Taş İşlemeli Gelinlik Modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

taş işlemeli gelinlik modelleri işlemeli gelinlik modelleri taş gelinlikler taşları işleme Yeni evlenecek gelin adayları halen kararsızmısınız gelinliğiniz konusun da:)

Sizler için farklı modellerleri paylaşmak istiyorum belkide kararsızlığınız bitecek ve paylaştığım modellerin birinden beğeneceğiniz bir gelinlik çıkacak karşınıza

Taşlı ve işlemeli gelinlikler gerçekten çok hoş ve zarif duruyorlar eğer sizlerde aynı fikirdeyseniz birde diğer modellere bir göz atalım şimdi:tik:

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye

İlk model gibi sadece gelinlikler daha hoş oluyor. Sadece üst bölümde taşlar olursa daha bir güzel duruyor gelinlik :) Teşekkürler adminim. :)

3. makber

makber Yeni Üye

bende bunu beğendim emeğine sağlık adminim

4. özledim_seni

özledim_seni Yeni Üye

bunu beyendim :)

5. BaHaRR

BaHaRR Yeni Üye

2.süpermişş..............

Taş İşlemeli Gelinlik Modelleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. sıradışı gelinlik hint gelinlik modelleri

sıradışı gelinlik modelleri hint gelinlik modelleri hint gelinliği gelinlikleri hint gelinlik modelleri, gelinleri, gelinlikleri, gelini, gelinliği Hintliler bu işi biliyor arkadaşlarım, hintli gelinlerin üzerlerinde bulunan renkli gelinlikler gerçekten göz alıcı. Biz kadınlar alışmışız beyaza da bakın hintli gelinlerin giydiği gelinlikler ne kadar hoş. Hem değişiklik olsun evlenince hintli...
  2. Sedef işlemeli harika sandalye modelleri

sandalye modelleri sedef modelleri en güzel sandalye Sedef işlemeyi ve özellikle sedef işlemeli eşyaları seven,beğenen hanımlar için evinizin en güzel yerinde yer alacak güzel ve hoş görünüme sahip sedef işlemeli sandalye modelleri...
  3. İşlemeli şal modelleri

şal işlemeleri Aslında bu işlemeli şal modelleri bana göre çok amaçlı.Çünkü yaratıcılığınız tamamen size kalmış evinizde dekor olarak tutunda üzerine yada tesüttürlü hanımların başına alabileceği bir örtüye kadar birçok şekilde kullanabilir.Masa üzerine koltuk üstlerinede gayet şık durur yine benim fikrim :)
  4. 2011 Dantel İşlemeli Bluz Modelleri

dantelli bluz, 2011 modası, dantel, işlemeli bluz, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, 2011 yazında bluzlarda dantel rüzgarı esiyor.Çeşitli dantel ve güpürlerle zenginleştirilmiş bluzlar hanımların vazgeçilmezi olacak gibi. Dantel detaylı, ya da komple dantel işlemeli, fransız dantel de denilen bluzlar 2011 yılında çok moda. Hemen her kadında dantel...
  5. 2013 gelinlik modasından 2013 Aysira Gelinlik Modelleri

2012 gelinlik modelleri 2012 gelinlik modası 2013 aysira gelinlik modelleri trendleri burada arkadaşlar. Henüz 2011 modasına uyum sağladığımız bu günlerde, bir çok modacının hazırlamış olduğu 2012 moda trendleri konularına ağırlık veriyoruz. Gün boyu sizlere 2012 gelinlik modelleri konularını tüm detaylarıyla sunduk. 2012 modasından tercih edilecek olan, göz önüne çıkacak oaln tüm model...
  6. 2013 gelinlik modası trendleri fıstık gibi 2013 gelinlik modelleri

2013 gelinlik modası 2013 gelinlik modelleri trendleri burada arkadaşlar. 2012 Gelinlik Trendleri modellerini bir kenarda bırakıyor ve sizlere 2012 gelinlik modelleri arasında 2013 Aysira Gelinlik Modelleri konumuzdan sonra 2013'ün en güzel gelinlik modelleri araştırmamızdan 2013 gelinlik modasını sunuyoruz Melek'lerim. "Daha 2012 yılına girmedik bile 2013 modası ne ara hazır oldu"...
  7. Taşlı İşlemeli Abiye Modelleri 2012

2012 model taşlı ve süslemeli abiye elbise modellerini sizlerle paylaşmak istiyorum meleklerim. Bu modellerin tamamını görmek ve satın almak için ise Terani Cocktail page 3 adresine bakmanız yeterli fiyat aralığı 300-700 dolar arasında değişiyor ama mükemmel modeller mevcut.
  8. Akay Gelinlik 2013 Premium Gelinlik Modelleri

Bu konu; 2013 akay gelinlik premium modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, gelinlik modasının öncü isimlerinden biri hiç şüphesiz Akay Gelinlik. Gelinlik modasında haklı bir yere sahip olan Akay Gelinlik premium 2013 koleksiyonunu görücüye çıkardı. Şık ve zarif modellerin kaliteyle buluştuğu Akay Gelinlik evlenecek genç kızların uğramadan geçmemeleri gereken bir adres....
  9. Harikulade Taş İşlemeli Abiye Modelleri 2013 Modası

Bu konu taş işlemeli abiye modeller 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, gece davetlerinde pırıl pırıl parlamak, patlayan flaşlarda tüm gözlerin sizde olmasını sağlamak istiyorsanız, seçeceğiniz abiye kıyafet kesinlikle taş işlemeli olmalı. Özellikle minik taşlarla el emeği göz nuru dökülerek ince ince işlenmiş, usta bir elden çıkmış taş işlemeli abiyeler için söylenecek...
  10. Dantel İşlemeli Yeni Sezon Abiye Modelleri

Özel gün ve geceler de bayanların giyim stili olarak yer alan abiye modelleri her sene sezonuna göre farklı renk ve tasarımlar ile bayanlara sunuluyor. Mdası geçmeyen şık ve zarif bir detay olan dantel ile işlenen abiye modeleri ise bayanların gözdesi olarak yer alıyor. Sizler için yeni sezon dantel işlemeli abiye modellerini bu yazımız da paylaşıyoruz.

Sayfayı Paylaş