gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113

taş plaktan saat yapılışı

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

saat yapılışı saatin yapılışı duvar saati saatlerin saatın

Daha sonra seçtiğimiz plağı daha önceden 180 derece ısıya ayarlanmış fırınımıza sürüyoruz[​IMG]

Plağımız kolayca şekil alacak derecede ısındıktan sonra fırından çıkarıp bir tarafını masa gibi bir zemine bastırıp büküyoruz...

Sonra Eski bir duvar saatini alıyoruz...

Bu saatin motorunu, akrep ve yelkovanını çıkarıyoruz...

taş plaktan saat yapılışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bmw plaka

bmw plaka

bmw plakaları bmw plaka plakalık plaka 1 milyon$ a satılıktır arbada hediyee :D:D:D
  2. su taşı yapılışı

su taşı yapılışı

sutaşı takılar sutaşı örnekleri Kırmızı yün ipi ile 10 zincir çektim.3 zincir çektim 3 dolgu yaptım bu3 zincir çekip diğer 3 dolgu yaptım. Ve kabu şekilde 4 tane dolguyu oluşturdum. Beyaz ipe geçiyoruz 3 zincir örüğün tere 3 dolğu yapıp 3 zincir çekip 3 dolgu yapyım. Vve diğer boş yerleri de dolgu ile doldurup bir tur attım. pembe ipe geldiğimde sütaşı nın üzerine su taşı yaptım 3 zincir...
  3. Plak

Plak

Rüyasında plak gören kişi, önündeki günler içinde eğlenceli dakikalar geçirecek demektir. Rüyada plak görmek kişi, gelecek günlerde eğlenceli zamanlar geçirecek demektir. Rüyada plak, yakında alacağınız haberdir anlamındadır. Çalan plak, gelen haberdir. Rüyada plak satan bir magazaya girip orada çesitli plaklari dinleyerek, bir kaç plak satin aldiginizi görmek, is hususunda gösterdiginiz israr...
  4. Plaka sorgulama

Plaka sorgulama

ordu plaka sorgulama pilakasorgulama plaka sorgulama sorgula mersin Aracınıza yada herhangi bir arabaya ait plakayı aşağıdaki linkten sorgulayabiliyorsunuz arkadaşlarım. Tek yapmanız gereken aşağıdaki linke tıklayarak gerekli yerleri doldurup sorgula butonuna basmanız... BURADAN SORGULAYIN
  5. Plak Çanta

Plak Çanta

plak çanta plak şeklinde çanta modelleri çantalar al Müzik plağı şeklinde çantamız sizler için burada melişler.

Sayfayı Paylaş