İçinden nasıl geliyorsa ruhuna tarz olarak ne hitap ediyorsa bence öyle giyin.

Özel günler hariç son derece yaşımın altında giyimi seven biriyim nerde farklı orjinal ve değişik şeyler varsa onları çok seviyorum salaş giyimi çok seviyorum daha bugün mesela şu emocuların genelde tarzı dedikleri bir etek altım:D

geçenlerde mağazadaki kasiyer kızın bile dikkatini çekmiş değişik şeyleri galiba çok seviyorsunuz diye:D
    Evet dedim çok mu belli oluyor:D

Bu benim tarzım bu benim vücudum ve ruhum kendimi nasıl mutlu hissediyorsam neyle rahat ediyorsam o üzerimdedir bence sende çok fazla zorlama kendini bu konuda İçinde bulunduğun yaşın keyfine bak beni dinlersen:tik:

Bana göre herkes tarzını kendi yaratır

Tarz Degişimi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. soyunma tarzınız

soyunma tarzınız

http://www.hurriyet.com.tr/astroloji/7082683.asp?gid=219&a=132876 Soyunma tarzınız sizi ele veriyor Soyunma tarzınızın karakterinizi ele verdiğini biliyor muydunuz? Hem kendiniz hem de partneriniz için okuyun... Gelişigüzel soyunanlar: Eğer soyunurken çıkardıklarınızı rastgele evinizin herhangi bir tarafına fırlatanlardansanız, arkadaş canlısı birisiniz. Hayatı bir parti gibi...
  2. Tarz Kızlar

Tarz Kızlar

tarz kızlar tarz kizlar kız
  3. Popüler tarzlar..

Popüler tarzlar..

kahkül şekillendirme kahkül kıvırma kahkülü kıvırma kakül kakülleri Hayatımızda çokca tercih ettiğimiz tarzlar:) Buyrun... Kalın kaşlar Güçlü bir ifade verilmiş kaşların yüzü çerçeveleyeceğini, böylece çevrenizdekilerin ilgisini üzerinize çekebileceğinizi biliyormusunuz? Uygulama: Kaşlarınızı daha dolgun göstermek istiyorsanız, kaşlar için özel üretilen renkleri kullanmalısınız....

Sayfayı Paylaş