gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Tas Devri

Konu, 'Karikatürler' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. sevgi10

sevgi10 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    18
  3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Tas Devri

:Dellerine sağlık canım

Tas Devri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ağaç tas

Ağaç tas

Rüyada görülen agaç tas dünyaliga ve yolculukla elde edilecek mala.Çanaklar ve taslar her nasil olursa olsun, insanin geçimi için tedbir, almaya delalet eder. Çanak veya parmaklarini yaladigini gören kimsenin rizkinin tükenmesine ve ecelinin yaklasmasina delalet eder. Bir kimse rüyada birçok insanlarin büyük bir çanak veya büyük bir kap etrafinda toplandiklarini görse, o kimseler kir ve köy...
  2. Mermer tası

Mermer tası

Rüyada görülen mermer tasi izzet ve yükseklige, mala, iyi geçinen kari kocaya isarettir. Bundan dolayi bir kimseRüyada yaninda mermerden bir sey oldugunu görse, fakirlikten sonra zengin olur, yahut evlenir. Bazen de durumuna göre, yüksek bir mevkiye nail olur. Fakat mermerden sadirvan havuz, fiskiye, agizlarindan su akitan arslan vesair yirtici hayvan ve esik gibi imal olunan seylerin hepsi...
  3. Mancınık tası

Mancınık tası

Rüyada mancinik tasi, bir seyin tebligi için gönderilen adamdir. Kuvvetini denemek için mancinik tasini kaldirdigini gören kimse secaatii ve kuvvetli birisiyle muarazada bulunur. Tasi kaldinrsa o kimseye galip gelir. Tasi kaldirmaktan aciz kalirsa, maglup olur.
  4. tas devri geldi

tas devri geldi

farklı bir tasarım daha günden güne eskiye gittgimiz bir gercek ama bu kadarı da yaniiiiiiiii:puhas:
  5. bobrek tası

bobrek tası

merhaba bendekı bobrek tası 10x7 mılım olarak soylendı ve 3 sefer kırdırmaya gırdım fılmlerde tasların kırıldıgı soylenıyo bende 7 parca tas doktum.benım asıl sorum tas dokerken cınsel ılıskıye gırılırmı veya gırilırse neler olur tesekkur edıyorum

Sayfayı Paylaş