gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Taş Gibi Yastıklar ...

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Taş Gibi Yastıklar ... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Peker - Taş Gibi

Hakan Peker - Taş Gibi

Bu kadar kontrol niye Salla kendini ileriye geriye Sen benden daha güçlüsün Bir o kadar da paraya düşkünsün Altın kafeste bülbül gibisin Uçamaz kaçamaz göz hapsindesin Kendine başka birisini bul Ama iyi düşün yarını da var bunun Yalan mı bak haline bak Zavallı gibi karşımda durma Öylesin bak aşktan uzak Biraz da kendi kendine birşeyler kat Hiçbirşeyim yok ama taş gibiyim En çok...
  2. Taş Yastık filmi melekritik

Taş Yastık filmi melekritik

senaristi, yönetmeni ve başrol oyuncusu Fatih Hacıosmanoğlu’nun belli ki büyük ölçüde bireysel çabalarıyla kotardığı, düşük bütçeli ve kişisel bir ilk film. Son dönemde, özellikle dijital teknolojinin sağladığı imkanlarla, birçok genç ve hevesli yönetmenin ilk filmlerini izleme şansı buluyoruz. Ve tabii, her yeni çabayı desteklemenin gerekliliğini unutmamaya çalışıyoruz. Gençlerin önünü açmak...
  3. Şeker gibi yastık isteyenler bir baksın!!!

Şeker gibi yastık isteyenler bir baksın!!!

Yastık denilince aklıma ilk gelen uyku oluyor.Şöyle yumuşacık kuş tüyündne yapılmış beyaz ve mis gibi kokan bir yastık...Kafamı üzerine koyduğumda içine gömülen kafamı içine gömdüğüm gibi uykuya daldığım ve güzel rüyalar gördüğüm bir yastık:DVar mı öyle bir yastık??Yokk biliyorum yokk:D Aman neyse ben şu yastıkları görünce o kuş tüyü yastığı bulsam da istemem.Şunlara bakarmısınız.Ne kadar da...
  4. Sanat gibi bir el yeteneği;Taş boyama

Sanat gibi bir el yeteneği;Taş boyama

taş boyama nasıl yapılır taş boyama sanatı nasıl yapılır yapımı el yetenekleri Evet arkadaşlar yanlış duymadınız.Bir yetenek,bir beceriyle oluştırulmuş,sanat denilebilecek kadarda güzel olan bu taş boyamalarını görmelisiniz.Bildiğimiz taşlardan,çakıl taşlarından yapılmış.Ama süper olmuş .Harika bir dekorasyon objesi olarakta kullanılabilirler.
  5. dama taşı gibi oynatmak ne demek

dama taşı gibi oynatmak ne demek

Bir yerde okudum anlayamadım.Dama taşı gibi oynatmak ne anlama geliyor acaba ?

Sayfayı Paylaş